Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Niegrzeczny chlopczyk z tego policjanta xD hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest :D To ja napisałam, że chciałam być na miejscu tego policjanta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie fantazje ze poznaje go bliżej, zaprzyjaźniamy sie a potem wiecie... w grę wchodzą uczucia i takie tam ;> On uczy mnie jezykow (zna 5 jezykow Uf Uf), uczy mnie wielu rzeczy, rozmawiamy na poważne tematy i te całkiem przyziemne o płytkie. Jejuuuu, wszyscy faceci to tacy śmiecie w dzisiejszym czasach. Seks, alkohol i imprezy a tutaj mamy takiego Kajetana <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pomijam fakt ze większość facetów by korzystała na prawo i lewo ruchajac naiwne laski a On nie. Brzydził sie takim zachowaniem. A mógł ich mieć na pęczki i dowolnie manipulować takimi pustakami. Wystarczy ze poderwałby je na znajomośc łaciny i posiadanie zamożnej rodziny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w dodatku sprawa z "Bolkiem" zabiera cenny czas który moznaby poświecić Kajetanowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi, ale chyba nie dodało mi ostatniego posta. Tak, jestem tu i to ja pisałam, że chciałabym być na miejscu tamtego policjanta. I z tą ręką też widziałam :D ale mnie najbardziej urzekło jak on go macał (xD) w pasie, a on taki chudziutki <33 ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w dodatku sprawa z "Bolkiem" zabiera cenny czas który moznaby poświecić Kajetanowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie to kręci ;D ;D ;D;D Z każda chwila ciągnie mnie do niego coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co czytam ( lub oglądam) o Kajetanie to robię to z wypiekami na twarzy XD Nie wiem ale On tak bardzo różni sie od dzisiejszych ludzi, dzisiejszych mężczyzn. To jest fascynujące i wyjątkowe. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to chcialabym przytulic kajtka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dam link tutaj. Turaj macie profil na FB jego kolegi, Karola. Tam jakoś poniżej, musicie znaleźć ale jest post który On dodał jak szukali Kajetana i właśnie tam wypowiadali sie znajomi. Jakaś dziewczyna która imprezowała z Kajetanem i ze był sympatyczny i mega w porządku i koledzy pisali ze był mega inteligetny i oczytany. Lapcie: https://mobile.facebook.com/Guide.Charlie?fref=nf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja yes bym chciała. Ale to w sumie jest do zrobienia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 5 lutego znajdźcie post, tam jest o Kajtosie (tak jego koleżanka o nim mówiła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spasiba za link koleżanko ^_^ Obczajam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, kiedy robimy ten ołtarzyk? Hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Ci dobra kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol, niezłe... Wszyscy jednomyślnie wypowiadają sie pozytywnie o K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilki nawet słowa z nim nie zamieniły wyidealizowały jakiegoś lamusabi tepego skurwysyna i się jarają tutaj na forum ale bym was skopał chętnie po pysku.. Faceci to śmiecie a morderca kim dla ciebie jest wartosciowym człowiekiem smieciowo? A kutasa pewnie ma 5 cm dlatego nie korzystal z lask bo by się spalil ze wstydu z taka kuśką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dlatego właśnie dlatego zachwycamy sie Kajetanem. Po ryju? Ale słownictwo... w dodatku damski bokser. Jeszcze o wielkości penisa wspomina... żenada. Idealny przykład dlaczego Kajetan tak sie wyróżnia na tle innych wieśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Dobrze ujęte!! Wystarczy np zobaczyć jak wyrażał sie Kajetan a jak wyraża sie ten podludek powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łaski tracą dla niego głowę haha Myślę, że to tylko głupie prowokacje.Relax:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dla Ciebie ścięcie łba jest mniej krzywdzące od sprania po pysku mega irytuhacej idiotki a jego wiersze wybitnie świadczą o tym ze nienawidzil sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to Kajetan mnie podnieca strasznie XD Iść do łóżka z nim to bym nie poszła tak o, dla samego seksu ale związek + seks to ooooo Jezuuuuuuu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oglądałam ten filmik jak go policjant przeszukiwał to aż odnotowałam u siebie wzrost ciśnienia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie slownictwo... :v a skad ty niby wiesz ile ma cm w penisie..pewnie do gaci mu zaglądales :v xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ołtarzyk? Najpierw muszę znaleźć w sobie odwagę, by iść do drukarni. Nie wyobrażam sobie tego xP "po co pani jego zdjęcia?" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie mogę z was dziewczyny ale mam tak samo ^_^ Cieszę sie ze ktoś podziela moje zainteresowanie Poznańskim z Poznania ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-yyyyyyy zdjęcia? Yyyy... wie Pani.... Yyyy... Eeeee bo ja pisze prace i tego eeeee.... bo tutaj jeszcze ustne mamy i to na prezentacje eeeeeeeee..... Eeee... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że kiedyś psychopatki zginiecie z rąk jakiegoś świra zwłaszcza ta debilka od emotek. Kto by Ciebie tępa pi.. chciał do związku chyba jakiś desperat i ułom.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal mi mało zdjeć Kajtosa. Czemu jest tak mało zdjeć!? Sprzeciw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×