Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

weźcie idioci nie róbcie z każdej kafeterianki pustej łatwej idiotki

Polecane posty

Gość gość
15.38 Mąciciel wkleja z zazdrości o Olę , przecież to logiczne , przypomina niezbyt chlubne fakty z przeszłości Koke mające zniechęcic narzeczoną ;niestety rykosztem trafia to w dziewczyny. To jest prawdziwy hejter , wypadałoby przeprosić Koke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koksu to kominiarz kafe wyczysci wszystkim laleczkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mącicielu Koke używasz słów jak Petrov kanalio. Rykoszetem hejt tfafil w dziewczyny z listy Petrova ty jezdziles do Sopotu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet matce truedetektive przeczyści konim nekrofil piertolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mocny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 15.59? Mam takie samo zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe macie ideesłabe idee są wymyślane przez głupkóww tym przypadku przez tutejsze pelikany.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodgladacz
Życzę każdemu istocie żeby go ktoś opluł tak jak sam oplowa innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
przyjaciel in spe wczoraj Cześć pelikany. 🖐️ Co tam na tajnym froncie? Kąpiel duszy...najlepsza w jej śluzie. Hehe. :D In masz u mnie kaffke za ten tekst. ;) Ide po cappuccino. 😴 Zawsze letnie, chyba napisze skarge. :( Gosc podgladacz- spokoj, tylko spokoj Cie uratuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodgladacz
Spokojny jestem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kaffka, to jak Twe spojrzenie może narobić mi nadziei. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kofeinowe spojrzenie zmacone goracymi oparami znad kubka plus dwie lyzeczki cukru. Wiem. Duzo. :( Ale ja jestem slodkolubna w zyciu, w milosci i w seksie, choc w lozku trzeba dodac jeszcze odrobine cynamonu dla zmyslow i chili. Zeby bylo ostro. 😴 Ja stawiam kaffke, Ty" ciacho"In. :classic_cool: Gosc podgladacz- to "jeszcze" jest niepokojace. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra. ;)Może być "bajaderka"?No i wiesz o tym że jest takie spojrzenie, którym patrzymy tylko na jedną osobę? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Bajaderka- bajerantka. ;) Moze byc. :P Ja to nazywam specjalistyczne, bajeranckie spojrzenie, ktore robi z kolan wate cukrowa. A z krocza tort delicjowy. ;) Och.:( Przypomnial mi sie "Maly ksiaze" i jego "patrzec w jednym kierunku". I tak kolejny raz pozostaje w tych myslach "rozsadna i romantyczna" 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra różdżkarko-bajerantko. 👄Ale wiesz o tym że każde spojrzenia na delicje w kroczu powoduje wyrafinowanie smaku? a niektórym nawet wzroku. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
I czekolada sie roztapia, galaretka rozpuszcza, a biszkopt robi sie miekki? Och. :classic_cool: Spojrzenie "kogo dzis wydymamy". Widzialam takie ostatnio w wiadomosciach. ;) Seks "wzroczny". Jak ja "to lubie". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekolada i galaretka powodują to że stajesz się silniejsza?ja też 😴inni tylko stają się tłustymi :ppotem w wiadomościach wzrokiem jeszcze w nią nie wszedł, a już nie miał siły wrócić. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
:D silniejsza , bo kalorycznie lubie czyli grubo albo wcale. ;) A ja chce zeby ktos we mnie "wchodzil" gleboko i odbyl podroz bez powrotu w moja kobieca dusze.😴 I nie mial sily na powrot. ;) Pa In. 👄 Czas na obiad. Dzis spaghetti. 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem wciskam Ci w dłoń woreczek z niespodzianką na deseri trochę śliny w okienko kroczamoże opadnie skobel z furtki do Twej duszy:classic_cool:🖐️czy zostawić trochę w ustach na powrót? 😴hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj nic nie trzeba robić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×