Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe co teraz K robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Tak przeszło mi. Chyba Nie..nie przeszło. On fascynuje mnie i nienawidzę go jednocześnie . Jest piękny i obrzydliwy. Genialny i głupi. .. Ja jestem głupia ze taki psychol mnie opetał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ale nie dodają mi sie komentarze :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sa boj****y demat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby gdzie są te nowe zdjęcia? wyślij <33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zdycha p********y śmieć. Dziewczyna miała całe życie przed sobą i była mądra a nie jak te tepe suki z tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze tu jakies dziewczyny ktore sie nie odwrociły od kajtka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze znajomy kajetana sie tu nie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przy nim myślami cały czas i chyba On nigdy mnie nie opuści. Wyjątek na imprezie, pije i nie mogę sie wyluzować, zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki, absolutnie nie jesteś głupia. Nikt nie wie dlaczego on to zrobił. Zawsze sa dwie strony medalu i nie wiadomo co tam naprawdę zaszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps: jest to skrajnie idiotyczne ale jechałam autem, leciała dość smutna muzyka a ja zamyślona myślałam o K i najzwyczajniej na świecie popłakałam sie. To jest dopiero idiotyczne. Silne emocje On wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps; gdzie sa te nowe zdjęcia? Nie wiem jak Wy ale ja czuje, ze nie Kajetan mi "nie zbrzydną" a wrecz będę nim zafascynowana coraz bardziej z każdym dniem i brde dążyć żeby go poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj mialam tak samo. Tez sie poplakalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, zdarza mi się czytać ten temat i choć się z nim nie utożsamiam, to rozumiem. Nie wierzę w tę całą inteligencję ale też i nie przeczę, że osoba ta jednak posiada cechy - głównie fizyczne - które mogą podobać się kobietom. Kobiety lubią nietuzinkowych facetów, tak nas natura stworzyła. Swoją drogą dodam jako ciekawostkę, że ten człowiek i sposób w jaki jest kreowany w mediach przypomniał mi pewną produkcję, niegdyś bardzo popularną, Pachnidło. Filmu dokładnie nie pamiętam, ale chcąc czy nie chcąc widzę jakieś podobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tak chciala mu pomoc i go przytulic. On sie tak wyruznia na tle innych mężczyzn... On jest poprostu nieszablonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No podajcie fb, tam bedziemy o kajetanie pisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryczeć mi sie chce. Kretyńskie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny udzielajcie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ps: jest to skrajnie idiotyczne ale jechałam autem, leciała dość smutna muzyka a ja zamyślona myślałam o K i najzwyczajniej na świecie popłakałam sie. To jest dopiero idiotyczne. Silne emocje On wywołuje." X Próbujecie zrobić z niego kogoś wyjątkowego bo potrzebujecie odskoczni od nudnego życia. Kajetan to psychopata, który miał sielskie życie w swoim domku rodzinnym. Nie stał się bestią na skutek traumatycznych wydarzeń. Ciekawe ile jeszcze będziecie udawały, że rusza was ta brzydsza i zdecydowanie nie ciekawa podróbka Hannibala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieciekawa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele mnie interesuje co myślą inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest nieszablomowy, on jest morderca. Zrobil to swiadomie, bo chcial sobie i innym cos udowodnic. Jego myslenie jest gleboko patologiczne, o czym swiadcza chociazby tezy filozoficzne ktore go fascynowaly. Mialam na studiach filozofie - ciekawil mnie Nietzsche, Heidegger, Kant i Schopenhauer, ale jego dywigacje na temat wolnosci moralnej sa tak skrajne i spaczone, ze szkoda to nawet komentowac. K.P was fascynuje, bo media tak go wykreowaly, a wy dopasowalyscie sobie pewne fragmenty jego imagu do wlasnych wyobrazen. Ktos, kto swiadowie wybiera zlo w najgorszej postaci traci ostatnia czastke czlowieczenstwa. Jak mozna zrobic cos takiego istocie zyjacej i wlasnej rodzinie? Moge zrozumiec jesli maltretowana zona obcina glowe mezowi sadyscie, ale K.P zabil ta dziewczyne z premedytacja, na zimno i bez emocji. Zatem jesli jest taki inteligentny, oczytany i wartosciowy jak go tutaj opisujecie to skad mial w sobie tyle sily psychicznej by doprowadzic wszystko do konca? Zero empati i ludzkich uczuc. I wy ciagle uwazacie, ze on jest biedny i zagubiony? Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lonadelery - dzięki za normalną wypowiedź. To rzadkość u osób spoza tego, jak by nie patrzeć, fandomu. O filmie Pachnidło słyszałam, ale jeszcze go nie oglądałam. Na pewno niedługo obejrzę. gość dziś W moim przypadku nudne życie nie tyle, co niepowodzenie w miłości. Mam tego pełną świadomość. PS. Jest tu teraz dziewczyna, która była na lotnisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się z Tobą w 100%. Tym bardziej dziwi mnie to, że ciągle myślę o Kajetanie. Nie myślę o nim tylko przez jakieś 10-15 minut od stwierdzenia, że mi "przeszło". Później to wszystko wraca. Gdzie tu jest sens i logika? Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie wiem co mam robić... Mi to nie przechodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe taśma się zacieła Kajtek rzucił klątwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście dziewczyny? ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×