Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa_ola

fajne przedszkole pod krakowem dla dziecka z alergia pokarmowa

Polecane posty

czesc! mam pytanko :) szukam jakiegos fajnego miejsca dla mojego dzieciaczka, ale jest pewien problem. otoz mlody ma alergie na niektore owoce i mleko, czyli to co przedszkolanki lubia wciskac dzieciakom najbardziej. moja siostra ma dziecko juz teraz w podstawowce ale miala te same problemy, i zdarzalo sie ze panie w przedszkolu sila wciskaly mimo ze wielokrotnie mowila, ze nie wolno jej corce jesc pewnych produktow. szukam placowki gdzie nie bedzie takich problemow :) wiem ze w krk pewnie takie sa, ale ja akurat mieszkam bardziej pod miastem w strone myslenic, i tez na trasie msl-krk szukam tego przedszkola, zeby miec pod drodze jak bede cos zalatwiac albo jak juz wroce do pracy. poki co nie potrzebuje jakiejs dlugiej opieki, powiedzmy tak 9-14, ale chce niedlugo poszukac jakiejs pracki wiec fajnie by bylo gdyby przedszkole bylo czynne jak najdluzej :) macie jakies sprawdzone miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracki? Powinnaś juz prackowac bo się w rozwoju cofasz siedząc z dzieckiem Powodzenia w szukaniu pracki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat nie z krakowa ale krew mnie zalewa jak slysze o takich sytuacjach ;/ przeciez to jest niepowazne! imiona i nazwiska tych kobiet powinny byc upublicznione, to jest skandal zeby nie stosowac sie do zalecen rodzica ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś mieć na tej trasie Gorzków i nasze przedszkole :) Jeśli chodzi o alergie to nie ma żadnego problemu - wiemy, że są dzieci z różnymi dolegliwościami i nie należy ich nigdy bagatelizować. Sprowadzamy do nas produkty od lokalnych dostawców, więc to co jedzą u nas dzieci jest naturalne i zdrowe. Zadzwoń do nas, możemy porozmawiać na temat jadłospisu :) Zapraszamy też bezpośrednio do nas, można zobaczyć jakie zajęcia mają dzieci, zajrzyj też na naszego Facebooka. Wszystkie potrzebne informacje możesz znaleźć tu: http://www.przedszkole.wieliczka.pl/o-przedszkolu.html W razie pytań - jestem do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie przedszkolanki pracują w godzinach 7-17, więc nie ma problemu żeby zostawić dziecko na cały dzień i odebrać je później np. po pracy. Wielu rodziców tak właśnie robi :) Jest u nas tyle zajęć że dziecko na pewno nie będzie się nudziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musi być pod Krakowem? Bo w samym Krakowie jest bardzo fajne przedszkole, moje dzieci tam chodzily i bardzo miło wspominam http://chatka-niedzwiadka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Przedszkole powinno być blisko domu rodzinnego, albo pracy rodziców. Innej opcji po prostu nie widzę. Pamiętaj, że jest też sporo opłat początkowych i trzeba się na nie zawczasu przygotować. No i nie wiem, czy nowatorskie metody wychowawcze się sprawdzają. Raczej przedszkola profilowane z konkretnym zestawem zajęć dodatkowych. Najlepszy przykład w Krakowie, jaki znam http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31//. Językowe z nastawieniem na sport, więc dla dzieciaków super sprawa. Duży ogródek do dyspozycji. Pod względem warunków lokalowych jedno z najlepszych przedszkoli w okolicy. Daj znać, na co się zdecydowałeś, bo też się przyda wzmianka. Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×