Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet do wzięcia

Poznam kobiete po 30stce gotową na rodzine

Polecane posty

Gość facet do wzięcia
gość wczoraj "Oferta" napisana w tonie handlarza żywym towarem. Odstręczające. >>> śmieszne, choć zrozumiałe, widocznie oferta nie dla ciebie, dzieki za zerknięcie w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wolałby pan młodej panienki 15/16 lat? Dojrzałą i płodną od kilku lat, stabilną emocjonalnie, inteligentną, oczytaną, wesołą, pracowitą, świeżą, kobieco ukształtowaną i drobną, gotową na założenie rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet do wzięcia
gość 2016.03.04 full konkret smiech.gif od razu dzieci sobie zrobic. A gdzie w tym randki, gdzie zrozumienie, gdzie romantyzm, gdzie milosc... >>>> nie full konkret, tylko kobietom tyka zegar nie mi, chyba to kobiety po 30stce szukają stabilności i chcą dzieci, czy nie tak? A może myśle coś źle, w takim razie prosze o szczegółowe objaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet do wzięcia
gość dziś do 30stki to są dziewczynki, które mnie nie interesują, bo mnie interesuje dojrzała kobieta, która nie boi się ruszyć do przodu z życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet do wzięcia
dodam jeszcze że rodzina to nie koniecznie też dzieci, ale wiem że to kobiety z reguły je chcą, więc zostawiam taką możliwość otwartą, to nie jest żadna konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmisz ciekawie, ale jesteś o 10 lat za stary - ja mam 36 lat i lubię młodszych, ale nie aż o ponad pokolenie, jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś Nie jestem autorem, ale ty jesteś bardziej śmieszna od autora. Który młodszy poleci podstarzała babę pod 40. Jedyne zainteresowanie jakie możesz wzbudzić to właśnie w grupie wiekowej autora. Zejdź na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na mnie lecą :) od zeszłego roku nie spotkałam się z nikim po 30. I to ja nie chciałam związku :P Wyglądam na 23-25 lat, jestem wesoła, zabawna, uśmiechnięta i bogata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A chwile potem spadłam z łóżka i się obudziłam Tak było :) ? Wyglądasz na 36 jak większość kafeterianek co myśli, że wygląda na 10 lat mniej. Spotykasz się z samymi odrzutami co ich 20 latki nie chcą, też mi powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykam się z młodym facetem, który ma dobrą i stabilną pracę i jest inteligentny. Możliwe, że jakaś 20-latka go nie chciała. Moim zdaniem oznacza to, że jest głupia. Kiedyś nawet na Kafeterię wrzuciłam anonimowo moje zdjęcia i dawaliście 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj taka idealna i nikt jej jakoś nie chce do poważnego związku, może wada umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealny umysł
gość wczoraj chłoptaś porooha troche i cię rzuci bo na co mu stara ropucha pod 40stke jak naokoło pełno młodych lasek, ale naiwne baby myślą że złapały młodego boga, zawsze się to źle kończy dla ropuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadziłeś z tym idealnym umysłem kolego ,są młodzi którzy lecą na umysł dojrzałej ale ci wyjątkowo inteligetni ,nic nie poradzisz ,sa baby które są tak piękne że nawet nie chcesz zajrzeć w metrykę,nic nie poradzisz,ja przelotem,tylko uświadamiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakie rezultaty tego eksperymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie narzekają że nie ma facetów, ale wybredne aż do bólu, niech dalej szukają tych nieistniejących ideałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z babami to trzeba inaczej. podaj ile zarabiasz i ile wydajesz na siebie (1 osobę) na miesiąc to pokapują się te polskie rozklapiochy czy byłby dostatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj chłopie kobiety z domu dziecka. Samodzielna energiczna olewając rodzinę nie istnieje, będziesz płacił za rozmowy telefoniczne co najmniej godzinę dziennie i za przeloty raz na dwa miesiące bo ona tęskni za mamusią. Co by nie mówiła to i tak się okaże że mamusia na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze, że ktoś szanuje rodzinę, rodziców i podtrzymuje kontakt. Ktoś kto zabrania takich kontaktów sam ma lub miał złe relacje z rodzicami, rodzina i próbuje innych odizolować. Nigdy bym facetowi na to nie pozwoliła. Takie zachowanie nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz szacunek z nieprzerwaną pępowiną. Można szanować rodzinę, pomagać jej w trudnych chwilach itd ale rodzina powinna szanować też nasze wybory życiowe. W przypadku wiekszisci mężczyzn jest ta równowaga zachowana ( pomijając kilka % maminsynków), kontakt co jakiś czas, wysłucha rodziców a i tak zrobi co zaplanował. Większość kobiet MUSI mieć stały kontakt z mamą, każda swą decyzję z nią obgaduje i zawsze stara się tak robić by mamusi nie urazić, zdanie mamy to świętość! Nie dziwię się dojrzałemu mężczyźnie który pewnie wiele przeżył że kładzie nacusk na małe kontakty z rodziną, bo chce słońcu założyć swoją rodzinę a nie być częścią innej gdzie dla żony jest na którymś miejscu po mamie tacie siostrze kuzynie psie koniu i delfinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy
Problem taki że nie każdy jest psychicznie gotowy na życie 1) z dala od rodziny, 2) w kompletnie innym kraju gdzie są inne standarty socjalne/kontakty miedzyludzkie. Aby zapobiec potencjalnym problemom, osoby zbyt związane z rodziną czy miejscem urodzenia/zamieszkania nie powinny nigdzie wyjeżdżać bo będzie to dla nich jedynie udręka i ich psychiczny upadek. Większość ludzi nie nadaje się do takiego eksperymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo większość to albo lenie albo wygodniccy, albo duże dzieci nie potrafiące żyć bez rodziców, jednym słowem żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest źzałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak poszło autorze? jakieś rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy temat dalej aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biwak

no właśnie, jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspolczesne kobiety nie chca zakladac rodziny czy zaznac milosci w zwiazku a jedynie doznac orgazmu w seksie z przypadkowym mezczyzna. Lepiej zapomnij o chceci bycia ojcem bo inaczej mozesz byc wykorzystany przez jakas kobiete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ułomny

To prawda, kobiety stały się okropne, co za czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×