Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
poblokowała, bo bardzo mądre lochy do niej pisały w sprawie Kajtka, nawet się gdzies tu pochwaliły:)))) genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no duzo mi to mowi:( a masz jakies jej zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą, nie sadze zeby z ta dziewczyną była prawda, bo kto normalny majac dziewczynę posuwa się do czegos takiego wiedzac, ze reszte zycia moze spedzic w pierdlu. a pozniej jeszcze spierdalał przez pół europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pewnie zauwazyla,ze jest psycholem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on ostatnia dziewczyne mial 10 lat temu? no to sie nie dziwie, ze mu odjebało. XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 10 tylko 6 xD poza tym z jego wierszy mozna wywnioskowac ze nie chce związać sie kobietą bo boi sie ze moze go skrzywdzic emocjonalnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo morderca da sie skrzywdzic ? smieszna jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak... z ta dziewczyna jak z tym lastem pewnie. Nie istnieje ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno mial jakas dziewczyne, bo to by bylo dosc dziwne, gdyby mial 27 lat i zadnej loszki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz link o tych jego wierszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:05] Przeszukaj poprzednie strony. Btw, jeśli udzielasz sie tu regularnie to posługuj sie jakimś pseudonimem. Jest łatwiej jak wiadomo kto jest kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillbirth
nie chcialam powtarzac slowa "dziewczyna" XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki blef z lastem? Sama go widzialam na wlasne oczy, nawet jakas dziewczyna gdzies podawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:18] Tak, tak... wszyscy widzieli a zarazem nikt nie widział bo... wspomniany last nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze Wam cos powiedziec Xd przed chwilą bylam na poczcie i wyslalam paczke Kajtkowi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le XDDDDDD co mu wyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unflowers
Ja chcialam napisac list, ale się trochę boję podawać swój adres, idk XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam mu nutelle,buleczki i napisalam mu list po angielsku XDD ciekawe jaka bedzie jego reakcja XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
dawno sie tu nie udzielałam xD xD tak sobie czytam coś..i trafiam na fragment: ''Często obserwuję amerykańskie kroniki policyjne, sprawy o morderstwa i ich sprawców, wielokrotnie groźnych morderców. Szczególnie interesują mnie ich spotkania z psychiatrami. Opowiadają dziwne rzeczy, które normalny człowiek klasyfikuje jako przypadek schizofrenii. Oglądam ten sam program wiele razy i widzę, że ci ludzie nie kłamią, że są w dziwny sposób manipulowani przez jakieś siły, wykonują ich polecenia. Najczęściej oni sami określają go imieniem devil (diabeł). Mówią: on mi to kazał zrobić, on mi mówił: zrób to natychmiast, zabij go. Opowiadają jak ta postać wygląda. Niektórzy są dumni ze swojego wyczynu, niektórzy zauważają jaki popełnili błąd. Psychiatrzy nie ukrywają, że duża liczba morderców działa na czyjeś polecenie? a jego imię jest devil. Sprawa nadal bardzo dyskusyjna ... powie ktoś, w obliczu sądu udają "wariatów" ..., ale w tym jest coś głębszego? Jakby na to nie patrzył karę ponosi człowiek, a wielki manipulant i kusiciel siedzi spokojnie i śmieje się ... bo któż w niego wierzy ...? '' od razu pomyślałam sobie o Kajtku..może jego też diabeł zmusił do tego? bo to dziwne,że przyznał,że musiał to zrobić i mu nie sprawiło przyjemności..jakby go kto nakłonił do tego..i to dążenie do doskonałości ale takiej demonicznej..jakby chciał zaplusować u szatana sprzedał swoją duszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
bo zabijanie dla doskonalenia się to nic innego jak jakiś mroczny satanizm..przecież nikt po stronie Boga nie uważałby czegoś takiego za doskonałość a wręcz przeciwnie,za upadek może K. jest illuminati xD sprzedał się dla sławy..bo niestety ale stał sie rozpoznawalny właśnie przez morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
i w sumie pasowałby na masona..mason musi być wykształcony, inteligentny, oczytany..myśle, że taka znajomość języków i filozofii też tutaj pasuje..pozorna moralność i niby zasady za którymi tak naprawde kryje sie demoniczny mrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×