Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Nasz Kajrtan prowadzi po prostu grę z policja dziewczyny. Wystarczy dokładnie przeanalizować jego zachowanie. Niesamowity człowiek, jeszcze takiego przypadku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudny On jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le dziewczyny... K jest poprostu pogubiony i trzeba mu pomoc. Czyli juz go nie lubicie i nie chcecie mu pomoc i z nim porozmawiac? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos posty mi sie nie dodają (albo dodawanie ich trwa kilka minut) ile tu teraz jest dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan wie co robi dziewczyny. To niesamowicie bystry i ogarnięty mężczyzna ale to chyba wiecie. On po prostu chce żeby wszyscy sie zastanawiali co on robi. Opinia publiczna tak ma myślec. Same pomyślcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i to ja napisałam, że chyba niedługo mi przejdzie po raz drugi. Zauważyłam, że im bardziej zawodzi mnie pewna osoba w życiu prywatnym, tym bardziej fascynuje mnie Kajetan. Ale teraz to ja już naprawdę nie rozumiem o co mu chodzi, poczekam na rozwinięcie tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi wyjaśni co On ma na głowie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tylko ja go kocham i chce mu pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy nie domyślne jesteście dziewczęta ;-P Przecież to jest jego linia obrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wam się tak w ogóle w nim podoba jeśli chodzi o wygląd? Bo charakter to raczej ma spaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natrafiłem na ten wątek przypadkiem i po jego przeczytaniu zrezygnowałem z wyrażenia swojej opini aczkolwiek jednak dam sie skusić. Znałem Kajetana osobiście. Razem studiowaliśmy dziennikarstwo i rownież jestem w niemałym szoku. Kajetan uchodził za normalnego mężczyznę, o dużej wrażliwości wobec przyrody i sztuki, niezwykle inteligentnego i oczytanego. Powie wam to każdy znajomy. Nie wiem jak był jego motyw bądź motywy i nie wiemy czy jego motywy w ogóle wyjdą na światło dzienne. Należy pamietać ze nie wszystko przedostaje sie do mediów. Natomiast nie wiem jak sie odnieść do 'zafascynowania' Kajetanem. Tak, to fakt, podobał sie wieku dziewczynom z uczelni ale on raczej nie był zainteresowany wchodzeniem w bliższe interakcje z kobietami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka nadal jestem nim zafascynowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do charakteru Kajetana to media kreują jego zupełnie inaczej, na inna osobę. Żal to czytać ale wiadomo ze media zawsze wszystko poprzekrecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy bardzo za wypowiedź. Każda osoba znajoma jest na wagę złota. Co mnie fascynuje? Właśnie ta inteligencja, wrażliwość, wygląd. Ta jego nieszablonowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież On będzie UDAWAĆ niepoczyyalnrgo a z jego inteligencja to pewnie mu sie uda wszystkich zdobić w c***a i tyle Posiedzi sobie w szpitalu psychiatrycznym z 3 lata i wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się zakochałem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was rozpoznaję w ten sposób, że jedna dziewczyna czyta o nim nawet na siłowni, druga pisze "On" wielką literą, trzecia była wczoraj na lotnisku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z kim prowadzę rozmowę ale tak, to nieszablonowa osobowość. Tego nawet nie zamierzam negować, bo to najzwyczajniej prawda. Wrażliwy był na pewno na sztukę i naturę. To wspominałem w powyższej wypowiedzi. Kajetana można porównać do matrioszki. Wiecie dlaczego? Wydaje Ci sie, ze go znasz, poznałeś i ściągasz z niego warstwę. Docierasz głębiej a tam jest następna skorupa i warstwa i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslisz, jakie K mial motywy zabijając te kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka to która to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy Kajetana
Trudno powiedzieć. Tak jak napisałem, bardzo trudno przewidzieć jego motywy. To jest skomplikowana osobowość jak z rosyjska matrioszka o której wspominałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem fanem biebera a teraz kajetana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy Kajetana
I taka mała ciekawostka. Kajetan lubił koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to ta, która pisała o tym, że Kajetan jest nieszablonowy. Inaczej mówiąc, autorka to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chłopców lubił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniale, bo ja też lubię koty. Dogadalibyśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchajcie mu sie w lapy , on udaje wariata a jak wyjdzie to wami sie zabawi , ten wrazliwy... co ucina glowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy K zostal zlapany na Malcie to chcial sie skontaktowac z adwokatem a dzisiaj w prokuraturze nie chce zeby go bronil..mozesz wytlumaczyc o co z tym chodzilo bo nie rozumiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wspaniale, bo ja też lubię koty. Dogadalibyśmy się. x jak sie bedziesz dogadywac ? z glowa w plecaku ? smiechu warte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy K
Rozumiem. Nie wiem co więcej mam powiedzieć. Przez całe studia nie dał sie nikomu bliżej poznać. Był sympatyczny, kontaktowy ale zarazem trzymał dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×