Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolcia100

Starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość agula181
Robilam rano test bo te plamienia nie.dawaly mi spokoju i wyszla druga kreska blada nie woem teraz co myslec. Idę dzisiaj na badania z krwi... boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Bylam na pobraniu krwi, teraz czekam na wyniki i boje sie jak glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Agula, cały czas myślę o Tobie i ciągle tu zaglądam zobaczyć czy odpisałaś :) Mam wielką nadzieję, że Ci się udało i że nie odpisujesz bo świętujesz razem z Mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Beta wyszla 90 to chyba dobry wynik, chyba wskazuje poczatek ciazy jutro na 14 ide do ginki, ciezko mi uwierzyc ze po takim czasie walki sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenyfer
Hej . Mam 25 lat staram się o dziecko drugie . Syn ma już 5 lat to trwa już 6 cyklu poszłam do ginekologa zrobił mi ust powiedział że wszystko jest picobello u mnie badania hormonalne the. Esteadiol. Lh . Prolaktyna itp wyszły bez zarzutu jestem załamana nie wiem co jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Lolcia dziekuje :-) ja na razie sie nie nastawiam ale w duchu sie ciesze troszke, Jenyfer ja sie staram juz 2,5 roku. Jedno poronienie za mna, wszystkie badania perfekt a cos nie gralo a mam 28 lat .. wiec spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Jestem po wizycie u ginki, na razie nic nie widac... za wczesnie podobno. Jutro i w ot mam isc na bete zobaczyc jak przyrasta i wizyta za tydzien, to chyba bedzie nadluzszy tydzien w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co powiedziała? Kazała być dobrej myśli? Wszystko jest w porządku tak? A jesteś już po terminie spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Na razie sprawdzila jajniki czy to bie ciąża mowi ze.wyglada.to dobrze. Nie wie co myśleć o plamieniach ale w sumie jestem w terminie.planowanej miesiaczki bo raczej mam nieregularne. Mam.brac luteine dopochwowa i za tydzien sie okaze co dalej. Lolcia a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Fajnie,szkoda ze ja nie moge juz miec dzidziusia,kilka lat myslalam ze moge,ale nie i cierpie z tego powodu,pozdro dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie bez zmian... Na okres mi się jeszcze nie zanosi. W piątek mam imprezę firmową i postanowiłam odstawić leki i wypić parę drinków. Nie będę sobie ciągle wszystkiego odmawiać tłumacząc, że "może w tym miesiącu się udało i nie ma co ryzykować". Bla bla bla... Już wystarczająco długo sobie odmawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Lolcia moze to zabrzmi nie ciekawie ale.ja przez ostatnie 2 miesiące wogole sie nie oszczedzalam... co weekend to drinki w tyg zdarzylo sie piwo, czasem jakis papieros no i oczywiście i podnosilam ciezko itd a widzisz jednak sie udalo (mam taka nadzieję ze jest ok ) przestałam tak myslec o dziecku powiedziałam sobie ze mam rok luzu pozniej bede sie martwic a tu proszę :-) wszystkim polecam troche dystansu to pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Beta w poniedzialek 90 dzisiaj 220 :-) dzwonilam do ginki mowi ze.wynik bardzo ladny, beta dobrze rośnie :-) w piatek kolejna beta zobaczymy czy urosnie :-) u Wy dziewczyny jak sie.macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a powiedz jak to u Ciebie z objawami? Rzeczywiście jest tak jak piszą na forach że już po owulacji bolą piersi, wyczuwasz zapachy itp itp... Czy to zwyczajnie takie "doszukiwanie się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Wiesz piersi rzeczywiscie czuc ze bolą, co do zapachow to nie wiem jestem przeziębienia i mam taki katar ze z zapachami roznie jest. Jestem bardzo senna caly dzien, teraz chyba mam kryzys bo zasypiam w pracy no i pobolewa mnie caly czas brzuch, dwa razy dziennie biore luteine dopochwowa dzisiaj ide na ostatnia bete. Lolcia a jak sie wogole miewasz? Twoj lekarz mowi Ci cos konkretnego? Jak mozna sobie pomoc, czy jakie sa "wspomagacze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Lolcia nie poddawaj sie! Glowa do gory Wam tez sie uda musisz myslec pozytywnie, a przede wszystkim odpuscic sobie troche temat ciazy, too pomaga na prawde. Ja na ciaze czekalam 2,5roku i przez ostatni miesiac przestalam wierzyc ze sie uda... a tu nagle dwie kreski! Z czego to dopiero 5tc i nie.mozna byc niczego pewnym, ale staram sie myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Hej dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos? Co u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Nie jesteś sama, mi sie udalo ale zaglada tu caly czas i jestem z Toba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Wizytę mam dopiero za tydzień, mam nadzieje ze jest wszystko ok. Na ostatnim usg byl pecherzyk, cialko zolte i wygladalo to dobrze. Jestem na koncowce 6tygodnia, strasznie daja sie we znaki piersi, albo swedza albo bola do tego jestem strasznie senna i zaczely sie mdlosci :-\ Lolcia kiedy idziesz do lekarza? Zapytaj go o HSG-badanie droznosci jajowodow, jestem pewna ze mi pomoglo i dzieki niemu teraz.jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tym samym miałam Ci napisać. Że chyba jednak ta drożność pomogła :) Gdzieś pod koniec listopada pewnie się wybiorę i wtedy podpytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Podejrzewalam ze to Ty :-) a Ty mialas.kiedys robione HSG? Wogole lekarz Ci mowil cos o tym kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam. Lekarka mi mówiła, że jeśli stymulacja clo nie pomoże to wtedy zrobimy. Ale chyba pogadam z nią, żeby zrobić to jednak przed stymulacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Jasne pogadaj moze akurat doradzi cos dobrego. Ja tez mialam stymulacje clo dwa miesiące ale nie pomoglo, za ro czulam sie fatalnie i przytylam po nich... a.dzisiaj mialam chwile grozy, wstalam do pracy a tu brazowe plamienie... szybko wizyta u lekarza i na szczescie jest wszystko w porzadku z dzidzia ale mam L4 i musze duzo wypoczywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×