Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mściwa małpa

Moja zemsta na żonatym

Polecane posty

Gość mściwa małpa

Witam :) Temat dla wszystkich, które oszukał żonaty facet :) Otóż ja zostałam oszukana przez takiego osobnika że jest po rozwodzie :O Wydało się po pól roku, i jeszcze śmiał mi opowiadać bajki o tym, że nie może odejść, bo czeka na maturę córki :D No to zrobiłam taką akcję - miałam jego foty zrobione jak u mnie spał. Odnalazłam na facebooku jego żonę i wysłałam jej cały pakiet tych fotek łącznie z opowieściami męża o ich nieudanym małżeństwie. Z czego jedną nagraną bo odkąd sprawa się rypła rejestrowałam rozmowy telefoniczne z nim. :) Jak się domyślacie, zaczął się istny sajgon :D Wydzwaniał, że zrujnowałam spokój jego rodziny buhahaha :D Ma za swoje cep durny i niech ma jak najdłużej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie :P Zrobiłam podobnie. Poznałam pewnego faceta. Luzna gadka, chciał się spotkać idużo pisał o seksie. Sprawa się rypła jak wyszło, że gra na trzy fronty ale mnie za dużo podał na tacy. Napisałam do żony. jeszcze mi podziękowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie złośliwa ku/rwa. I co ci z tego? Teraz za karę będziesz zawsze sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny to jednak wredne ku/rwi/szony som. Ucapić chłopa to ich marzenie ale jak się okaże że żonaty i nie chce się pozbyć żony to mszczą się ku/rwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mściwa małpa
To jak debile nie chcą zostawiać żony, to niech nie chodzą na boki i nie okłamują innych kobiet że są wolni 🖐️ Zapłacił za swoje, i to jego można nazwać K.U.R.W.Ą tyle, że męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznawał miłość, powiedział, że nie układa im się ale w mailach informował, że żona nie lubi seksu, bielizny nie krzyczy w trakcie seksu. Skończ wyzywać od kuref nieszczęsliwa mężatko.Nie podoba się to spiertalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie skoro ma ochote roochac na boku to niech zbiera tego konsekwencje -popieram Was dziewczyny takim kootasom to tylko kotwica w plecy ,co do rodziny to faktycznie cios w serce ,ale lepsza najgorsza prawda od najgorszego klamstwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to że teraz nerwowo obgryzacie paznokcie w swojej bezsilności bo nikt was nie chce. Ani żonaty ani kawaler. Nic więcej nie możecie zrobić niż ta prymitywna zemsta która obróciła się wobec was. Facet was wy/ru /chał i wrócił do żonki. A wy spisane na śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalaj mężatko i pilnuj męża żeby cie kurfo nie zdradził :D Akurat mam kawalera i na chójjj mi wynaturzony żonaty który ożenił się z czymś takim jak ty 🌼 :D))):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo mściwa małpo. Gratulacje za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debili bez mózgu trzeba uczyć rozumu. Brawo Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadszedł czas PRAWDY, która wyzwala z okowów kłamstwa. Każdy musi się oczyścić, bo w kłamstwie trudno jest żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ty dostaniesz maila ze zdjęciami swojego męża. Też jakaś młoda k***wka będzie z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.00 chcesz maila i foty co robi twój mąż ???? może ugotuj mu obiad bo niedługo wróci od kochanki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zemsta adekwatna do zachowania faceta ........okłamał Ciebie,żonie przyprawił rogi........należało mu się 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś każda powinna tak zrobić !!! Mi ex kochanek po 5latach odstawiłam jazdę , jego dziewczyna napięta zadzwoniła do mnie w nocy i powiedziała mi ze jej facet przyznał się ze kiedyś mnie bzykal , wyzwalam ja od pijanych świń i ze mój mąż wszystko słyszy i ma mi nie ublizac bo ja pozwe o zniesławieniei rozlaczyla się numer skasowalam by mąż nie grzebal w tel. Uszlo mi ale gorąco było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spiertalaj mężatko i pilnuj męża żeby cie kurfo nie zdradził Akurat mam kawalera i na ch*jjj mi wynaturzony żonaty który ożenił się z czymś takim jak ty ))) xxxxx Wściekła kurfo a dlaczego wyzywasz jakąś mężatkę i skąd wiesz, że to mężatka pisze? A może to twój były kochaś co cię kopnął w śmierdzący, zużyty zad? :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>14.00 chcesz maila i foty co robi twój mąż ???? może ugotuj mu obiad bo niedługo wróci od kochanki << No dawaj głupia koorfo te foty i maila. :D Od dawna je tu żonom obiecujesz i z gęby dope robisz. Masz chyba schizy, skoro bredzisz, że żonaty facet spojrzałby na takie coś jak ty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tematy o kochankach istnieją wtedy, kiedy już po tych kochankach jest puste miejsce w podobno lepszym łóżku pod każdym względem. Pozostaje fantazjowac lub po przez zemstę jeszcze się pazurami tego trzymać. To nic nie da. Koniec to koniec. To już nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi było szkoda na laski z agencji to niech ma! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć oszczędzać w dzisiejszych czasach. Zaraz wyskoczy jakaś, że ją obsypywał prezentami. Zanim się zemścisz wypadałoby rozliczyć się z żoną. Przecież ona nic nie winna, wiec wisisz jej trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oddaj kase ku/rwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×