Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubelak

Jest tu ktoś ze starej ekipy?

Polecane posty

Gość gość
A w jakim celu w stopkę na erotyczny wstawiłeś żonę i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby zwabić stare kurfy na romanse, kto to kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona i trzy córki to kto się na niego rzuci?:O Stare k****y ostatnio mało aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MMartha
starzy wyjadacze przepadli !!wszystko sie kiedys konczy:) teraz jestesmy my :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzina nie powinna was interesować. Więc proszę na nią nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MMartha
gość dziś hahaha widocznie ty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ten debil chce osiągnąć, ale komicznie wygląda jak błaga o atencje nowego żeby nowy nie pocisnął mu po rajtach jak ma w zwyczaju. Oby zagościł jak najdłużej,bo przyda sie tutaj taki kozioł ofiarny i będzie z kogo drzeć łacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMartha dziś Tak to już jest niestety. Największym dnem jest czepianie się rodziny. gość dziś Nowego to ja znałem w momencie kiedy ty jeszcze robiłeś do nocnika. Więc mnie to wg nie rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i do kupki mozna sie przyzwyczaic:D jakby nie bylo przeciez towarzyszy nam Cale zycie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak:)) nie przejmuj sie:D .....sa tutaj rowniez w porzadku istoty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to wiem, że są ludzie ok. Ale jak zawsze trafi się jakiś desperat, któremu w życiu nie wyszło i będzie wylewać swoje żale na świat poprzez litry hejtu wypisywanego na jakimś forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezylismy nie takie rzeczy:D wiec o czym mowa:)) ...proponuje z dobrego serduszka z usmiechem przez zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakarmiszmojej ciekawości ? Wpadasz po latach, szukasz starej ekipy, a jak ktoś zadaje pytanie nie odpowiadasz. Ok w takim razie dyskutuj sam ze sobą. To nie ciekawość tylko o co cię moge zapytać?jak tylko ty i Matylda utkwiła mi z tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMartha dziś I tak właśnie podążam przez swój czas :) Nie przejmując się takimi opiniami pomarańczowych heh gość dziś wejdź na niebieskiego to wtedy porozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... gatunek drapieznego ssaka z rodziny lasicowatych czyli gatunek protoplasta fretki domowej.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehehehhe A jak mam inaczej napisać? Chcę się on/ona dowiedzieć, porozmawiać ze mną. Zapraszam na niebieskiego ;) Wtedy będzie można prowadzić konstruktywną konwersację. Inaczej nie zagłębiam się w to co tam chcą ode mnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo dostaje wpiertol az milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie lubelaku niech sie logują na stare flagowe nicki, to sie czegoś dowiemy co z was za ziółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukają hasła do nicków, poczekajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie stare konta zablkowane maja przez trollowanie:D:D .. i dopka zimna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro z tego powodu. Normalnie zaraz się popłaczę ;( hahahaha żartowałem z tym płaczem. Ale z każdym niebieskim chętnie popiszę :) A co do pomarańczowych, to czysta zlewa, olewa i polewa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie doczekasz sie :D:D troll to jest drapieznik bez smialosci:D ulegajacy uczuciu strachu! dla mnie to po prostu zwykly mieczak,niemota, oferma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale nie obrażajmy mięczaków, które są na wyższym stadium ewolucji od tych marnych podróbek trolli ;) Prawdziwy troll nie boi się ujawnić swojej twarzy. Jest tak mocny, że nikt i nic nie jest mu wstanie zaszkodzić. A to co tutaj przesiaduje to co jest? No właśnie? Można śmiało ich porównać do shemale. Niby jest ale nie do końca tylko z wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×