Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedz Tak

Polecane posty

Gość gość
dobrze w sumie, że leci dość późno, bo o 21:30 to ja mam kryminalne zagadki CSI na pulsie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację, Rozbicki i Bukowska psują całą przyjemność z oglądania serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le ten Rozbicki to jakby jakies porazenie mial mozgowe, albo paraliz, pogięty, przykurczony jak Qwasimodo, tragedia i zal, to nawet zdania sklecic nie moze,ciekawe czyj to pociotek A Gra Bukowskiej w ost.odcinku to mnie rozwalila, potrafila sie usmiechac , Tak takie wielkie wyzwanie aktorskie, taka rola, takie poswiecenie, usmiechac sie, ech i ta pewnie gaża aktorska za takie umiejetnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja jak berety w tej telewizji się dzieją. ja rozumiem, że chcą jakieś nowe pokolenie aktorów zrobić, Bo starzy umierają, odchodzą... ale ja pierdziele, NO NIE TAKIE COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quasimodo hahahahhahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczyt debilizmu osiągnięto w ostatnim odcinku, kiedy to M. Dąbrowska, młodsza od Czarneckiego o 6 lat, zagrała jego SPORO STRARSZĄ narzeczoną, zastanawiam się co ćpają scenarzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest scenarzystą tego? bo wieje Kamińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała taką sekretarkę jaką gra Więdłocha, to wypieprzyłabym na zbity pysk po 2 dniach, nic śmiesznego w niej nie ma, choć chyba taki był zamiar scenarzystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie drażnią te wiecznie rozwiane i opadające na twarz włosy baśki. w dodatku tak ją zbliżają na twarz żeby chyba pokazać jej "piękną" naturalną urodę. A te miny roznerskiego masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenujacy to jest wątek Justysi i Barteczka , kierwa mac. Co to ma byc? Dorosla , mloda kobieta z chlopcem wygladajacym na 17letniego podlotka...i ta scena seksu w kancelarii,,,to az niekomfortowo sie ogladalo, jakby jakas pedofilka uwodzila gowniarza,fuu. Ale para glownych bohaterow ,czyt. Baśka i Wiktor, genialnie dobrana. To sie im akurat udalo. Ogolnie serial swietnie sie oglada, calosc psuja tylko drobne niuanse, typu gowniarska para bioraca slub czy emo w parze z Wiedlocha. To juz lepiej mogli ja polaczyc z tym beznadziejnym Roznerskim-moze mialby jakas lepsza chemie z Agnieszka niz z Zawadzką...:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubie Więdłochę tak tu dla mnie jest odpychajaca i irytujaca, jakas taka niesympatyczna i oblesna, dziwne ale tak ja odbieram, serial fajny ale troche taki senny ...jednak ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, jak oni sie tam gzić zaczęli w tej kancelarii to aż przelaczylam hahahahahahaahahahahahahahahahahahahah pedofilka i emo XDD masakra. TO NIE JEST MIÓD DLA OCZU, TO ŻAŁOSNE I W 3/4 ŚMIESZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byly szalone seksy na biurku. a myślałam, że jej minetke jebnie :v zawiodłam się. aha i tak btw niech to emo zdejmie ten różowy sweterek, bo serio wyglądają jak córka z matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.42- zgadzam się z Tobą, że tu rola Więdłochy jest odpychająca, grała fajnie w lekarzach, czasie honoru, lubię ją, ale tu ciężko i to bardzo ciężko się ją ogląda, o obleśnych scenach z emo nie wspomnę, bo brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obleśne sceny z emo :') płacze z tych komentarzy hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Rozbicki to ma wyglad niedorozwinietego fizycznie chloptasia, w ramionach/barach ma chyba jakis przykurcz czy paraliz, jest waski i pogiety, i robi miny jakby do tego byl uposledzony psychicznie, nie obrazajac ludzi chorych, bo oni lepiej wygladaja od niego, wyslowic si enie moze, do tego powinien grac w Malolatach czy Szkola na tvn a nie bzykajacego sie faceta buahaha w serialu, masakra bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbicki aka emo oblech lubi starsze babki, dlatego w powiedz tak to mu się pewnie rola podoba. Ale k***a powyginany to on jest jak paragraf, bez kitu i jakiś wychudzony. A przez te jego latanie oczami to p*****lca można dostać, jak jakiś dałn. Nie wspominając o tej minice ryja, boże.... Faktycznie, powinien się trzymać w takich serialach dla młodzieży hahaha na ukrytego pedała by się nadawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Więdłocha kiwała palcem na emo w biurze i się niby kusząco uśmiechała, to miałam wrażenie że za chwilę parsknie śmiechem, a on się nadaje na sexy faceta jak ja do baletu, rozumiem że 13-latki mogą mieć mokro w majtkach na jego widok (głupota jest przywilejem młodości), ale chyba nie do takiej widowni kierowany jest serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no, kuszące to takie było jak mój poranny klocek w kiblu. jeszcze wyciągnęła te giry.. EROTYCZNA SCENA PO C***U FEST. po tym teraz hot małolatki ze swoimi chlopaczkami wykładają się na biurkach podczas nauki do pszyrki hahaha albo to oglądają dzieci, albo jakieś baby, które na chwilę od kuchni odeszły. Rozbicki to przejdzie do historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbicki to jest hit tego serialu,tyle ,ze w druga strone :P on , kurna, nie ma szyi! To pierwsze, co rzucilo mi sie w oczy. I z kim on sie przespal, ze dostal role?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiał go ktoś na pewno w kakao przewiercić, bo nie wierzę, żeby quasimodo chcieli w tv tak o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz jakis totalny zbokol musial go w to kakao przwiercic...a weź mi w ogole takich obrazów nie przywołuj do glowy, fuuuuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałyście jak rozbicki bioderkami kręci na próbach w tańcu z gwiazdami ? to kryptogej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrażaj gejów- Rozbicki to c***a, i antytalent aktorski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbicki to emo, pewnie szantażowal reżyserów ze się potnie jak go do tv nie wezmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie ja nie widze jak kreci bioderkami, bo nie jestem masochistka i nie ogladam tego ścierwowatego kiczu wcielonego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wznieconyJarek
Nooo niezle wywija tymi biedrami. Jak baba, nawet nie jak gej. Nie obrazajac bab. Ps Baska ma strasznie seksowna, zwichrowaną fryzurę. Rozwianą wiosennym wiatrem. Albo potarganą szałem nocy sobotniej w klubie nocnym lub łózku:D Podnieca mnie to. Nie dziwie się Wiktorowi, że tak za nia lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie lata jak jakiś nienormalny, podgląda jak szczyl, w ogóle ten wczorajszy odcinek dziwny., Baśka z wiecznym fochem do wszystkich, jedynie Pakulnis super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny serialik,oglądam...Jest i do śmiechu i do wzruszenia.Basia super,ładna,naturalna,bardzo pasują do siebie z Wiktorem,oby tylko nie zrobili z Domagała drugiego Małeckiego,bo już widać ciągoty w tym kierunku.Przyłączam się do większości, dlaczego taka lalka jak Więdłocha ma takiego siusiumajtka za partnera seksualnego,co to nie ma starszych,przystojnych aktorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzalam nastepny odcinek i tak sobie myśle...ok taka teraz moda, moze sie nie znam, ale czy wyglą ala kloszard jest az tak fajny? mam wrazenie,ze aktorzy w tym serialu sprawiaja wrazenie brudnych odpychajacych, te ubrania, oblesne plaszcze, np Domagala bedzi eubrany w fatalny zmechacony sweter i wyblakle dzinsy, baska ciagle rozczochrana i tez jak bezdomna wyglada, postaci sa jakby brudne i nieestetyczne, bardzo to na minus,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×