Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Big Troll Juken zgłosił kolejny temat

Polecane posty

Gość gość
Pedał w akcji :D Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek29 2009.03.25 to moj zaganiacz, chcialyscie to macie szort.pl/DSC_24032009.jpg srogi karciciel Niestety link już nie działa. Ale nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udowodniłem, to jest forum, kazdy ma nik, twoj to gosc - szach mat gamoniu :) udowodnij że się myle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem ja ale nie wszystko. Kapiszi juz? Stad wiem a ty nie. Ale cieszy jakich p*****l musisz sie czepiac zeby nie zatonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodniles tylko ze jestes wulgarnym homo i ze dla ciebie rozmiar ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglosiles juz temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie cipki 2013.06.24 Nie nie, zdjęć nie rozdaję, nagrodą miała być przyjemność obcowania z moim karcicielem ale zaproszenie do MacDonaldsa albo do jakiejś inne restauracji też wchodzi w grę. Gość piszesz że to nie poniża kobiety. A co w przypadku seksu osób które się nie kochają ale robią to dla przyjemności? Nota bene nie chciałbym aby moja kobieta robiła mi loda tylko dlatego żeby mi sprawić przyjemność. Przyjemność musi być po obu stronach inaczej to lekko bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jeszcze przed slubem pisales? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem na dnie ale ty to meter po mułem :P a ja lubię mącic wodę, kapisz tłuku ? nie jestem normalnym użytkownikiem i takie wklejanie pierdół na mnie nie działa, a rzucaniem gównem zwyczajnie smieszy, po prostu nie pojmujesz z kim się zadajesz, a skoro nie rozumiesz to nie możesz zarządzać tak jak ja wami (wypominałem o tym wczesniej ) :classic_cool: jesteś moją rozrywką niczym więcej ale też niczym mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jednak oddać moje wyrazy uznania dla kolesia który założył mój podszyw, nie miałem takowego od 2007 ... :O jestem wzruszony 😭 podszyw to dla mnie kupa wspomnień 😍 dzięki trollu :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes normalnym uzytkownikiem skoro jako wiesiek 29 piszes Bogu ducha winnej dziewczynie, ze jej wsadzisz swojego karciciela. Albo innemu uzytkownikowi, ze ruchasz jego ojca, jego samego, i patrzysz na ich wzajemne zabawy. Tu zgadzamy sie w pelni. Ja tylko prostuje twoja poze szlachetnego lobuza i obroncy biednych kafeteryjnych dam. I to ze nie piszesz pomaranczy od 2011 i ze jestes hetero i podnieca cie szanowna malzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto jest czyja rozrywka swiadcza ostatnie tematy o tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to że praktycznie każdy wie że pisze/trollojue tylko z niebieskiego/czarnego , to owe c*****e szycie miało by sens :) a tak to sam wiesz ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , pomarańczowy pierd zakłada o mnie teamt , podbijając mi rozpoznawalność wśród rocznika 2016 :P w c***j tyra :D , powiem ci z doświadczenia jak to będzie wyglądało za rok : Le Troll upokorzył pomarańczowe trolliki i zagrał im na nosie. Spraw&potw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak bedzie Juken. Bo nikt tu nie bedzie się z toba przewalal nastepne kilka lat. Kazdy normalny pobawi sie i pojdzie dalej a ty za rok znowu bedziesz informowal wszystkich ze jesteś legendarnym trollem. Jednym slowem zawsze wygrasz determinacja. Ale na marnego homo wyszedles tak czy inaczej. W 2017 nikt nie będzie pamietal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama determinacja to troszkę za mało, dochodzi do tego kreatywność , agresja, konsekwencja i rozgłos (ale ty się o to troszczysz :classic_cool:) nie mniej jednak zaczyna do ciebie docierać, że ja się nie chwalę, ja ostrzegam ;) miłej nocy 😴 🖐️ ide się pośmiać z bolka na wykopie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Piątek nie widzi jakiego kretyna wlasnie z siebie robi? niech ktos mu to w.koncu uswiadomi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On raczej myśli że jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z powyższym to , odpowiadaj swojej przyszywanej matce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś On raczej myśli że jest fajny x też to zauwazylam.mniemanie o sobie ma jak o jakims bogu trolli,a okazal sie zwyklym leszczem,kapusiem i ma jakies chore odchyly w kierunku męskich tylków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jukenie,pedauku żałosny, lubisz serek wiejski z Piątnicy? Odpowiedz, jak ogarniasz o co chodzi. Chyba, że nie ogarniasz,cieniasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutti to delektacja czasami, ale serek wiejski codziennie. Stoi po nim jak maszt. Chyba, że to autosugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll wczoraj gdyby nie to że praktycznie każdy wie że pisze/trollojue tylko z niebieskiego/czarnego , to owe c*****e szycie miało by sens usmiech.gif a tak to sam wiesz ... jezyk.gif Co ty p********z "każdy wie". Każdy wie, że twierdzisz, że piszesz tylko zalogowany. A jak jest naprawdę pokazują cytaty na poprzedniej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są ujepany kałem karciciel i jego pedalski właściciel? Posuwają kłodę żonkę? Trollu!!!!! Pobudka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×