Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

A gdzie ten gość o tym pisał Yenn..? Widzę jedynie pytanie anonima czy nadal jest last a Ty ze chyba tak... Wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczkolwiek jeśli wspomniany profil istnieje to byłoby miło jeśli ktoś jest w stanie wkleić link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Oczywiście gdyby takie konto istniało to ktoś wklejlby ten link. Gdyby istniało. ...tymczasem połowa wpisów w tym wątku pochodzi od kilku anonimow którzy piszą różne dziwne rzeczy a pozniej wykorzystują to przeciwko nam. Ludzie mówią różne rzeczy. I tylko niewielka część z tego jest prawdą. Trzeba o tym pamiętać. Na razie postanowiłam sobie dac odwyk od tego forum i od Kajetana. Pora sie opamietac. Nie wiem kiedy znów tu zajrzę. Shalom shabbas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam teraz dlaczego ja i nagle slysze: -A moze Kajtek? -Ch/uj mnie obchodzi Kajtek.. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobre. nie po to sie tyle napracowalam zeby to konto zdobyc, zeby je teraz rozdawac na prawo i lewo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpię na brak newsow o Kajtku :( Wcześniej rozpieszczali, a teraz cisza. Typowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cierpię na brak newsow o Kajtku smutas.gif Wcześniej rozpieszczali, a teraz cisza. Typowe.. x Schizofrenia - zaburzenia psychiczne zwiazane z blednym postrzeganiem rzeczywistosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenn, tak jak napisała virriel- wiadomo ze to zwykle kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceglass
oczywiscie, ze z tym lastem to klamstwo, oh teraz mi wybaczcie, ale ide dalej rozkoszowac sie w tej cudownej muzyce z biblioteki Kajetana na lascie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@aliceglass Czy tylko ja sie zdziwilam, gdy zobaczyłam skroble gripsow? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceglass
faktycznie...55skrobbli do TMS...krzycze przysiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Dody słuchał i Gosi Andrzejewicz. P R Z Y S I E G A M Wyedy to dopiero sie zdziwiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I podobno kiedyś Biebera słuchał ale mu sie znudził i przestawił sie na mocniejsze brzmienia tzw. na Mansona ;) a słuchając Mandona oglądał striptiz Dity Von Teese. Ale nie dam wam linku bo z długo się naszukałam. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceglass
ja pierdole przysiegam, wszystkiego bym sie po nim spodziewala, ale nie tego, ze sluchal gripow i mean???? to do niego nie pasuje. ale generalnie szanuje bardzo motzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z maria goniewicz, morderczynia z rakowisk na lasie mam: super. gripow, crystal castles, the weeknd, bones itd. takze nie wiem, czy mam zaczac sie bac. XDDDDa raczej rodzice mojego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceglass
blagam, goniewicz scrobbluje teraz sarse, chyba jej sie matka do kompa dorwala. ale jej staty tak zj***la, ze cos czuje, ze po wyjsciu z wiezienia bedzie miala kolejna ofiare na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jej sie gust zmienil w wiezienu ty hejterko!!! 11 Podaj lasta kajetana lepiej, chacha nie chcesz podac bo pewnie go nie masz idiotko zjebko chacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. szkoda, ze Kajtas juz nie aktualizuje swojego lasta i nie pojawiaja sie nowe skroble, ehh ciekawe co sie stało( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×