Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedz Tak

Polecane posty

Gość gość

jestem po 1 odcinku..hmmm no zapowiada sie fajny lekki serialik:) ale jest kilk ale--- gra aktorska Ewy Bukowskiej, jak ta baba zamula, jaka mumia haha, ja bym lepiej zagrała :D wiac ze ma niezle chody i wepchnieto to stare prochno na siłe, nic nie dodaje, a tylko w*****a i oczywiscie zj****y Roznerski, kreowany na wielkiego amanta, a apskudny ze szok no ale przełkne to, dla aktorki grajacej głowną role ( Aniela z Prawa Agaty) jeszcze nie przejedzona, dla pani Pakulnis :) super postac no wiec zaraz odpalam 2 ocinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety o ile w Prawie Agaty laska dawała radę, tak tu jak dla mnie kiepsko i to bardzo, zero energii, taka rozmemłana może się rozkręci i liczę na to, bo jak nie to porażka. Bukowska nie dość, że grać nie potrafi, to w dodatku maszkara z niej straszna, Pakulnis jak zwykle świetna. Natomiast panowie- nooo tu to w ogóle nie wiem kto casting przeprowadzał- do roli pana młodego chyba w gimnazjum szukali aktora, kurde nie mogli wybrać kogoś poważniejszego?? Przed tym ołtarzem wyglądali jak para przedszkolaków, natomiast koleś za którego będzie się brała Więdłocha, to chyba nawiązanie do jej przygody z Musiałem, bo też gimnazjum totalne. Ogólnie serial nieco infantylny, ale jednym okiem można oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo tez parsknęłam śmiechem jak zobaczylam "pana młodego" no sorry, przez chwile myslalam,ze to jakis zart, Karczmarczyk tez tu ciulowato zagrala, tez taka rozmemłana, Bukowska nie wiem po co ona tam, nie ma juz innych aktorek? nie dosc ze maszkara z botoksem to jej gra to masakra ! Glowna bohaterka mam nadzieje sie rozkreci, ale i tak zle nie jest, bo w sumie fajnie sie ja oglada AAA i tak samo dobrali Roznerskiego do Gliwy , on ciut mlodszy chyba o 6 lat. a tu graja pare, troche to smieszne, to tak jakby nie mieli kogo, albo mieli jakies warunki z gory podyktowane haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki ban za Pazure. Nie ogladam bo on tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam Rozbicki się prezentuje? bo nie oglądam, za cholerę nie mam czasu o tej godzinie jak leci :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinni takich napuchniętych aktorek zatrudniać,jak Bukowska,nie można na nią patrzeć,ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbicki- chodzi Ci o to ni to emo, ni chłopaka? grał pijanego, a może faktycznie taki był, więc ciężko ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzaczarowana
Tha, Rozbicki to ten ''emo'' dzieciuch ;D jak dla mnie to on pasuje do tego zespolu, do serialu i do Wiedlochy, jak piesc do oka...w Singielce tez mnie denerwuje. Zreszta, w tych serialach wnerwia mnie zazwyczaj co najmniej polowa obsady-sama nie wiem, po kiego grzyba je ogladam :o Powiedz Tak...chyba tylko dla Pawla Domagaly- jak to zwykle w jego przypadku bywa- jest najjasniejszym, zeby nie powiedziec - jedynym jasnym punktem produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate92xxo
Tak zgadzam sie Pawełek jest cudnyy. A zwlaszcza w tym serialu wyglada swietnie ...i to znakomity aktor. A ten gowniarz to rzeczywiscie srednio tam pasuje A moze faktycznie cos w tym jest ze Wiedlocha gustuje w takich szczylach i takich partnerow filmowych kaze sb dobierac?:D moze to gruba nadintepretacja a moze jednak prawda. A w iplii mozna ogladac seriale przedpremierowo za darmo? Wprost nie moge doczekac sie nast. odc. Fajnie sie zapowiada! Oby bylo kilka serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy ja zawsze ogladam nowy odcinek na ipli, z tym,ze nowy pojawia sie dop.po emisji tego wczesniejszego, np Przyjaciolki" sa w czwartek a w piatek mozna juz nastepny obejrzec normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oprocz iplii mozna znalezc to gdzies online ? Przegapilam 1 odcinek 2 tez nie obejrze a zdaje sie,ze nie ma powtorek . durne pierwsze milosci to powtarzaja a jak zdarza im sie kupic normalny serial to powtorek nie daja ;\ zenada! Iplii nie jestem w stanie uruchomic na tablecie, uprzedzaac wasze pytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbadziej mnie smieszy w tym serialu "akcje' zwiazane w wiekiem bohaterów 1. Więdłocha z tym gówaniarzem ,z eniby równolatkowei buahaha 2. Panna mloda (sostra glownej boh.) z męzem z gimnazjum :D 3. Roznerski z Gliwą , ona juz sorry wyglada badzo dojrzale, ma 38 lat, a tu gra dziewczyne mlodszego o 6 lat goscia 4. i najlepsze , Pazura ma "młoda żonę " Bukowska haha, ost tak powiedziala jego corka do niego,ze "mloda zona duzo koszyuje" a Bukowaska ma chyba juz 50 tke :D Pazura zaraz po 50 to prawie rownolatkowie a tu takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale oni udaja, ze ma mniej:D w sumie jakos b. staro ona nie wyglada... Ale faktycznie, niektore pary dobrali idealnie...ciekawe swoja droga, jakim kluczem sie kierowali? "Im komiczniej, tym lepiej" czy "im bardziej niedopasowana para aktorow, to my musimy ich miec w serialu, razem"? :D jak zobaczylam pana mlodego, to az gebe rozdziawilam i tak siedzialam, chyba z minute:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra o ile może Wiedlocha nie wyglada na duzo starsza od filmowego faceta, z ktorym kreci, to az dziw mnie bierze dlaczego wlasnie Bukowska "gra" młoda zonke haha, po 1mogli wziac fajna mloda aktorke, a nie stare nabotoksowane prochno, ktore nie umie nawet sie wypowiedziec bo botoks jej ciagnie twarz, do tego jej rola ogranicza sie do potakiwania i glupich usmiechow, haha chyba ma chody albo sponsoruje serial i taki jej warunek byl, bo takiego czegos sztucznego nie widzialam od dawna, smiech i zenada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukowska w ogole jest aktorka czy wybila sie na plecach mezusia aktora? Notabenne tez nie najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukowska swojego czasu byla reżyserka, a pojawiala sie epizodycznie np w Ojcu mateuszu, potem M jak Milosc, ale nie da sie tego sluchac i ogladac, a prawdziwi utalentowani aktorzy po szkolach itp nie maja pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko super, tylko po co ten Roznerski:o ale dobrze, ze jest Paweł Domagała:) najlepszy<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roznerski Roznerskim
a Domagała Domagałą, ale...ja się pytam: gdzie, do cholery, Karolak? Gdzie Szyc, gdzie Adamczyk...? Gdzie ci wszyscy niebanalni aktorzy, prawie, mozna by rzec młode, swieze twarze, bez ktorych serial nie istnieje, po prostu, nie ma go? Twórcy dla własnego dobra powinni byli ich zatrudnić, a nie, teraz narzekać na oglądalność. Przecież większości ludzi włącz się myslenie: nie ma Karolaka - nie oglądam! (W tym i mnie :classic_cool: ) Ok...ok... Just kidding! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D lol:). Ej ludzie co wy macie do Pazury? Dobrze gra w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę patrzeć na jego głupkowatą gębę,nawet jak się już postarzał -Pazura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tej nagonki na Pazure, chyba to gimbaza tak ujada na niego, to aktor mojego dziecinstwa, no moze lepiej spawdzal sie komediowych rolach, 13 Posterunek to kultowy sitcom, kurcze Killer, nie obchodzi mnie jego zycie prywatne, nie obchodzi mnie opcja polityczna, po prostu jest fajnym aktorem, tu gra bardzo dobrze, ogolnie sprawia wazenie bardzo sympatycznego, nie wiem czemu jest tak obsmarowywany *** a jesli chodzi o serial jestem na tak;) fajne wątki, spoko aktorzy, choc nie rozumiem fenomenu Roznerskiego, fajna rola Gliwy i chcialabym,zeby jej inencje do Baski byly szczere, a nie ,ze jakies knucie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wrecz pewna,ze to gimbaza najezdza tak na Pazure. Ciekawe, w iku orodujcjach go widzieli...bo ja widziakam prawue wszystko z jego udzialem. Popieram Cie. To swietny aktor! A w tym serialu wypada szczegolnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys Pazura w filmie= hit! I tak bylo. Teraz nagle kicz? Nie rozumiem...co on takiego zrobil ze jest hejtowany ciagle. W Az po sufit tez gral ok. Moze ogolnie seriale sa do d**y? Jak mozna oczwrniac kyltowegi aktora i jego filmy? "Nic smiesNego" znam na pamiec...to byl majstersztyk. No bo teraz Karolaki, Roznerski itd? Acha. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba kwestia jego zycia prywatnego. Mnie osobiscie ono nie obchodzi, nie oceniam. Aktorem zawsze byl i nadal jest swietnym i basta, dzieciaki! :D Az po sufit to byl koszmarny serial, ale Cezaremu nie mozna zarzucic zlej gry tam, bez przesady. Natomiast Powiedz tak znacznie odstaje poziomem od wiekszosci serialikow, jakie w ostatnich latach zostaly wypuszczone...tym bardziej szkoda, ze tak kiepsko promuja ten serial, przez co nie ma szans sie przebic a ludzie nie wiedza, ze Pazura wreszcie znowu zagral w czyms dobrym :o Jak tak dalej pojdzie, o II sezonie będzie mozna zapomnieć (i oby chociaz I wyemitowali do konca) Przykre :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Pazury niektórzy nie trawią i nie ogladają w ogóle filmów czy kabaretu z jego udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna 'nie trawic', ale uszanowac jednak nalezaloby, bo nie jest to jakis tam Mroczek-amator, tylko kultowy juz, aktor z prawdziwego zdarzenia. I wcale nie tylko komediowy. Rewelacyjnie np. zagral dosc dramatyczna postac w Oficerze. Zaraz nam sie ten topic w temat o Pazurze zamieni :P Zmieniajac lekko temat- chyba ogolnie jedynym slabym punktem w PT jest Bukowska - oprocz niej- sami utalentowani aktorzy :] a pani Pakulnis to juz w ogole miazdzy, wszystkich, swoim niesamowitym talentem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych szczyli w postaci tego całego Rozbickiego, czy kolesia, który grał pana młodego zaliczasz do grona utalentowanych aktorów? dobre :D, natomiast jak komuś Pazura nie odpowiada, to przecież nie ma przymusu oglądania, zresztą to nie on gra tam główną rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, zapomnialam o Rozbickim. To bynajmniej nie swiadczy najlepiej o jego aktorstwie. A gimnazjalny z wygladu pan mlody ponoc jest niezlym aktorem, nie wiem, nie znam, wiec nie wypowiem się. Ale fakt, Rozbicki nie powala :o i kompletnie nie pasuje on mi tam, no! Ale wiadomo, ze małolaty się jarają. Coz, gdybym miala 15 lat, moze tez bym się jarała (chociaz koleś jest praktycznie w moim wieku...a wciaz wyglada jak zbuntowane emo, wiec...wtf? Cos tu nie gra:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi Domagała, Zawadzka, Pazura i Pakulnis. Zdecydowanie. Więdłocha ujdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×