Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedz Tak

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy jak wyżej,oprócz Pazury-też nie cierpię jego gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Pazura to taki charakterystyczny aktor, ale nie ma mu co zarzucic, ma swietny dorobek aktorski itd.. a ze ktos go nie lubi, jasne ,ze nie musi, ja tez nie trawie np Świderskiego i zeby nie wiem gdzie gral, to nie ogladam niczego z jego udzialem i tyle ale zauwazylam, ze jak zaczely si epojawiac na Pudelku np. artykuly nawolujace do hejtu pazury, nasmiewanie sie z jego żony ( co ona komu zrobila? ma kase to i sie poprawila, sama zmienilabym sporo w swoim ciele gdybym miala kasiure) to automatycznie przerzucilo sie to na jego role, na kazdy jego krok, ktos mu zrobil czarny pijar i tyle, komus zalezalo ,zeby nie mial szans powrotu, a to nie fair, bo teraz promowane sa same beztalencia, jak juz Siwiec zagra w serialu to koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i najwazniejsze, ten serial jest swietny ! wlasnie malo go reklamuja, Drugia szansy z miauczaca Kozuchowska sie nie umywa do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja jakoś co tydzień zapominam o Drugiej szansie ( w sensie żeby obejrzeć), więc chyba nie jest za bardzo powalająca, choć Ostaszewską bardzo lubię i Mecwaldowskiego też, aktorka grająca matkę Kożuchowskiej też jest fajna, ale coś w tym serialu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowcie co chcecie , ale to Domagała hest królem kazdego serialu i filmu, w ktorym się znajdzie. Aktor nieprzeciętny :D Ale racja, Pakulnis trochę kradnie show, nawet jemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siwiec w serialu? Rzeczywiscie koniec swiata. Chociaz w kabarecie juz byla...i zal bylo na to patrzec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile wierzyc Pudelkowi, bedzie miala epizod wlasnie w "Drugiej szansie" :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to będzie o czym pisać.Nadmuchana Siwiec i Bukowska i jeszcze Orman powinni dać tam rolę i zrobiłby się mały horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje, zeby jeszcze Węgrowską i Orzechowską zatrudnili, jak maja deficyt beztalenć z pontonami w miejscu ust:D I moze by jeszcze tak na dokladke Dodusię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dodusię to nawet z rodzicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnijcie się trochę, ten co mówicie pan młody to Piotr Bondyra ma 26 lat i grał w kamieniach na szaniec, to chyba zaleta ze młodo wygląda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnijcie się trochę, ten co mówicie pan młody to Piotr Bondyra ma 26 lat i grał w kamieniach na szaniec, to chyba zaleta ze młodo wygląda, ========== a Domagałę to uwielbiam, kocham jego grę aktorską, ale to dziwne ze dopiero niedawno tak został odkryty, aktor teatru a niedawno jakos zawitał w telewizji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym serialu zdecydowanie najlepsza jest pani Maria Pakulnis . Jeżeli chodzi o sam wątek tej miłości między Roznerskim a Anielą (nie wiem jak ona w tym serialu się zwie )to jest jakiś bezsensowny bo ani razem dobrze nie wyglądają ani jakieś chemii miedzy nimi nie widać sama aktorka o ile grała dobrze w Prawie Agaty to tutaj męczy swoją rolą .Domagała daje radę bo on fajny chłopak jest przed laty jak grał epizod w Na dobre i na złe to płakałam jak ogladałam odcinek z nim bo tak wzruszająco grał. Pazura nawet pasuje do ej roli ,Bukowska wg nie pasuje tam wcale nie dlatego że "młoda żonka "wcale młoda nie jest ale ta kobieta sztywna jest i dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie gl. aktorka nie męczymęczy swoja gra, malo tego, uwazam, ze swietnie się odnajduje w tej roli. A Pawełek to jest Pawełek i on jest mega, bo potrafi zagrac brawurowo nawet w takim koszmarze jak Wkręceni a co dopiero w tak dobrym serialu... Co do pana młodego- nie będę krytykowac, bo sama nam 25 lat a tez wygladam na gimnazjum, w porywach do wczesnego liceum:D ale uwazam, ze aktorow nie powinno dobierac się pod wzgledem faktycznego wieku, a w kategoriach tego, na ile lat wygladaja...bo naprawde, zarowno pan, jak i pani mloda wygladali niedorzecznie w tej scenerii, niewazne ile aktorzy maja faktycznie lat- wygladaja na podlotkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie , aktorka glowna jest super no i przynajmniej w koncu ktos swiezy, bo ilez mozna ogladac Soche czy Ko zuchowska;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby dobrali jakiegoś wyższego i nieco bardziej poważnego, to oboje przed tym ołtarzem wyglądaliby zupełnie inaczej, a tak to dwoje dzieci z gimnazjum stoi na ślubnym kobiercu- śmieszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha rozbicki z tego chujowego bejbi blus hahahah jak on tam wyglądał hahaha w sumie dalej. chudy jak szczypior, oko mu spierdala i te monobrwi XDDD hahaha co do jego wieku, to ostatnio w radiu o tym serialu gadali i mówili, że 3 lata go nagrywali, więc jak on teraz ma 23 to wtedy miał 20, ale widząc go w tańcu z gwiazdami to parcham jak świnia, bo tak samo wygląda. ta jego dziewczyna zasrana blogerka bla bla pewnie mu żreć nie pozwala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu duzo mówić... Minely 3 lata od tego chooyowego filmidła o nastoletniej patologii, a ten przychlast nadal ma wyglad żałosnego emo na deskorolce:o na dodatek wszędzie go teraz wpychaja - że co, że niby taki utalentowany, bo jakos ne zauważyłam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak beda miec jakies hot' sceny z Wiedlochą,to chyba zwymiotuje, bo to prawie zakrawa na pedofilę:P sorry bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze pomyslec, ze ona prywatnie w takich szczylach gustuje... Ona nie moze byc calkiem normalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma jakies swoje odchyły :D ale nie sądzę,zeby Rozbickim się jarała...chyba az tak fatalnego gustu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta rozbickiego kobita prywatna ma 28 lat hahahaha wyglądają jak matka z synem. On ma taki dziwny sztuczny ryj, że aż mnie trzęsie jak go widzę . koleżanka wyżej trafnie zauważyła, że wszędzie ten jego ryj pchają, a my musimy na to patrzeć tak czy srak, bo tych reklam na Polsacie to multim, że ho ho -.- jeszcze moja mamuśka ogląda taniec z gwiazdami i śmie twierdzić, że on dobrze tańczy...boże, mamo.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie, ze niebawem nie będzie serialu bez tego chloptasia ...jesli rezyserzy dojda do wniosku, ze on nabija im ogladalnosc bo gowniary za nim szaleja i ogladaja wszystko, jak leci, w czym on zagra lub nie :o a ta gosciowa,tzn. jego panna, to musi byc niezla desperatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Skoro umawia się z takim siuśmajtkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby to jeszcze była zwykła panna, a to jest Mafasshion czy jakoś tam, znana blogerka modowa (na pewno dla większości, bo mnie to tam zbytnio nie interesuje) . sobie zobaczcie Julia Kuczyńska, jeszcze grała w tym gównie Miłość na bogato hahaha prawda, że tylko oglądalnosc mu nabijają małolatki, wystarczy zobaczyć jak mokro miały po tym chujowym bejbi blus. jeszcze on ma taki nie męski głos, jak widzę te reklamy, jak on się w czymś wypowiada... ja pierdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ubierają go jak 15 letniego dzieciaczka z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sobie gra gdzie chce, niech go pchają gdzie się da... pod jednym warunkiem : NIECH PRZEJDZIE OPERACJĘ PLASTYCZNĄ TWARZY I COS Z GŁOSEM ZROBI. PROSZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlaczego go wepchali do takiego fajnego serialu?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby gimnazjum miało co oglądać :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A normalni ludzie, tacy jak my, musza to znosic😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×