Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy macie takie obserwacje, że im facet ma więcej pieniędzy, lepszą pozycję

Polecane posty

Gość gość
Skoro dla faceta 10 lat różnicy wieku to jest "mało" i lecą do dwudziestek, to równie dobrze mogliby lecieć do czterdziestek, bo to też 10 lat różnicy i "mało" he he. Przecież to mało chłopaki!! Czterdziestolatki na was czekają, nei ma przeszkód!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat jestem bogaty i chce miec laske 9/10 z zaje/bistymi cyckami i tylkiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że 40 tki mają już dzieci z innymi fagasami a nikt normalny nie chce wychowywać cudzego bachora. Poza tym ładne 20-25 latki uganiaja się za starszymi kolesiami z pozycją i kasą. I tak przykładowo chłopak ma te 20-25 lat i olewa go większość równolatek, potem po 30 tce zaczyna dobrze zarabiac więc normalne że chce się wyszaleć z młodymi d**eczkami. I olewa stare wybrakowane towary, które de facto parę lat wcześniej go olewały :) Taki świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież juz ci tłumaczyłam, że normalne 20 latki nie chcą starych facetów. Dlaczego mi nie wierzysz, skoro ja mam na ten temat najlepsze informacje bo sama jestem kobietą i znam ich MNÓSTWO? wolisz sie karmic nadzieją, że wyrwiesz jakąś 20stke bo tak ci napisali w internecie. ale prawda jest taka, że jeśli wyrwiesz na kasę to jakąś niemoralną i pazerną ;/ Takiego chcesz życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciągniesz pazerne niemoralne patologiczne kobiety, które będą sie miło uśmiechać a w myslach liczyć ile będą mogły wydawać na ciuszki i domek na prerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i młode się właśnie NIE UGANIAJĄ za starymi!!!! wiem co mówię. Wszystkie z tej grupy maja chłopakó w swoim wieku i razem do czegos dochodzą! NAUCZ SIĘ TEGO i przestań wierzyć głupim teoriom z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, ale jeśli ktoś nie znalazł normalnej dziewczyny powiedzmy że do trzydziestki, lub na przykład spedził kilka lat w związku , który się potem rozpadł, to po 30 tce już nie ma gdzie spotkac takiej normalnej kobiety. Jeśli ma kase to pozostaje stukanie ładnych kobiet (niekoniecznie młodszych) które leca na jego kase, a jeśli nie ma to już zostaje tylko szara egzystencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda! faceci na stanowiskach z kasa maja beznadziejne charaktery...u nich musi byc kobieta iscie z katalogu..piekna mloda bogata madra inteligentna zabawna ,usmiechnieta 24 godz na dobe ,obowiazkowo z hobby,gotowa na sex bez konca..mialam do czynienia z kilkoma takimi panami i powiem nigdy wiecej!! te osoby wpedzily mnie tylko w nerwice kompleksy i zerowe poczucie wartosci..nienawidze tego typu facetow!!..tylko przeleciec i won..czlowiek sie angazuje a oni juz zabawiaja sie w ramionach innej dziuni..kobiety wrazliwe, niepewne urody , pewnosci siebie,z wyksztalceniem srednim,bez stanowiska nawet niech nie startuja do tego typu mezczyzn..szkoda nerwow czasu i zdrowia.przerabialam to i nigdy wiecej..kastrowalabym tych GWIAZDOROW wszytskich po kolei ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam ze to samo jest i w Polsce i za granica.ostatnia moja znajomosc ( jakies 4 mce temu ) tak dala mi w kosc ze nawet nie chce patrzec w strone tych p/i/e/p/r/z/o/n/y/c/h krawaciarzy ..oby karma do nich wrocila! albo idziesz do klubu i od lat widzisz te same mordy lowiace bog wie kogo,z wymaganiami z kosmosu...zgroza...dziewczyny,kobiety strzezcie sie tych typow bo bedziecie ich chwilowa zabawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa i kobiety po 30,40 tce to juz dla nich zuzyty towar...a sami po tyle maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same na takich lecicie a potem jojczycie na forum że sie wami zabawili. To normalne że jak facet dobrze wygląda i ma kase (a więc dużo możliwości wyrywania lasek) to będzie z tego korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślą, że ich czas i starzenie nie obbowiązuje i że pieniądze załatwia wszystko, nawet przykryją bufoniasty charakter. Otóż nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:44 Jakie lecicie? Ja tu opisałam przypadek gdy ODMÓWIŁAM głupiej kawy z takim. Dlatego w ogóle zadałam pytanie czy to taki trend wśród bogatszych by być cynicznym wobec kobiet i widzę, że jest cos na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem o tych wyżej, które umawiały się z takimi a potem płacz że zostały wykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wykorzystane? O k...ale ty jesteś przygłupi. ciągle tu wracasz i piszesz bzdury. Nie masz żadnych argumentów tylko piszesz te swoje trolowskie brednie. Z tobą sie nie da wytrzymać upierdliwy trolu. Pytanie jest o doświdczenia i pytanei jest do kobiet a nie do trola, któy nic nie wnosi i dzieli sie swoimi przemyśleniami godnymi nagrody Darwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jecza na forum to chyba czują się wykorzystane:) i bardzo dobrze, też sie takimi bawię:) później jak piszą smsy z pretensjami jaki to ja zły jestem, zawsze mam uśmiech pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam opowiem swoją historię. Do pewnego momentu nie miałem powodzenia u kobiet. Ale odkąd pamiętam byłem zaradny i w wieku 27 lat doszedłem do dobrych zarobków (8-15 tys miesiecznie w zaleznosci od miesiąca). Dołożyłem do tego siłownie i tatuaże. I nagle w ogóle nie starając się o kobiety same zaczęły do mnie lgnąć. I niby w takiej sytuacji miałbym się związać z jedną? Musiałbym być idiotą. Korzystam ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i może nawet jestem troche chamski ale wam to na szczęscie nie przeszkadza. Forum to forum, a życie to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dajecie sie zepsuć przez własne pieniądze. Drugi wniosek jest taki, ze kobiety będące w zwiazku z bogatymi nie są szczęśliwe, bo on na 90% się gdzieś bawi na boku. Poza tym mieć faceta z takim cynicznym spojrzeniem na świat to raczej nic fajnego. Zero jakiejś autentyczności, tylko transakcja, jesteś ładna, ja jestem bogaty to możemy się pobujać razem. Nie ma czego zazdroscic bogatym ludziom, utracili cos znacznie ważniejszego niz pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zycie to biznes. Poza tym nie oszukujmy się, kochać to można rodziców, własne dzieci i rodzeństwo, a dwie obce osoby które zaczynają byc w związku tak naprawde dalej sa obce nie mają wspólnych genów, i jeśli facetowi powinie się noga to nie może liczyć na kobiete w większości przypadków. Za to na rodzine tak, więc dbać należy głównie o dzieci, a o kobiete tylko tyle żeby ją w miare przy sobie utrzymac i dziecko miało pełną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze odrzuca od facetów w szpanerskich samochodach, wyczuwam bufonów na kilometr. Bo logiczne, że skoro tak wszystkim pokazuje te błyskotki to znaczy, że ważne dla niego są pozory, kasa, władza, status. Jak jakaś kobieta sie na to łapie to jej współczuję. Dałą sie złapać w pułapkę cynicznych ludzi bez kręgosłupa moralnego. Faceci też są sobie winni bo mogliby życ skromnie i nie pokazywac swojej kasy to kogoś wartosciowego by znaleźli, ale oni wolą tanie blachary, więc widocznie do siebie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na matkę swoich dzieci wypadałoby wybrać kogoś wartościowego a nie kobietę pazerną. Pewne cechy się dziedziczy, no i kogo wychowa taka kobieta? Kolejne pokolenie cyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ale wy brzydkie i bogate damulki zrozumcie ze my chcemy cyce jak donice tylek po ktorym widac ze laska robi przysiady ze sztanga i wygladu 9/10 nawet jesli leci tylko na kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bałabym sie zwiazku z takim. Nie uważam by kobiety bogatych cynicznych facetów wygrały los na loterii, bo w zamian za blichtr często znoszą złe traktowanie o którym nikt nie wie. Natomiast z zewnatrz wszystko wygląda jak z bajki. x tak jest, smutna prawda... która nie jest, nie zrozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×