Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Redivy, już chciałam Ci wysłać odpowiedź, ale mnie wylogowało. Głupia poczta wp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan zakladac te tematy patologiczna wywloko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologiczna wywłoko? Mysle, ze "Ty paszteciaro brzmi lepiej" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Maciek z Klanu do nas zawitał... XD Rozpoczyna sie obiecująco XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podam linki do waszych tematow do programu "Uwaga" mysle ze kogos zaciekawi jakie mamy "studentki" w spoleczenstwie pokoroju Kajetana P. Wami ktos powinien sie zajac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko ;) Zgłaszaj gdzie chcesz ;) 'Proszę je sprawdzić, im sie podoba ten cały Kajetan a tak byc nie moze! W dodatku ciekawi je jego psychika! Tak byc nie moze i proszę z tym cos zrobić!' XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to tylko glupie prowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie w kakeee
A ja was zglosze do tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie zesraja razem z tym srajetanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, tato obrażają mnie na kafeterii :( ;( i w dodatku będę w "Uwadze". Koniec świata. Jak już chcecie mnie obrażać to piszcie paszteciara, bardzo spodobało mi się to określenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Halo policja???!! Proszę przyjechać do internetów bo kilka zdemoralizowanych lasek założyło kącik wzajemnej adoracji Kajetana. Dla każdej w ramach kary proszę trzy pasy na gołe d**e i szlaban na telefon do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
...miesiąca. może im przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponujejesscze klęczenie na grochu w ramach kary :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wspolczuje rodzicom i bliskim Kasi , nie dosc ,ze stracili corke to jeszcze jakies czubki popieraja morderce psychola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
nikt go nie popiera ( w każdym razie nie tego co zrobił) a zresztą..przecież jej bliscy na pewno nie siedzą teraz na kafe i nie śledzą takich wątków przynajmniej ja na ich miejscu bym tego nie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
a Ty czemu sie nie uczysz...przydałoby CI się nauczyć kultury i szacunku do innych nawet jak nie zgadzasz sie z nimi..to nie jest powód by wyzywać to o Tobie źle świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiesz czytać miedzy wierszami czy logiczne myślenie jest Ci obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Glupie d***** moze powinnyscie przebadac sie psychiatrycznie? Bo skoro jestescie tak zachwycone takim smieciem to cos z wami nie tak .Byc moze tez stwarzacie zagrozenie dla spoleczenstwa. Szkoda ze ktorejs z was niez***bal byblby jednego chwasta mniej:/ x tak ,stwarzaja zagrozenie dla spoleczenstwa bo inni psychole tez beda chcieli przyciagnac taka uwage takich kretynek smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle siedzę dzisiaj na zajęciach i prowadzący mówi sentencje po łacinie i co owe zdanie oznacza. A jaka jest moja pierwsza myśl? Gdyby tu był Kajtos to by wszystkich zagiął swoja znajomością łaciny :-P A potem owy prowadzący idzie zgasić światło na korytarzu mówiąc przy tym "jestem oszczędny jak rodowity poznaniak!" A ja wyedy znowu uśmiech na twarzy i w głowie milion serduszek ;-P Juz nawet nie wspominam o tym, ze co kilkanaście minut musiałam sprawdzić czy nie ma nowych wiadomości na temat K ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile wy macie lat? Zachowujecie sie jak z gimnazjum. Wspolczuje waszym przyszlym partnerom. Jestescie jak te zony pobite przez mezow, ale twierdzace ze "on nie chcial, on jest dobry". To czyny o nas swiadcza. Pod zadnym wypadkiem nie angazujcie sie w zadne zwiazki poki nie dojrzejecie. Dopoki nie robicie tym nikomu krzywdy to ja nie widze w tym nic zlego, ale zycze zeby wam szybko przeszlo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wymyślilem
Jestem autorem słów ty paszteciaro skierowanych do autorki i jej podobnych. Ciesze się ze się przyjelo. Proponuje założyć loginy poznanska paszteciara 1, poznanska paszteciara 2, poznanska paszteciara 3. W celu podwyższenia poziomu dyskusji. Bless you ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virriel - <3 Swoją drogą gdyby te pasy i szlaban miały pomóc - zgadzam się na wszystko ;D Redivy - to nie może być przypadek, ten pan robił aluzje. 100%. Może gej? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na mieście widziałam faceta bardzo podobnego do K, a że było już ciemno to się przestraszyłam. Zapraszam do Olsztyna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ailukka- Ojej to straszne:/ Sory dziewczyno ale piszes jak potluczona:/ Wy macie po max 16 lat! Bo tylko w tym wieku panienki zakoc***a sie w osobach z czasopism gazet i telewizji;/ Nie wierze ze jestescie studentkami... A moze jednak....z drugiej strony ten wasz uczony tez mial zryty beret..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×