Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konto w banku o ktorym nie wiedzialby maz

Polecane posty

Gość gość
Zaloz skrytke pocztowa i tam korespondencja z banku moze przychodzic. Placi sie 30zl za wymiane zamka i masz DOZYWOTNIO za darmo adres. Wiem bo mam. Pierwsze slysze by US czepial sie kont prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wloze na oszvzednosciowe, sa tylko na 0,5% ale przynamniej nie ma oplat co miesiac, przy przelewach biora oplaty, ale ja bym wcale nie uzywala. Zastanawiam sie jak jeszcze moglabym kase wyciagnac, zeby nie zauwazyl, moze wymysle wizyte u dentysty a oni ostro skubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesz, jakbys miala konto moglabys na allegro czy gdzie indziej zamawiac. Z odbiorem na poczcie. Bo jak sie placi u listonosza to sporo drozej wychodzi. w necie nawet nowe rzeczy sa o wiele taniej. A uzywki to w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro bylby znak na koncie a ja chce placic gotowka bo wtedy ma trudniej sprawdzic( taniej kupic a powiedziec, ze drozej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię takich spisków ale chyba masz solidne podstawy, więc coś od siebie. jeśli ufasz mamie (no bo różnie to bywa) to lepiej konto na mamę załóż. nie jestem pewna czy w razie gdyby się on dowiedział to czy w przypadku rozwodu nie będziesz się musiała grubo tłumaczyć i dzielić. no i będzie miał dowód, że planowałaś odejść przez długi czas i podkradałaś kasę. jak będzie świnia to może to bardzo przeciwko Tobie wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dobre z dentystą.I ogólnie narzekaj jak to życie podrożało,kiedys na zakupy wzięło sie stówke i wielkie zakupy zrobiło,a teraz troche w torbie i kasy nie ma. Zmieniałas fryzjera,troche droższy ale lepszy,moze jakas rehabilitacja prywatnie,masaże,no wiesz kręgosłup ci wysiada. Pamaluj paznokcie zwykłym lakierem,powiedz ze zrobiłas sobie przyjemność i na hybryde poszłaś.Cos z apteki taniego ale niby drogie,jakis tran itp po podupadłas na zdrowiu. Zmiana rzeźnika niby oczywiscie,droższe naturalne wyroby,a kupuj w innym sklepie ale bez szału cenowego.Tylko wszystko pomału i dyskretnie,ale ty juz to potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki i znak na koncie??? Twoj facet w banku pracuje czy jest hakerem? Jak masz swoje prywatne konto o ktorym nikt nie wie, swoje prywatne konta na necie. To gdzie sie Twoj maz dowie? Chyba ze jestes przyglupia i nie umiesz w trybie prywatnym korzystac z przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie o koncie na wydatki rachunki, jedzenie, ciuchy, dzieko itd (na to ma wglad) Powiem, ze musze isc do dentysty na tym spokojnie 500zl wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do endo, gina, okulisty, naczyniowca tez chodze wiec wszystko razy min 100Zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje, za wasze pomysly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co kiedy planujesz złożyć papiery rozwodowe ? Uważaj z tą kasą bo im więcej ci sie jej nazbiera tym ciężej może ci być ją skrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że cie zdradza. Nie kreci go kura domowa wiszaca mu na szyi, bo nie chce jej sie pracować. Nie dość, ze żresz za jego pieniadze, to jeszcze go okradasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie zbieram dowody na jego romans ( na razie mam zdjecia i z fb ich rozmowy- maz zamyka kompa, ale u niego nie ma automatycznego wylogowania), przykladowo ja moge miec otwarte rozne strony, ale gdy zamykam laptopa, po otwarciu trzeba wpisac haslo. On czasem zapomina sie wylogowac. Zaloze konto na mame, ufam jej w 100% postaram sie jak najwiecej wyciagnac a pozniej dowody i alimenty na mnie i dziecko. Poniedzieli pojde do adwokata, czy to co mam ma jakas wage, jesli zamalo uzbieram wiecej dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 sam chcial, zebym zostala z synkiem do 3roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty musiałaś go słuchać... Cwaniak z niego. Ciebie zamknął w domu i miał pewność, ze będziesz grzecznie siedziala w domku i byla mu wierna i on z taką świadomością poczuł wolność. Żonka w domu a ten hulaj dusza piekła nie ma... Przerobiłam już to. Niestety często tak się kończy tradycyjny model rodziny. Zaluje do tej pory, że nie pomyślałam o swojej niezależności od męża. A tez byla jak w większości przypadków wielka miłość, zaufanie, wspólne pieniadze.... Tylko wam się wydaje, ze sa wspólne. Tak naprawdę to pieniądze męża, nieważne ile jego dzieci wychowalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
US nie sprawdza kont, bank ma obowiązek informować o transakcjach powyżej równowartości bodajże 10 tys. Euro. Zakładanie konta na siebie ma tę wadę, że sprawa może się wydać, a ta kasa na twoim koncie i tak jest wspólna. Najprościej założyć na matkę/siostrę/kogoś zaufanego (od razu z pełnomocnictwem dla ciebie) i tam wpłacać gotówkę, żeby żadnych śladów nie było. Nie na dziecko, bo np. zamknięcie takiego konta będzie wymagało zgody obojga rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsadny
Dlatego ja mam dom ma siebie i co miesiac odkładam swoją pensje na konto mamy. Uzbiera lampy tak już 120 tys. Jak zechce mu się romansu to ma rozwód jak w banku a ja kasę i dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Dzis dobrze a jutro niespodzianka. Trzeba miec plan B, z reszta kazdy maz jaki dobry by nie byl ma swoje za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsadny
Uzbieralam już tak 120 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 ja juz zdecydowalam i mam zgode mamy na to, zeby zalozyc konto na nia z moim pelnomocnictwem. Mama ma emeryture, wiec w razie czego powie, ze to sa jej oszczednosci. gosc rozsadny: jesli dom jest na Ciebie to wtedy rozdzielnosc majatkowa i tak bys sie musiala dzielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc rozsadny: maz sie nie zastanawial, gdzie sie podziala Twoja wyplata 120tys to z ponad 10lat musialas zbierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A konto w banku do którego mąż ma dostęp macie wspólne? Już w trakcie rozwodu (np. jak dostanie papiery rozwodowe) chyba możesz połowę z jego konta wziąć - tak przynajmniej mi się wydaje. My np. ślubu nie mamy, ale jest wspólne konto (a tylko jego pensja tam wpada) i w banku nam powiedziano, że 50% jest moje. Więc tu wspólnota majątkowa nie ma znaczenia i to co sąd ustali, liczy się bycie współwłaścicielem. Ale to by sprawdzić trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31 To konto jest wspolne, ale on nie przelewa tam calej wyplaty. Na nim sa pieniadze na biezace wydatki, jedzenie, rachunki, dziecko, lekarzy, ciuchy, wakacje i na czarna godzine. Poza tym, on ma swoje konto, jeszcze z czasow przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się nieźle zabezpieczył Od początku średnio mi się ten temat podobał, bo tez nie lubię takich intryg, ale teraz to Ci się nie dziwię. Jak pójdziesz do adwokata powypytuj go też jak to wyglada z tymi kontami, majątkiem, zabezpieczeniem alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsadny
Nie mamy rozdzielczości. dom stoi na działce która nabyłam jako panna i jako panna rozpoczęłam budowę. Potem wszystkie fry rachunki za okna, pustaki, blachę są tylko na mnie. Tego pilnowalam. Odbiór też robiłam ja a nie razem. Zarabiam 4-5 tys także szybko poszło z tymi 120 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podziwiam, ze do tego doszlas, bo to duzy majatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tez osobne konto, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bys sie wstydzila tak robic zlodziejska mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świnia bez wstydu i honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale świnia . Czego mu malo ze chodzi do jakiejś biurwy? Bo wiesz rzadko sie zdarza ze mężuś tak chetnie kasę rozdaje zonie u jeszcze na boku kogoś ma. Dziwne to. Wiesz na pewno ze miedzy nim a inna doszlo do seksu??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×