Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
*na tle innych facetów Głupia autokorekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały dzień byłam zalatana na zajęciach i pierwsze co jak wlazlam do domu to "kajtek!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mogę zapomnieć o tej nutelli która kupił. Jakoś tak... rozpala to we mnie mega pozytywne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale ty tepy jestes! Naukowcy nigdy sie nie dowiedzą co psychopata ma w sercu,co mysli i co czuje ;) i jeszcze raz mowie- nie ma ludzi bez uczuc,takie rzeczy poprostu w przyrodzie nie istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam się udzielać, bo poświęciłam się szukaniu kurtki... przejrzałam już x sklepów i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziemy ta kurtkę chociaż ja bym chciała oryginał szczerze mówiąc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopaci nie mają emocji poczytaj sobie czym jest derealizacka/depersonalizacja, nie mają uczuć zwłaszcza tych dobrych czuja wielka pustke a akty agresji jak i morderstwa pozwalaja im cokolwiek poczuć stąd morderstwa i inne wymysły. Jest cos takiego jak brak jakichkolwiek emocji i uczuć jest to choroba czasami uleczalna czasami nie ale zwyczajny człowiek może tak mieć na skutek zmian w mózgu i dla takiej osoby zajebac kogoś to jak zabić muche więc mi nie pierdolcie że on ma uczucia, bo są jednostki które ich nie mają oczywiście nie każdy wtedy morduje ale dla nich zabić matkę czy przypadkowe dziecko to jak wycisnąć pryszcza. Są jak roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz drzwi otworzy, raz głowę utnie. Cudowny facet;) Szkoda, że nie ma takich więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama jesteś tępa i naiwna, a to najgorsza kombinacja. Naukowcy nie tylko wiedzą co psychopaci mają w sercu, ale też co mają w genach i i mózgu. Nic nie czują, potrafią oszukać wykrywacz kłamstw. Ich mózgi nie działają poprawnie. Nie mają poczucia moralności. A to, że potrafi jakiś wierszyk sklecić o niczym nie świadczy. Trynkiewicz też pisał i malował, Hitler był niespełnionym artystą i Stalin również wiersze pisał. Mieli takie uzdolnienia, to nie świadczy o wrażliwości i empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Ja się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z hejterami, proszę... Ignorujecie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam miałem epizod derealizacji depersonalizacji i z całą pewnością mogę powiedzieć że nie miałem wtedy uczuć ani emocji i pusty wzrok jak ten wasz idol niedoj******. Wejdź na forum i sobie poczytaj co to oznacza. A potem innych ucz głąbico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle tak przyglądam sie jego nowych zdjeć i coraz bardziej sie zauraczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Poznań City Center Kajetan P. zrobił zakupy: okulary w białych oprawkach, następnie plecak i oliwkową, damską kurtkę z futerkiem przy kapturze. Tu w sklepie miał wykłócać się o grosz.- Dlatego sprzedawca zapamiętał Kajetana P. - zauważa Żytnicki.Kurtka, którą kupił Kajetan P. w Poznaniu okazała się bardzo pomocna. Była na tyle charakterystyczna, że przy przeglądaniu kolejnych nagrań monitoringu, policjanci nie musieli się skupiać na wyszukiwaniu twarzy poszukiwanego a właśnie kurtki z pomarańczową podszewką." Macie swojego geniusza zbrodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak jest to prostu bajecznie inteligetny, wrażliwy na otaczający świat. Czuł sie samotnie i stad to wszystko. Jemu trzeba po prostu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To logiczne, że koleś, który nosi damską kurtkę wyróżnia się na tle innych mężczyzn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie prostoliniowe myślenie ludzie... Jego koledzy z liceum wyraźnie sie wypowiedzieli w tym temacie. on prowadzi grę z policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wtedy uczuc nie mialem" czyli teraz masz...? Ciekawe jakim cudem się to stalo :v -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale się nagrał :D Po kilkunastu godzinach wszyscy wiedzieli, kim jest :D Władca marionetek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:26 Zasługujesz na śmierć suko. Pomyśl sobie co poczuje matka tej dziewczyny jak wejdzie na ten wątek. Ty powinnaś zginąć żeby Twoje głupie geny się nie rozmnozyly a nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dokładnie Xd Nie miał uczuć i nagle ma hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle ciekawe czy i kiedy można by mu paczki do aresztu dać. Trzeba go podkarmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zrobil tak bo nie jest doswiadczony w ucieczkach gląbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was tępe idiotki za odczuwanie odpowiadzialny jest mózg, u mnie doszło do zaburzenia jego funkcji (nie będę pisać dlaczego) ale z czasem ustąpiło samoistnie. Mają tal ludzie po wypadkach, zatruciach, chorobach bakteryjnych, albo są tacy od urodzenia bo są psychopatami i mają źle wykształcony mózg. Pisałem już o depersonalizacji wejdź na pierwsze lepsze forum psychiatryczne i poczytaj o objawach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, strasznie mi go szkoda... Jestem za tym ze trzeba mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie ze jutro bedą nowe zdjęcia jak bedą transportować Kajetana do prokuratury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jego koledzy z liceum wyraźnie sie wypowiedzieli w tym temacie. on prowadzi grę z policja." Gra polegająca na ułatwianiu policji pracy ;) Witać powinnyście naszych policjantów. Jestem z nich dumna :) Chcecie fotkę Kajtusia przygniecionego do gleby kolanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co koledzy z gimnazjum mogą wiedzieć no on ma w głowie w wieku 27 lat? Też mi źródło informacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wklej, lubię jak łapią takich :) Szkoda, że nie ma zdjęcia jego zdziwionej miny, jak go złapali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że w polsce nie ma kary śmierci. Powinni śmiecia zabić w najbardziej możliwie okrutny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×