Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolazopola

Zostawił mnie dla byłej... Dziewczyny pomocy :'(

Polecane posty

Znam go już rok, i od samego poznania mieliśmy się ku sobie. Przez pewien czas był z inną dziewczyną więc "grzecznie czekałam na swoją kolej" (nie chciałam, żeby zrywał z nią przeze mnie), ale tak się niestety stało, krótko po tym jak się rozstali pocałował mnie pierwszy raz, później się zapytał czy chcę z nim być więc odpowiedziałam TAK!! (bo przecież tyle czasu na to czekałam) Teraz zostawił mnie dla niej mówiąc że jego serce cały czas należy do niej, że nie potrafi ze mną być, kochać mnie. Wczoraj widziałam że coś się dzieje ale mówił, że nic, a dzisiaj sama musiałam to z niego wyciągać, napisał w sms, że nie jest w stanie powiedzieć mi tego prosto w oczy... Jestem załamana nie chce z nim się rozstawać i nie chce żeby był z tamtą dziewczyną. Pamiętam jak na nią narzekał, jak mówił jak bardzo zła ona jest, że nie chce takiej dziewczyny oraz że dwa razy do te samej rzeki sie nie wchodzi. Teraz siedze, nie moge zasnąć i bije się z myślami co zrobiłam źle, co mogłabym zrobić lepiej. Dziewczyny pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobilas zle i nie zadreczaj sie. Po prostu az tak mu to na tobie nie zalezalo. Lepiej ze cie zostawil wczesniej niz pozniej. Znajdziesz kogos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi sie zdaje że nie byłaś celem tylko środkiem... może chciał Cie wykorzystać aby ona była zazdrosna a nie po to by z Tobą być tak to widzę ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcial sie z toba przespac i tyle , nie masz co plakac za takim chamem i jeszcze ci w oczy tego nie powiedzial tylko sms , dno totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał jej w oczy powiedzieć, że jej nie chce? Żeby mu oczy wydrapała? Przecież wy takie jesteście. Należy dac wam pociągnąć druta, przelecieć i uciekać,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'13,prymitywny gościu,żal .pl Twoj wpis jest denny i swiadczy o przedmiotowym traktowaniu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ją kochał i nadal kocha. Ty byłaś tylko namiastką, trzeba to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj sie! Przeszłam to samo, ale mnie powiedział to samo po 1,5 roku razem. Jestem miesiac po rozstaniu i nie jest mi łatwo bo nadal go kocham ale duzo zajęć i akceptacja faktu, ze nie kocha mi pomogła. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×