Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zmienic swoj zawod

Jak się przekwalifikować na księgową?

Polecane posty

Gość chce zmienic swoj zawod

Obecnie pracuję zawodowo.Jednak odbyłam już jedno szkolenie ( prywatnie) z zakresu księgowości,chciałabym w najbliższym czasie odbyć jeszcze jedno z zakresu małej księgowości. problem zaczyna się ze znalezieniem praktyki.Jak ją zdobyć jeśli nie jest się osobą bezrobotną/zarejestrowaną w Up a chcącą się przekwalifikować/? Ktoś miał podobną syt.?Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zmienic swoj zawod
nikt się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaŁódź
Na pewno przyda się jeszcze parę szkoleń. Nie wiem, czym konkretnie chcesz się zajmować, ale myślę, że warto się zdecydować np. na szkolenia podatkowe: www.wlr.com.pl/szkolenia,1-Podatki.html . Jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia to tak jak piszesz, sprawa się już trochę komplikuje. Może pomyśl o tym, żeby dostać się na jakiś staż? Np. Urzędy Pracy takie organizują. Zarobisz mniej, ale przynajmniej na co dzień będziesz mieć styczność z tym, czym chcesz się zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiesz co myślę że bardzo ważne jest to jakie szkolenie wybierzesz, żebyś mogła pokazać pracodawcy że faktycznie masz wiedzę. Ja ostatnio robiłam szkolenie z podatków po wejściu nowelizacji ustawy, a teraz będę jechała na kolejne, ze sprawozdań finansowych. Zobacz szkolenia na http://www.masterbiznes.pl/, są wyjazdowe, więc w kilka dni zdobędziesz pakiet wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×