Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

weźcie idioci nie róbcie z każdej kafeterianki pustej łatwej idiotki

Polecane posty

Gość gość
podglądaczu tu ludzi można nazwać pedofilami i gwałcicielami dzieci za tem d***** to jest i tak łagodna reperkusja , zresztą temu koke koleżce też się obrywa więc to nie tak że tylko ona .To forum hejterskie , tu ludzi wyzywają bez zdania racji co dopiero gdy ktos da powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze nie? Blondyneczka85 sama sie wmieszala debile :D:D:D puszcza sie z kolezka w temacie gosiaczka :D:D:D:D a gosiaczka znam realnie i bardzo madra kobieta z niej olala frajera kolezke na poczatku bawidamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodgladacz
A rozumiem że powodem jest udzielanie się na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpodgladacz dziś Szkoda na was czasu. Wstyd mi za moją płeć i takich debili X Czy pisząC z Gosiaczkiem m koleżka zrobił jej krzywdę?Pisali dobrowolnie , dorosłe osoby. ON SIĘ BAWIŁ ,ONA TEŻ.JEJ SIĘ OBRYWA , JEMU TEŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile bez zycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj każdemu obrywa się za każdego. Mało jest tematem w których ktoś na kogoś się nie pastwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpodgladacz dziś A rozumiem że powodem jest udzielanie się na tym forum? x RACZEJ TO CO PISALI, SEX WE CZWOROKĄCIE IN PUBLIC , NA OCZACH FORUM.Ludzie piszą o pogodzie i mają hejt ,za tem takie akcje to dopiero broń w rękach hejterów.Takie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodgladacz
I masz rację. Tu się bawi i wszyscy powinni się bawić rozmawiać a nie hejtowac. A chodziło mi o to że ona mówi że to ona na każdym nicku by nie była nie wypiera się tego że rozmawiała z każdym i z niektórymi prywatnie. Takich osób jest dużo. A ten kolezka czy Blondyneczka sie nie pokazują chociaż pewnie tu są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks we czworokacie gdzie ruuchal sie tylko kolezka a gosiaczek nie napisala nawet slowa k***s tylko miala z niego polewke :D:D:D za to blondyneczka 85 zlapala ja za uda i robila minete i chciala by kolezka ja od tylu ****** a gosia uciekla spac :) debilu od czworokatu onrazasz bogu winna osobe ty smieciu j****y nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ułomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczka85 szmata nawet z zazdrosci jechala kobiety ze pisza z typ cepem kolezka11 :D:D:D blondyneczka i kolezka11 mieli trojkaty realnie wiec to sa k********y :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?koleżka11 2012.03.18 Gosiaczek - daj nóżki jezyk.gif koleżka11 2012.03.18 Blondyneczka 85 - ja tak wcześnie nigdy nie kończę jezyk.gif Zgłoś Gosiaczek:) 2012.03.18 koleżka ale tylko jednąusmiech.gif Blondyneczka 85 2012.03.18 niech piszczą i wyją z pożądania jak psy... aja będę się najpierw Tobą najmować... Zgłoś Gosiaczek:) 2012.03.18 o tak! zobaczymy który jest bardziej wyrywnyusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co Gosia zrobiła? ::D:D:D nie ******* sie w czworokacie napisala tylko zobaczymy kto bardziej wyrywny :D:D nie robila nikomu loda ani minety nie brala od tylu i nie przyciagala , skoro blondyneczka85 przyciagala wbrew woli to bardziej smierdzi mi tu zbiorowym gwałtem na biednej osobie :( niz czworokatem :D:D:D:D:D pusty cepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.54 Lol naiwniaku , pisałem z nią.Zapytaj z kim oprócz ciebie bawiła się na privie.Kurffa ale debil naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodgladacz
Nie bronie tu nikogo nawet Gosiaczka trochę mnie zaciekawila swoją osobą dlatego jej temat podgladalem teraz przez ten cały hejt dziewczyna nawet nie będzie rozmawiać z nikim to jest głupie. Każdy popełnia błędy nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrazasz siebie bardziej niz ja ty gónwie od wklejek postów sprzed lat :D:D:D:D:D kim jesteś śmieciu?:D:D:D:D:D:D:D:D pewnie porzucona suka blondyna85 :D:D:D teraz masz do kazdego l*******gu pretensje biseksualna kurffooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżka11 2012.03.18 Gosiaczek - daj nóżki jezyk.gif Gosiaczekusmiech.gif 2012.03.18 koleżka ale tylko jednąusmiech.gif XXXXXXXXXXXXXXX naiwny durniu zapytaj Gosię o privy pewnie powiedziała ci to co chciała a nie całość :D nie jestem koleżka koke i chooy jeszcze kto tam ccrrrrr rogi sobie opiłuj:D obrońco z koziej doopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisaleś a ja ją znam realnie :) kiedy piszesz nie musisz miec orgamzow baranie yebniety :D:D a ty pewnie walisz pod posty kiedy ktos z ciebie ma polew :D:D:D cepie od wklejek i kto tu jest naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecasz sie pisaniem :D:D i obrazasz za plecami bo cie kopnela w doope :) chuuujem jestes nie facetem :D:D:D:D:D i juz sobie na mailu nie p*****asz zadnej z forume c***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodgladacz
gosciu pisałes z nią i na drzewo cię spuscila dlatego teraz hajtujesz. Nie masz żadnych dowodów na swoje słowa więc nie kompromituj się bo to nie wypada prawdziwemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebany smieć gardzie takim ścierwem :D:D:D odrzucony obraza kobiete :D:D i chwali sie ze ja ruchal na mailu :D:D:D nie biorac pod uwage ze ktos robi to dla beki albo na odpiertol bo juz ma dosyc twojego lamentu " no cho sie ruchan na cybere" kolezko 11 zigolaku biseksualny pod setką nickow taka z ciebie pyyzda szmaciazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieszczady rules
Nie spuściła gościu podglądaczu(nie jestem tym od wklejek).Osoba ta(Gosiaczek) nigdy nie była w kręgu moich zainteresowań Zwracam tylko uwagę Że ludzie są hejtowani pod pretekstem wklejenia linka z piosenką więc niezbyt co tu mówić grzeczny topick na którym panie brylowały z panami w dość śliskiej atmosferze to dla publiki oręż.Sądzę że i tak porównując ten hejt do Listy Petrova to bułka z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie jestes od wklejek to nie jest do ciebie kierowane i nie musisz pisac ze nie jestes od wklejek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.19 Nie rozmawiam z tobą tylko z gościem podglądaczem.Ty wyglądasz na takiego samego hejtera jak tamten od wklejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejtuje tylko barana od wklejek :classic_cool: bo to s****wo jest obraza bogu winne kobiety bo go odrzucily i usiłuje wmawiac swoje wizje :D:P psychol zawistny :( takich trzeba ubijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę logiki
Czytam i ręce mi opadają.Koke pisał na Karuzeli że jest z Olą, zaręczyli się , jest bardzo zakochany.Czy ktoś taki wkleja linki i tematy o których w obecnej jego sytuacji można powiedzieć jedynie ze mu szkodzą.Musiałby być samobójcą.Gościu broniący Gosiaczka, zbastuj i poszukaj prawdziwego mąciciela bo twoje zarzuty są , no właśnie , krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest z żadnym Ogryzem. Kokos jaja cie swędzą. Monitoruj królu nicków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.38 Staffik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie gadajcie o kimś kogo tu nie ma bo to jest żenujące faceci a jak debile. Każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Walentynki Ola byla na forum. Na temacie Słowianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne jes wmawianie komus :P i obraza za odrzucenie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×