Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość

Nie rozumiem tego, nie chcę tego, nie panuję nad tym. To co zrobił jest okrutne i nieludzkie, więc nie chcę, żeby on mi się podobał. Gdy patrzę na jego zdjęcia jednak nie dociera do mnie, że on dopuścił się takiego czynu, nie utożsamiam go z tym mordercą... Miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na myśli Kajetana.P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy zauroczyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzi mi o Kajetana. Pierwszy raz w życiu podoba mi się przestępca. Pół nocy czytałam o nim artykuły, a jak zobaczyłam na maltańskiej stronie jego nowe zdjęcie to się ucieszyłam. Zdaję sobie sprawę z tego, że to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie niejedna straciła głowę. I to dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dalej czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dalej czytam. Najgorsze jest to, że mogłabym być jego potencjalną ofiarą...To przerażająca wizja. Czy tylko mi on się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale podoba ci się tylko z wyglądu czy coś innego cię jara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaa pierd.... facet jest psychopatą, myślę że chetnie urąbał by ci tą twoją pustą kapuscianą głowę, jesli miałby tylko okazje, z reszty przyrządził obiad, Coś jest z toba nie tak, i ten syndrom jest popularny, przykładowo Ch.Menson seryJny morderca miał wiele psychofanek tak samo zresztą jak Tedd Budny, ile ty masz wogole lat ? CHCIAŁA BYŚ SPEDZIŁZ NIM NOC ? włos jezy mi sie na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie coś jak hybristofilia... potwierdza to tylko, że kobiety to zwierzęta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co konkretnie Cię fascynuje? Przyznaję, z wyglądu jest niezły, wiedzę też posiada. Gdyby nie był świrem - psychopatą... no ale j e s t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on jest obleśny taki typowy obszczymurek z wyglądu, w dodatku chora psycha ,gdzie Ty masz oczy? Takie głupie baby powinno się zabijać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi tylko i wyłącznie o wygląd. Nie jara mnie to, że zabił człowieka. Nie chciałabym spędzić z nim nocy bo to zbyt ryzykowne. Mam też plan jak go sobie "obrzydzić ". Dosłownie wyobrażam sobie głowę w plecaku i zwłoki w torbie. Potem myślę o nim. I tak w kółko. I chyba powoli dociera do mnie, że to właśnie on ją zabił. Bo tak to podświadomie myślałam sobie "nie, to nie mógł być on, jest za ładny" jednocześnie zdając sobie sprawę, że wygląd nie ma nic do rzeczy. Jest mi siebie żal przez to co ja tu wypisuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma twarz przymuła i ciało patyczaka. Kajtuś jest wybitnie nieurodziwy ;) To "cud", że znalazł się ktoś komu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dzięki za to zdjęcie, które pomoże mi w obrzydzaniu :D Też mi się nie podoba na nim. Ale za to na to zdjęcie mogłabym patrzeć się godzinami http://www.pl.image-share.com/upload/480/245.jpg Tak, ma spokojną twarz. Dodam później inne fajne zdjęcie, które na razie ma "ramkę" z painta (lol), ale jak się jej pozbędę to tu wkleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu niby wygląda dobrze :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ma ciemną karnację i wygląda jak arabus. A wiadomo, że większość polek jak zobaczy arabusa, to ma kisiel w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno przestań się nim tak podniecać. Ogarnij się bo to robi się obrzydliwe :o Nawet gdyby był bardzo przystojny ( Kajetan nie wygląda nawet jak przeciętny facet ) to po tym co zrobił mogłabym czuć jedynie obrzydzenie. Ty natomiast ściągnęłaś jego zdjęcie i poświęcasz czas na usunięcie ramki, która Twoim zdaniem wygląda śmiesznie :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Bo ma ciemną karnację i wygląda jak arabus. A wiadomo, że większość polek jak zobaczy arabusa, to ma kisiel w majtach." Nie przesadzasz? Trzeba być wieśniarą pozbawioną mózgu, żeby mieć kisiel w majtkach na widok araba :o Mnie oni obrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie robi obrzydliwe, to się robi psychiczne. Myślę jednak, że przejdzie mi za max. kilka dni. Ot takie chwilowe odchyły. W końcu mam to zdjęcie ze zminimalizowaną ramką. http://www.fotoszok.pl/upload/33a15787.png I nie dziwię się, że mnie nie rozumiecie, bo sama siebie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał ma tak samo niewinną twarz i też go wszystkie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Breiviku tez sie jedna zakochala juz 150 listow do niego wyslala. Jestes chora i poki co radze ci odwiedzic psychiatre. Normalna kobieta nie ma takich uczuc, to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest w tym wszystkim najdziwniejsze? To, że jeszcze do niedawna nie miałam takiej fazy na tego zwyrola. Gdy był na wolności, bałam się, że wpadnę na niego na ulicy i dam po sobie poznać, że wiem kim on jest. W obecnym stanie jestem od środy, czyli od dnia w którym został zatrzymany. Do psychiatry iść nie zamierzam, poczekam aż samo mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łeb się pier&&&dolnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×