Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BojącaSie

Plamienie zamiast okresu , bol piersi? ciąża?

Polecane posty

Gość BojącaSie

Hej Kobitki. Przejde od razu do rzeczy. Otóż powinnam dostać okresu, ale mam tylko plemienia. I to małe. Brzuch u dołu mnie boli od 3 dni? Tak jak przy poczatku okresu. Nowo i piersi się powiększyły i bola.. Zawsze po 1 dniu takich objawów od razu doatalwalam okresu. A teraz? Obawiam się niestety ciąży. Owszem, mam dosyć nieregularne miesiączki, ale takiej sytuacji nie miałam nigdy. Chyba przejde się dziś po test.. piszę mimo wszystko bo nie daje mi to spokoju a jeszcze wiele godzin pracy przede mną! Mam 22 lata i to chyba dla mnie za wcześnie.. :( :) Takze pytanko brzmi: Czy któras z Was miała takie objawy?? ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieregularne czyli od ilu do ilu dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nam ocenić. Zrób test, bedziesz miała pewnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest by podczas Każdego badania ginekologiczne go nawet krocza mieć partnera i by wspierał porody To powoduje że pomaga dużo w domu a nie izoluje się od nas. Wiem że takie przeżycia łączą związek i nie dochodzi do zdrady przez partnera. Wiele partnerek jest zacofanie i wstydzą się partnera przy porodzie i badaniu zwykła ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BojącaSie
Tzn czasem po równym miesiącu, czasem po 20 dniach. Różnie. No i miesiączki trwają 7 dni , czasem i 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w ciąży a jak się ciąży obawiasz to juz byś dawno test zrobila bo nam się dzis szklane kule popsuły kawę wypiliśmy rano w z fusów tez wróżenie odpada.nie chce być nie mila ale na co liczysz ze ci powiemy tak jestes w ciazy bedzie 3,5kg chłopak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28,tak biegasz od czasu do czasu po roznych tematach i wklejasz o faceie,ktory cie nie zdradzi jak pojdzie z toba do gina lub bedzie przy porodzie. Jestes facetem to sobie drwi z kobiet w niewybredny prostacki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalam okres - nie OKRESU! czy mowisz :dostalam kwiatkami? czy dostalam (kogo? co?) kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieregularny okres-zaburzenia hormonalne plamienia-zaburzenia hormonalne i tyle w temacie idz do ginekologa i porób badania lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna1887
BojacaSie miej w d***e te wszystkie dziewczyny które tylko krytykują. dziewczyna zadała PROSTE pytanie. Proste pytanie? Prosta odpowiedź!! Umiecie czytać ze zrozumieniem? Napisała, ze przejdzie się po test! To po co piszecie ze jak ma wątpliwości to musi go zrobić, skoro ona doskonale o tym wie!!! JeszcE raz powtórze: zadała pytanie które brzmi: CZY KTORAS Z WAS MIALA TAKIE OBJAWY? Co za ludzie.. Otóż ja odpowiem: tak, moja siostra miała identyczne objawy. Czekam na twój wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna1887 dziś BojacaSie miej w d***e te wszystkie dziewczyny które tylko krytykują. dziewczyna zadała PROSTE pytanie. Proste pytanie? Prosta odpowiedź!! Umiecie czytać ze zrozumieniem? Napisała, ze przejdzie się po test! To po co piszecie ze jak ma wątpliwości to musi go zrobić, skoro ona doskonale o tym wie!!! JeszcE raz powtórze: zadała pytanie które brzmi: CZY KTORAS Z WAS MIALA TAKIE OBJAWY? Co za ludzie.. Otóż ja odpowiem: tak, moja siostra miała identyczne objawy. Czekam na twój wynik testu. po takim poziomie agresjii w poscie nie twierdze,że jestes normalna to po pierwsze po drugie szklanej kuli ani fusow nikt tu nie ma , to że jakaś kobieta tak miała nie oznacza, że autorka też tak mieć będzie po trzecie nie ma tu fachowców w dziedzinie ginekologii więc nikt nie postawi poprawnej diagnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

hej, czy jest tu ktoś? proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg ty
3 godziny temu, Gość Alex napisał:

hej, czy jest tu ktoś? proszę o pomoc 

Ale w czym ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki. Może zacznę od początku 11 września miałam ostatni okres opoznial mi sie 8 dni bo miałam mieć 11 października A więc poszłam do ginekologa 16 października stwierdził że przesunął mi się cykl i po ust ze mam jajeczkowanie od 16 do 18 mieliśmy z partnerem stosunek bo staramy się dziecko.Dostałam 20 krwawienia na drugi dzien zamiast krwawienia brazowe plamki o.następny dzień kilka kropel krwi jasnej i po podcierania i chciałam się zapytać was drogie Panie co wy o tym sądzicie bo ja już zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obsługa
4 minuty temu, karolcia198731 napisał:

Witam Kobietki. Może zacznę od początku 11 września miałam ostatni okres opoznial mi sie 8 dni bo miałam mieć 11 października A więc poszłam do ginekologa 16 października stwierdził że przesunął mi się cykl i po ust ze mam jajeczkowanie od 16 do 18 mieliśmy z partnerem stosunek bo staramy się dziecko.Dostałam 20 krwawienia na drugi dzien zamiast krwawienia brazowe plamki o.następny dzień kilka kropel krwi jasnej i po podcierania i chciałam się zapytać was drogie Panie co wy o tym sądzicie bo ja już zglupialam

Może pierw weźcie ślub a później się staraj o dziecko z mężem a nie z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Obsługa napisał:

Może pierw weźcie ślub a później się staraj o dziecko z mężem a nie z partnerem

Co cie obchodzi z kim sie staram o dziecko trochę kultury a nie głupie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×