Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
nie, wszystkie zamordowane i pozarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ailukka, redivy i yenn wy i tak tworzycie watek tylko dla siebie. Na inne posty wogole nie reagujecie, zachowujac sie serio jak dziewczyki z podstawowki. Glupiutkie, naiwniutkie i o waskich horyzontach myslowych. Wogole nie potraficie argumentowac, wasze wypowiedzi ograniczaja sie do gora 2 zdan. Takie z was fanki, a zadna z was nie ustosunkowala sie nawet do np.jego blogu. No coz za wysokie progi jak na wasze nogi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Czemu juz sie nie udzielacie? Ten wątek schodzi na psy... x to jest watek umyslowo chorych,ktorym sie z nudow w d****h poprzewracalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek to piesek mojego sasiada,on nie ma bloga tylko bude :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię za tymi codziennymi newsami o Kajtku w internecie, telewizji...:( Ciekawe, czy na dniach coś sie pokarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw. Podoba Wam się w ogóle imię Kajetan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha... tesknota za morderca :D pekam ze smiechu :D:D cyly ten watek to jakas makabryczna parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpiszcie petycje o ulaskawinie Kajetana smiech.gif Powinien chlopak dokonczyc uczte, ktora zostala mu tak niefortunnie przerwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest nietypowe, choć w poprzednim roku to imię było na bodaj 38 miejscu wśród najczęściej nadawanych imion męskich. Ja osobiście nie znam nikogo o takim imieniu. Kaj ma na drugie imię Karol-bardzo ładne połączenie. A wy? Macie dwa imiona? Ja tak. Mam drugie imię takie samo jak drugie imie jego matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, bo w któryms wątku jakies dziewczyny pisały, że znalazły dziewczynę kajtka na fb i, że z komentarzy na jej profilu wszystko wskazuje na to, że to nie fejk. wiecie cos o tym? jak ona sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wytrzymam zaraz XD wszyscy piszą o jego dziewczynie i o ich wspólnych zdjęciach, a ja nie wiem jak ona wygląda. halo ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez cos słyszałam, ze mial dziewczyny. Tez niestety nic nie wiem o jej rzekomym koncie na fb i wspolnych fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S.Daria to bardzo ladne imię. Mialam kiedys dobra koleżankę o tym imieniu, niestety asze drogi się rozeszły, ale sentyment pozostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem strasznie ciekawa jak ona wyglada i jaki kajtas miał gust eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakis link czy chociaz nazwisko? cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×