Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Big Troll Juken zgłosił kolejny temat

Polecane posty

Pisałem też ze mieszkam w 19 pokojowej willi i zatrudniam cie na umowę zlecenie jako podnóżek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie mu spokój leszcze, bo zrobię wam z duuupy jesień średniowiecza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stul wary, żałosny leszczyku wchodzący na stojącą z wypiętą dupą pod stół.Juken, kierownik osiedlowej Biedrony pobiera właśnie w dupala na zapleczu od dostawcy marchewki. Nie przeszkadzać mu w mierzeniu korzenia dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juk ciśnie teraz stolec aż żyła na czole mu się napręża i twarz robi się buraczkowoczerwona a hemoroid pulsuje boleśnie w jego opierdzianym anusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihi,ja mam willę, nie zatrudniam jednak pedałów,bo jeszcze byś mi męża i syna spedrylił.Niestety,musisz resztę życia spędzić w swojej ziemiance.Nie łaś się i nie przymilaj,bo spuszczę psa i swojego mikropena na płocie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll dziś Pisałem też ze mieszkam w 19 pokojowej willi i zatrudniam cie na umowę zlecenie jako podnóżek  Jednym słowem mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ty leszczu, takiś odważny z orandza? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij z orandża wyczuwa Nowego. Jakie to zaskakujące. Wy z Jukenem zawsze chodzicie po forum w duecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No było napisane ale temat skasowali :D Piękne są wasze homo fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy drogie kafeterianki zauważyły że nagle zniknęły tematy ze ta czy inna kogoś wyhejtowala/bzykala się/ dała foto? Cud , prawda :-P ? Dlatego jestem legendarnym trollem :classic_cool: smrodzikom się wydaje ze rządzą a tak naprawdę są zarzadzani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie kafeterianki
Jesteś naszym zbawcą i obrońcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihi, żaden mitoman, tylko mały, obleśny pedauek z przerostem ego,móżdżek jak laskowy orzeszek a w jego mniemaniu wielkości dyni, hihihi. Prawda Jukenie, po prostu jesteś mały, tchórzliwy pedaek. Jak klikasz w klawiaturę, to jesteś wielki, jak staniesz przed kobietą, to pory się trzęsą i suchość w gardle.A facetom schodzisz z drogi, przemykając pod ścianami. I tak ci mija szare życie ludzika bez wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie , Le Troll kierownikiem biedronki. Ależ kariera. Cały czas sądziłam , że to jakiś rencista czy emeryt , bo prawie zawsze tu jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by dało płoteczko , jakbym się zalogowała? I tak za krótkie masz łapki i sieczki w bańce za mało. Bujaj się, uważaj na młode szczupaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Lew Starowicz
Czy tytułując siebie legendarnym trollem odczuwasz erekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadną żmiją. Twoja stara to żmija :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy   w    mieście
Chùj tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy   w    mieście
Kogo jeepnąć jezorem po odbycie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna projekcja twojej osoby :-D bo chyba nie nazwiesz kogoś kto ma żonę , bojacym się kobiet ;) Tytułujac się legendarnym odczuwam wyższość nad pomarańczowym lepakiem z jego prymitywnym tekstem "Juken to pedał 😭" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken okazuje sie cieniasem . Dobry to był na dawnego Ducha czy Nowego,ale teraz Duszek sie podszkolił,jest też Detektyw i Kreska Widmo,to Jukenik cieniutko miałczy:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze was dojedziemy leszcze :-) Będziecie cienko piszczeć, a ty nowy bedziesz lizał wszystkim po kolei 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy   w    mieście
Idę lizać duuupe Smofa. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne wycinanie niewygodnych wypowiedzi. Żonaty nie żonaty, czy to ważne, mnóstwo kryptopedałów ma żony.A przecież swojej nie posuwasz, bo siedząc tu non stop nie masz czasu a przecież jeszcze musisz tyłka nadstawiać dla swoich aktywnych kolegów w pedalstwie. Kobietę ewentualną inni ci posuwają, wilk syty i owca cała. Nap*****lasz na nie swoje dzieciaki, ale to już twój wybór. Badań DNA nie robiłeś, boś głupi a kobieta 100% mądrzejsza od ciebie, cieniasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc o anusach też czujesz wyższość? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczekajcie.Dojść to mogą kootasy wam w d****h, pedryle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo ? Z doświadczenia wiesz? Omawiacie ten temat na co tygodniowych spotkaniach z kolegami ? ;-) myśl czy piszesz kałmuku :D Dusza tak się podszkolies ze w 2 tygodnie odciagnołem cie od srania na kafeterianki :-P jak zawsze bystryś w c****j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że związek nadal nie skonsumowany. Muszę was zmartwić chłopcy, już nic z tego nie będzie. Rozejdźcie się grzecznie. A ja pogaszę światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna ilość tematów tego nie zmieni. Nie ma chemii między wami, to ewidentne. Także autorze przyjmij to na klatę i zamknij drzwi z drugiej strony. Z tej mąki chleba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie przepychanki to nasze przeznaczenie, ja jestem katem , oni ofiarą . Oni czekali na ta chwilę aż wejdę na forum i spulnę w twarz , to taki rodzaj syndromu Sztokholmskiego :classic_cool: Jeden psychol emeryt impotent, drugi pierdoła homo -sex któremu strollowałem defektywa Damiana :-P Z do skoku poperduje jeszcze nowy ale jest nieszkodliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×