Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Big Troll Juken zgłosił kolejny temat

Polecane posty

Gość gość
W/Y/P/I/E/R/D/A/J/ Juken do swoich koleżków w pedalstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka     słowianka
Chłopcy dam wam pìzdę do wylizania i zrobię wszystkim po lodziku ale proszę was, nie dokuczajcie już Piotrusiowi. To jest taka pìzdeczka, ciągle chowa mi się pod sukienkę i płacze :O Szkoda Piotrusia :-( On jest nowy w tym mieście i bidulek się gubi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cały Piątek. Wykonuje pierwszy ruch pionkiem na szachownicy i krzyczy wygrałem, jestem mistrzem, będę wam wsadzał w doope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy    w   mieście
Pani Słowianko jestem wdzięczny za wstawiennictwo i w podzięce chętnie wylize Pani cìpke :-) Zresztą pod Pani sukienką zawsze czułem się bezpiecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurowa psychoanaliza Drogi FRojdżie ;) aż żałuję nie prawdziwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Petrov :-) Polewaj... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken jest ok. Polej i dla niego :-) Może się dogadacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda bo mogłoby być ciekawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pijemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morze Północne, lodowaty wicher hula jak cholera. Na pokładzie statku stoi dwóch marynarzy. Gdzie masz swoje nauszniki - pyta jeden. W taką pogodę głowa boli. - Od czasu nieszczęśliwego wypadku już ich nie noszę. - Jakiego nieszczęśliwego wypadku ? - Kumpel zapraszał na wódkę, a ja nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowie, czyli kto jak pije: -Lekarz pije na zdrowie -Matematyk na potęgę -Grabarz na umór -Ornitolog na sępa -Bankowiec na kredyt -Polarnik na zimno -Pediatra po maluchu -Aptekarz po kropelce -Filozof po namyśle -Syndyk do upadłego -Fryzjer do lustra -Nurek do dna -Anestezjolog do utraty tchu -Kuba do Jakuba -Jakub do Michała -Perfekcjonista raz a dobrze -Kamerzysta aż mu się film urwie -Tenisista setami -Kolarz w kółko -Higienistka tylko czystą -Gastryk żołądkową gorzką -Lunatyk księżycówkę -Bliźniak brudzia -Nocny stróż w ciemno -Ichtiolog pod śledzika -Pilot jak leci -Hydraulik z grubej rury -Medyk sądowy zalewa się w trupa -Wędkarz zalewa robaka -Stolarz wali klina -Żołnierz strzela lufę -Krawiec po naparstku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się włażenie w dupę detektywowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIJĘ, kurfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chlejem dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken, lizniesz mi jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pederasta to tylko Juken smiech.gif Le Troll 2016.01.28 jakiż miły ból przetyranej d**y cool.gif Le Troll 2016.01.28 tak wiem, motzno zaciskasz zwieracz na karcicielu Romana cool.gif Le Troll 2016.01.29 tyram takie imitacje człowieka od 10 lat usmiech.gif możesz do mnie mówić jako o swoim bogu, a teraz na kolana i Romanowa knaga ma się świecić cool.gif Le Troll 2016.02.13 V Januszku jak tam d**a po wczorajszej nocy? oczko.gif Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif Le Troll 2016.02.13 Wspierać Twe pośladki mych silnych homo dłoniach , a Twoje plecy wsparte wsparte o ścianę oczko.gif Le Troll 2016.02.13 Janusze celebrujesz to ze będziesz miał czyszczony o***t ? cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za obleśny kryptogej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te pedalisko Juken może mieszkać, w jakiej dziurze? Pojechałbym i wytrzaskał go po ryju, kilka kopów w rzyci zasadził i cały dzień prowadzałbym na powrozie z napisem, że jest pedałem, żeby każdy przechodzień mógł na niego napluć. Kryje się taki szczur gdzieś w piwnicy bloku i sączy przez neta swoje pedalskie poglądy i fantazje. Szczerzy zęby w krzywym, drwiącym uśmiechu, myśląc że jest nieosiągalny dla innych. Ale do czasu pedale Jukenie, do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki troll jukenik sam siebie wytrollował z tymi odb/y/tami hehehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juksik mieszka w warszawce koło metra ratusz arsenał hahahahaha :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam pogrozki :D ale jesteś męski , taki nabuzowany i bezmyslny ;) Co zrobisz jak powiem sprawdzam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak pederasta to tylko Juken smiech.gif Le Troll 2016.01.28 jakiż miły ból przetyranej d**y cool.gif Le Troll 2016.01.28 tak wiem, motzno zaciskasz zwieracz na karcicielu Romana cool.gif Le Troll 2016.01.29 tyram takie imitacje człowieka od 10 lat usmiech.gif możesz do mnie mówić jako o swoim bogu, a teraz na kolana i Romanowa knaga ma się świecić cool.gif Le Troll 2016.02.13 V Januszku jak tam d**a po wczorajszej nocy? oczko.gif Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif Le Troll 2016.02.13 Wspierać Twe pośladki mych silnych homo dłoniach , a Twoje plecy wsparte wsparte o ścianę oczko.gif Le Troll 2016.02.13 Janusze celebrujesz to ze będziesz miał czyszczony o***t ? cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To brzmi znajomo :D gość 2014.08.08 3 wojna światowa będzie u ciebie w d***e jak ci wsadzę mojego wielkiego srogiego karciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.09.18 moim narzedziem pracy jest spory karciciel, ktorym zadowalam najbardziej wybredne, bogate rozwódki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×