Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzoweodmety

problemy z oprogramowaniem

Polecane posty

Gość bzoweodmety

witam mam problem z oprogramowaniem sklepu internetowego i muszę zmienić dostawcę usługi. po pierwsze na jaką a po drugie dlaczego na to co proponujesz. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LapsusJęzykowy79
zbyt zdawkowe pytanie, ważne jest co Ci nie odpowiada we wcześniejszym i też czego szukasz w nowym, tylko rozwiązania problemu czy czegoś jeszcze nowszego? ja poruszam się po sellingo.pl i sprawdza się u mnie doskonale. jeśli napiszesz o co konkretnie Ci chodzi, mogę to odnieść do tego oprogramowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzoweodmety
nie mam jakichś wymagań niewiadomo jakich nie wiem czy to co mam jest super czy nie, bo od kilku lat działałam na tym samym oprogramowaniu. tylko że jest tak że mój sklep po prostu przestaje działać, problemy techniczne. i nie idzie się w żaden sposób dogadać z dostawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też korzystam z sellingo od esprzedaz.com i jeśli o kontakt i usterki techniczne to z nimi nie bedzie żadnego problemu na stówkę. przejęłam swój sklep od męża i ani za jego czasów ani te pół roku mojego zajmowania się tym też cokolwiek się działo to wystarczy zadzwonić czy majlowo ich złapać i bez problemu się dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzoweodmety
ok, dzięki za odpowiedzi. poszukałam też na bardziej zaawansowanych biznesowo forach i muszę powiedzieć że przypuszczenia się potwierdziły. ktoś mi jeszcze presta shop proponował ale jeśli chodzi o procentowe porównanie, to wychodzi o wiele wiele mniej korzystnie niż te z esprzedaz.com i klamka zapadła. nie ma co się rozdrabniać - działamy ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LapsusJęzykowy79
Ha! :D nawet nie sądziłam, że się dobierzemy w jednym miejscu. To może mi dziewczyny doradzą też, bo przejrzałam to wszystko co jest w ofercie i chciałam się zapytać czy te wersje darmowe są w jakiś sposób czasowo ograniczone? Np pół roku korzysta a później przymus wyżej? Bo zastanawiam się czy nie wykorzystać tego po prostu przy wyprzedaży szafy na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladona
nieee, nie jest to ograniczone ani nie musisz deklarować na ile chcesz ani już tym bardziej przechodzić na jakieś opłaty. Najlepiej to wejść na stronę startową esprzedaz.com i stamtąd wchodzić na poszczególne które Ci się przydadzą programy i sprawdzać cennik - jeśli jest możliwość za darmo korzystać, to znaczy, że będzie za darmo. Forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerlawka
to ja tylko dodam, że żeby sendego cennik obczaić to już trzeba się zalogować no i że na pierwszą paczkę jest upust ale przy jakimś tam warunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazoOoka
nie jakimś tam warunku xd tylko jak zamówisz pierwszą paczkę i kupisz w esprzedaz.com wcześniej szablon do allegro u nich (abonament 1zł miesięcznie) to wtedy spełniasz ten warunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa19
O widzisz, dzięki. Nawet nie wiedziałam a mi się przyda bo skorzystam :D i tak miałam wykupić aleszablony.pl więc fuks że teraz to zobacyzłam bo bym zmarnowała tą darmową pierwszą paczkę a tak...zawsze te kilka złotych wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORCZYCA10
Dziewczyny a skoro już jesteśmy przy produktach tego typu to to grafido które pojawiło się na stronie esprzedaz.com to któraś używała czy nawet nie patrzyłyście? Ja mam stronkę na fb którą zamierzam sprzedać i chciałabym poudostępniać trochę grafiki tylko nie wiem skąd ją brać ewentualnie tworzyć i pomyślałam że to by mi w tym pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×