Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszczą mi urody :(

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego mnie tak nazwalas? :D Bo napisalam cos,co ci sie nie spodobalo.Proste.Tak wlasnie zachowuja sie "prostacy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, jakoś twojej gęby nie widzieliśmy a już cię nie lubimy :D Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01 Ale to do autorki,czy do kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzisz, jakoś twojej gęby nie widzieliśmy a już cię nie lubimy smiech.gif Zastanów się nad sobą. x Ta ,najlepiej tak powiedziec.Nie jestem autorka,ale nie wyczytalam nigdzie,zeby byla niemila czy arogancka.Wiec nad czym ma sie zastanowic ?Na sile probujecie jej wmowic,ze z nia cos"nie tak",bo to moze niewygodny temat dla was ?Wiem z autopsji,jakie kobiety potrafia byc wredne,wlasnie wtedy,kiedy jakas wyroznia sie uroda i tylko ze wzgledu na ta urode.Mozecie mnie teraz zjechac,ze jestem "zadufana w sobie ksiezniczka"albo"prostaczka"za szczerosc,bo na wiecej was nie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka_Mięty
Miałam znajomą, która wiecznie narzekała, że dziewczyny ją nie lubią "za wygląd". Już samymi takimi stwierdzeniami zrażała do siebie ludzi, ale największe znaczenie miało to, że była straszliwą łajzą. Wygodniej jej było uznać, że to o wygląd chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulka_Mięty dziś Miałam znajomą, która wiecznie narzekała, że dziewczyny ją nie lubią "za wygląd". Już samymi takimi stwierdzeniami zrażała do siebie ludzi, ale największe znaczenie miało to, że była straszliwą łajzą. Wygodniej jej było uznać, że to o wygląd chodzi. x No coz,takie przypadki tez sie zdarzaja,co nie znaczy,ze trzeba generalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne dziewczyny zawsze beda 2 kroki do przodu,niestety tak jest i nie powinny sie kompletnie przejmowac chamskim zachowaniem tych brzydkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne / wylansowane też potrafią być chamskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafia,ale to nie znaczy,ze kazda ladna taka jest.A zazdrosnice lubia "generalizowac" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ci autorko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosne baby trzeba ignorowac,bo zwracanie na nie uwagi to za duze wyroznienie dla nich.A przy okazji nic ich bardziej nie wkurza jak traktowanie ich wlasnie jak powietrze,wiem z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio u mnie w szkole się napueprzaly dziewczyny. Podejrzewam ze właśnie z zazdrości urody tej brzydszej do tej ładniejszej. Ta co zaatakowala z nadwagą twarz jak u chłopa choć wymalowana jedyne co ma ładne to włosy; ta druga niska blondyna (co prawda farbowana) ale ładną ma twarz obiektywnie, drobna, niska no i bez kg tapety na twarzy tylko trochę. No i tamta gruba się zaczęła do niej rzucać :D i się lały. Dziewczyny pełnoletnie zaznaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenada :O Niektore pasztety nie wiedza,gdzie sa granice :O No ale czasami trzeba dac takiej w pysk,bo inaczej sie nie odczepi.Ja tak kiedys zrobilam i mialam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kontaktach nie chodzi o urodę tylko o to jaka jestes moze zarozumiala a moze malo sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu stara gadka.Niektorzy nie potrafia zrozumiec,ze mozna czuc niechec do jakiejs dziewczyny juz za sama urode,zanim sie jeszcze zdazy stwierdzic,czy ta osoba jest zarozumiala czy malo sympatyczna.I chocby okazala sie niewiadomo jak sympatyczna,to juz jest u tej drugiej osoby skreslona,przez zazdrosc wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ja jestem najpiękniejsza, tylko ja jestem najmądrzejsza i tylko ja tak sądzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz,reagujesz na moja szczerosc sarkazmem. No comment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne dziewczyny olewajcie te brzydkie i zawistne o waszą urodę. One same się pogrążają. A jak będą was zaczepiać wytykać małe mankamenty, zawsze może przypomnieć ich wielkie mankamenty:) kto od miecza wojuje ten od miecza ginie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitu pitu. Jak czytam komentarze typu: mam znajome piękne kobiety i mają koleżanki, więc pewnie masz zły charakter. Boki zrywać. Oczywiście ja też znam piękne kobiety ktore maja kolezanki i albo są piękne i tępe - często zbyt łatwe (wtedy żadna nie czuję się zagrożona przez taka,nie czuję się gorsza) albo piękne, ale nie seksowne( twarz figura ok, ale nie mają tego czegoś). Nie wmawiajcie zazdrosne panienki, że seksowna,wesoła inteligentna i piękna kobieta nie działa wam na nerwy tym, że istnieje. Bo jest lepsza od was. Bo przy niej czujecie się jak kocmoly. A dlaczego? Bo wiecie, że każdy facet wybrałby ją. Więc trzymajcie się razem Klub Paskud Nijakich, a na tą lepsza tylko gadacie jakże to zła, jaka okropna i dama- to najśmieszniejsze określenie. I obgadywanie do kolegów. Co głupszy to na to się łapie. Tylko czy zamiast zazdrościć nie warto zadbać o siebie? Dlaczego pięknej nie wypada czasem być złośliwa,a brzydula może wszystko bo jest brzydka? Weźcie się za siebie, nie jęczcie na forach jakie to piękne są fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie ktos nazwal rzeczy po imieniu :) Zaraz zleca sie kafeteryjne lochy i zaczna sie bronic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie bawią te wybuchy megalomanii. Taka jestem oh ah cudowna i piękna że cały świat schodzi mi z drogi. Zejdźcie na ziemię, to że wam tatuś całe dzieciństwo wmawiał że jesteście najpiękniejsze wcale nie znaczy że tak jest. Trochę pokory bo na razie to faktycznie" tylko ja jestem najpiękniejsza i tylko ja tak sądzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a mnie bawią te wybuchy megalomanii. Taka jestem oh ah cudowna i piękna że cały świat schodzi mi z drogi. Zejdźcie na ziemię, to że wam tatuś całe dzieciństwo wmawiał że jesteście najpiękniejsze wcale nie znaczy że tak jest. Trochę pokory bo na razie to faktycznie" tylko ja jestem najpiękniejsza i tylko ja tak sądzę" x No widzisz, bo wszystkie piekne kobiety maja wybuchy megalomanii,tylko wmawiaja sobie,ze sa piekne a zazdrosc innych kobiet to pewnie ich urojenia :)Wiec nie dosc,ze tak naprawde sa brzydkie to jeszcze w dodatku maja zaburzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×