Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwona88krk

Wypadające włosy

Polecane posty

Ja łykam cynk Solgara,zelazo bo miesa nie jem i witaminy na włosy Phytophanere.Wazne zeby nie brać jednoczesnie zelaza z cynkiem bo gorzej sie wchlaniaja i zelaza z produktami bialkowymi..zmienilam tez prace-mniej stresu,wiecej spie i o dziwo POMOGŁO.Przestalam tez lykac antykoncepcje...Ale tak na prawde to sprawa indywidualna, kazdemu moze brakowac czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemów z tarczycą nie mam, łykam żelazo, cynk, silicę albo skrzypowitę naprzemiennie a i tak wypadają. Niestety przyczyną jest silny stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zmienić dietę na bardziej wartościową. Może to coś pomoże ? I polecam też przerzucić się na szampony bez SLS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania jak inni piszą - krew, tarczyca, i idź do trychologa. łykaj cynk i żelazo i tran lub olej z wiesiołka. ale najpierw badania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci tam trycholog wymysli. jak masz 2tys to pewnie zabiegi ble ble mezoterapie, a i tak to g.wno da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamiwaza - można bez problemu kupić w necie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RogerRoger
Spróbuj kurację prosalon med od Chantal. Na moje włosy przeprowadziła rewolucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadające włosy leczę od lat.Z mizernym skutkiem.Ludzie mający ten problemi szukający pomocy i nadzieji są zalewani wszelkimi propozycjami i cudownymi terapiami. trychologia , mezo , itd. Jak grzyby po deszczu pojawiają sie reklamy i naciągacze obiecujący cuda.Kiedyś, mając piękne włosy nie widziałam tego problemu. Dziś , pierwsze moje spojrzenie na człowieka zaczyna się od włosów i czego dawniej nie widziałam, teraz widzę, jaka masa kobiet ma z tym problem. Ba , co druga osoba z telewizji ma jakieś tam doczepki , peruczki itp. Ogólnie my Polki mamy słabe włosy , oczywiscie są wyjątki. Jeśli macie problemy z łysieniem androgennym to naprawdę szkoda pieniędzy na te reklamowane tu rzeczy. Jak to ktoś powiedział , człowiek, który wynajdzie lekarstwo przeciw utracie włosów , czy nadwadze bedzie najbogatszym człowiekiem świata. Popatrzeć na głowy terazniejszej ludzkości jeszcze nic nie wynaleziono. Oczywiście , trzeba zbadać przyczynę, dbać by bardziej nie zaszkodzić i nie dać się naciągać. Pieniądze może lepiej wydać na walkę ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj moze jakichs specjalistycznych preparatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpola negri
Moj syn mial ten problem kiedy byl na studiach mialze20 lat.wypadaly mu wlosy okropnnie! Najwiecej bylo po prysznicu.cala wanna we wlosach,co przerazilo mnie i pojechalismy do dermatologa.przepisal tabletki Propecia.Najpierw na pol roku i pozniej kontrola I nastepne pol roku .Syn ma geste wlosy ,problem zniknal a Wy poczytajcie io tym leku na internecie I idzcie do dobrego Dermatologa .Musze dodac, ze mieszkamy w Toronto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbuj preparaty ze skrzypem i biotyną i zmień dietę, jedz więcej orzechów, owoców i warzyw, powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
A ja bym nie polecał stosowania suplementów diet ani innych dziwactw tylko zainwestował w porządny preparat. Teraz pojawił się nowy na rynku Dr Hair: http://drhair.pl/ Zawiera mikrowłókna i niemal natychmiastowo zagęszcza włosy. Na pewno zadziała lepiej niż te wszystkie suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkosik65
Ja zdecydowanie polecam, jesli już wszystkie sposoby wyczerpane i faktycznie wiesz że masz problemy z wypadaniem włosów to zgłoś się do Kliniki Włosów w Krakowie, a podpowiedzą Ci jakie masz możliwości. Jeśli zastosujesz np 3dhair to masz koszty tylko 2-3 zł dziennie! poczytaj http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy silnym stresie to i tak nic nie pomaga, co najwyżej lekko stopuje wypadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła jakieś kosmetyki naturalne, najlepiej organiczny szampon bez parabenów. Trudno powiedzieć który dokładnie, bo trzeba znać charakterystykę skóry głowy i włosów. Polecam jednak stronkę z rekomendacjami: http://www.szamponybezsls.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kupować preparaty ze skrzypem zacznij robić płukanki ze skrzypu i pokrzywy. Nie ma udowodnionej, działającej dawki skrzypu polnego, a zawarty w tabletkach kiepsko się wchłania. Moim zdaniem szkoda pieniędzy. O wiele lepiej działa olej z wiesiołka. Możesz go kupić np. w aptece (zielone opakowanie pisze GAL). Jest to produkt naturalny, który dobrze się wchłania i co najważniejsze, działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj znam ten problem :/ ostatecznie wybralam mezoterapię- polecam, bo wlosy szybko wrocily do normalnosci. nie wypadaja, pojawiaja sie nowe, wiec jest efekt :) w krakowie nie wiem gdzie sie udac- robilam w warszawskiej hair medice. mysle, ze lepiej trafic nie moglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniauy
https://musecosmetics.eu/ te firma posiada rewelacyjne produkty do pielęgnacji włosów., brwi i rzęs. Skład kosmetyków jest naturalny, bezpieczny a co najważniejsze produkty są w 100% skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie mam słabe włosy. Kiedyś miałam bardzo gęste, nie wiem dlaczego tak bardzo mi się przerzedziły. Gdy zauważam, że wychodzą znowu, łykam suplementy diety i piję herbatkę z pokrzywy. Udałam się w tej sprawie również na konsultacje do Karbokliniki w Szczecinie. Wykonałam serię zabiegów z karboksyterapii i osocza bogatopłytkowego. Efekty o niebo lepsze niż po witaminach. Włosy szybciej przestają wychodzić i wyrastają nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasis
Prosalon med też mi pomogła, w ogóle lubię produkty Chantal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał frontal fibrosing alopecia? Włosy wypadają z przodu głowy. Czy możecie coś doradzić. Lekarz nie dał żadnej nadziei, wypadają, wypadną i nie odrosną. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia111
Miałam ogromny problem z moimi włosami. Zwłaszcza po pierwszej ciąży. Szukałam wszystkiego. W aptece pani poleciła mi tabletki Vitapil dla mam i rzeczywiście włosy się poprawiły i zaczęły szybciej rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne efekty faje mezoterapia na skórę głowy, u mnie znacznie poprawiła się kondycja włosów - są silniejsze, szybciej rosną, zdecydowanie lepiej wyglądają. Możesz poczytać o tym zabiegu tutaj: http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/48-leczenie-lysienia - ja polecam, bo na własnej skórze przekonałam się o skuteczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Challange
Zgadzam się z przedmówczyniami lub przedmówcami. Dobrze i skutecznie działa Chantal, nie tylko prosalon, ale maski regeneracyjne i odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza101
a ja polecam porządne kosmetyki + zdrowa dieta! Ja w ten sposób doprowadziłam włosy do porządku. Kupuję kosmetyki w sklepie organicznewlosy.pl i jestem bardzo zadowolona. Włosy są sypkie i miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×