Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
moze z niego zrobia make , na pocieszenie dla tych czubkow , zeby mogly sobie srajtka posmakowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze chociaz kolega Kajetana będzie sie tu udzielal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odchodźcie,temat jest ciekawy,czytam go jako osoba postronna i uważam,że jak na to forum i na taki temat to i tak pojawiło sie baardzo mało hejtów to ja wypowiedziałam sie o 1:10 ,nie trzeba sie w Kajtku podkochiwać,żeby go bronić. Po prostu nie lubie takiego oceniania,jestem pewna,że musiało sie coś stać,że nie zrobił tego bez powodu. Staram sie być obiektywna,nie jestem zaślepiona ani zauroczeniem ani nienawiścią ( to też jest zaślepienie przecież.) Dziwne to wszystko,on nawet nie wygląda na mordercę. Przyglądam mu sie i nie widze jakoś w tych oczach obłędu. To co pisał też nie wskazuje na to,że miał zamiar zabić..powiem wam,że sama jestem bardzo ciekawa motywów którymi sie kierował. Wiadomo,czegoś takiego nie można usprawiedliwić ale..no jakoś musiał się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i fakt,jest przystojny,nie da sie ukryć.. do tego to co pisał o naturze.. wrażliwość na przyrodę musiał mieć..ten temat mnie dotknął bo sama jestem wrażliwa na tym punkcie,nienawidze jak ktoś śmieci w lesie,płaczę jak ścinają drzewa..trzeba przyznać,że ciekawy ten Kajtek,jestem w stanie was zrozumieć. Z początku wydawało mi sie to bardzo dziwne ale czym dłużej was czytam tym mniej sie dziwie.. Jestem też w stanie uwierzyć,że to nie on zabił tylko ktoś go wrobił..no ale w takim razie czemu sie przyznał do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cholera wie,czy to naprawde jego kolega,nie udowodnił tego a tak sobie pisać i podawać sie za jego kolege może każdy :P mąke ja wkleiłam bo mnie to rozwaliło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie myśle..że może podpisał cyrograf z diabłem i to on mu kazał złożyć ofiare..zmusił go do tego a K. nie mógł sie już biedny wyplątać z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
Ja tutaj nadal bede sie udzielac. Poza tym przyznanie sie to nie jest krolestwo dowodow... Ustaw sobie jakis pseudonim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i fakt,jest przystojny,nie da sie ukryć.. do tego to co pisał o naturze.. wrażliwość na przyrodę musiał mieć..ten temat mnie dotknął bo sama jestem wrażliwa na tym punkcie,nienawidze jak ktoś śmieci w lesie,płaczę jak ścinają drzewa..trzeba przyznać,że ciekawy ten Kajtek,jestem w stanie was zrozumieć. Z początku wydawało mi sie to bardzo dziwne ale czym dłużej was czytam tym mniej sie dziwie.. Jestem też w stanie uwierzyć,że to nie on zabił tylko ktoś go wrobił..no ale w takim razie czemu sie przyznał do tego? x troche dziwna ta twoja wrazliwosc :O placzesz jak scinaja drzewa, a jak komus odrabali glowe to zachwycasz sie morderca ? to moze jakis swir zamorduje kogos z twoich bliskich i wtedy sie wypowiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys byla taka wrazliwa, to myslala bys o tej zamordowanej kobiecie i jej bliskich :( jestes taka sama psycholka jak te inne zauroczone w mordercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie interesuje ofiara :( bo przeciez morderca taki piekny i taki madry i trzeba go wypuscic zeby dalej mordowal , bo cos mu sie ubzduralo ,ze jest panem swiata .... obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pewnie uroki rzuca , ze tyle zauroczonych D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorva znowu sie zjebało koorva znowu sie zjebało koorva znowu sie zjebało koorva znowu sie zjebało koorva znowu sie zjebało koorva znowu sie zjebało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche dziwna ta twoja wrazliwosc pechowiec.gif placzesz jak scinaja drzewa, a jak komus odrabali glowe to zachwycasz sie morderca ? - nie zachwycam sie nim przecież to,że współczuje tej kobiecie jest tak oczywiste,że nawet nie ma sensu o tym pisać. a co,skoro to morderca to już nie można powiedzieć,że jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys byla taka wrazliwa, to myslala bys o tej zamordowanej kobiecie i jej bliskich smutas.gif jestes taka sama psycholka jak te inne zauroczone w mordercy - jasne,Ty najleoiej wiesz o czym myśle. Nie znasz mnie to nie oceniaj. Wrażliwa jestem na tyle,że i dla mordercy mam współczucie. Współczuje sie nie tylko tym którym sie coś złego stało ale także tym,co sami źle robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ta kobieta nie interesuje w najmniejszym stopniu. Okrutne? Wiem, ale Kajetan zawladł moim umysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale no tak,poprawnie i właściwie byłoby napisać " co za kootas j****y niech sam teraz zdycha i niech mu ktoś utnie c***ja i wsadzi do gęby" wtedy pewnie byłabym cool,wrażliwa i myslałabym tak jak trzeba. No ale niestety,myśle inaczej :) aha,krzywda zwierząt i roślin,planety faktycznie często bardziej mnie porusza niż krzywda ludzi..co nie znaczy,że krzywda ludzi mnie w ogóle nie porusza. Po prostu tak już mam,to nie grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
USTAWCIE DO CHOLERY SOBIE JAKIES PSEUDONIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Mnie ta kobieta nie interesuje w najmniejszym stopniu. Okrutne? Wiem, ale Kajetan zawladł moim umysłem...'' - moim nie zawładnął i żal mi tej kobiety. No,ale już nie wolno stwierdzić,że ktoś jest przystojny i że też mi go żal..i że miał racje odnośnie tej natury,lasu ( bo miał. Kto by tego nie napisał to jest fakt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
, ustaw sobie jakies pseudo bo w sumie... Cie polubilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
ok,no niech będzie ;) Kocham drzewa i już. Może faktycznie coś ze mną nie tak,bo ..jak ścinali drzewa w mojej okolicy nie mogłam powstrzymać płaczu,było kiedyś tak,że cały dzień płakałam jakby to mi odcinali nogę i nie przyznałam sie,że to z powodu drzewa bo mi głupio było. A z powodu tej kobiety tak nie płaczę,tylko stwierdzam że po prostu biedna no i że jak można było coś takiego zrobić,no ale nie rozpaczam. Żal mi też jakoś,że Kajtek sobie przez to życie zmarnował..mógł pójść przecież w dobrą strone no ale niestety wolał sie pogrążyć w ciemności,szkoda..mógł chronić lasy z takimi poglądami i jak mu zależało no a tak to życie w więzieniu przesiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nawet zaspokoilam sie przy jego zdjęciach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakiego ma k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie Fb jej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ze on był prawiczkiem bo tak wynika z jego wpisów na blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
, na pewno wiekszego od Ciebie idioto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
o,to miłe :) w sumie też jakby na to patrzeć inaczej,to Kajtek wysłał ją do nieba,kobieta nie musi sie już męczyć na tym świecie. Gorzej mają jej bliscy którzy tu zostali. Naprawde,uważam,że jak ktoś stąd odszedł musiał poczuć ulgę..no chyba,że był zły. Biedny Kajtek musi sie wyspowiadać,żeby nie poszedł do piekła :( A też tak macie,że jak ktoś umiera bardziej żal wam bliskich którzy rozpaczają i cierpią niż tej osoby? no bo przecież ona właśnie uwalnia sie od cierpienia..najgorszy musiał być ten ból umierania,strach i tortury..teraz to już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z autorka ??????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
, na pewno wiekszego od Ciebie idioto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redivy
Tylko ze on jej nie torturował... Podobno dostała czymś ciężkim w głowę, potem ja związał i jak była nieprzytomna to zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Co z autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×