Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skladanie dlugopisow firma Halix z siedziba w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość

Witam ostatnio napotkalam ogloszenie dotyczace skladania dlugopisow firma oferujaca tę prace przedstawia sie jako "Firma Halix z siedziba w Poznaniu" Moje pytanie brzmi czy ktos spotkal sie z tą firmą i nawiązał z nią wspolprace. ? Oferuja przyzwoite stawki ale trzeba wplacic im 14zl za pierwsza przesylke wiec nie jestem pewna czy to nie jest jakies oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dostałam e-maila od tej firmy - 14 zł na pakiet startowy, niby składki zdrowotne są odprowadzane itd, ale nie jestem pewna czy to na pewno prawdziwa praca. Podpisane jako Aneta Kowalik firma Halix z siedzibą w Poznaniu - niby można osobiście się tam zgłosić do firmy w Poznaniu ale ja mieszkam zbyt daleko żeby tam jechać. Czy może ktoś współpracował z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bawcie się w to, to jest "firma" krzak. Wyłudzają od ludzi po 14-20 zł, bo mają nadzieję, że ktoś naiwny zapłaci im a później kontakt sie urywa. Wszędzie o tym piszą. Internetowe prace chałupnicze to wszystko ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikorus
Jak chcecie sobie dodatkowo zarobić to mogę polecić program partnerski http://partner.proficredit.pl/ Uczciwe warunki 2% od sprzedanej pożyczki. Praca w domu przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma wogole nie istnieje oszusci i tyle.Nie ma jej nawet pod tym adresem co pisala,znajduje sie tam zupelnie inna firma.Naciagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanówcie się, po co ktokolwiek miały przez Internet szukać ludzi do składania długopisów? Przecież to kompletnie nieopłacalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×