Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konto w banku o ktorym nie wiedzialby maz

Polecane posty

Gość gość
Udaj ze sie pralka popsula czy zmywarka. Powiedz ze zawolasz fachowca i popros zeby ci zostawił 300zl. Inna sprawa to dentysta wizyta u ginekologa poproś o kasę na ust bo ciebrzuch boli nasciemniaj potem ze masz torbiel i leki musiz brać a potem ze kontrolnie musisz isc raz miesiącu w połowie cyklu. Druga sprawa to powiedz ze masz ciśnienie wysokie i kolatanie serca i do kardiologa sie zapisz. Dentysta super pomysl. Powiedz ze ci sie ulamal zab najlepiej 6,7 vo to daleko w buzi. Koszt nowego to 800-1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz zawsze mial duze potrzeby, pewnie z czasem chcial wiecej...ale co ja go bede usprawiedliwiac. Zaplaci za wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz mi nie rozdaje pieniedzy, daje na zycie czy to jest rozdawnictwo? 200zl msc latwo przyoszczedzic malujac wlosy samej zamiast fryzjera, paznokcie zrobione przez kolezanke a nie kosmetyczke, czy naciaganie cen zywnosci itp. Bez przesady nie zabieram mu tysiaca miesiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe z ciebie k**wisko, zamiast pomyślec o dziecku o tym by poprawic relacje z męzem to ta tylko o tym jak by tu najwięcej ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jesteście siebie warci, jedno zdradza, drugie okrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2 postow wyzej, wy to pewnie calujecie mezow po stopach, ze was zdradzaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój stary mnie zdradza i mi to pasuje, Ty głupia krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 ale prostaczka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przy kwocie wyższej niż 40 000 na koncie, sam bank ma obowiązek powiadomić US o takim fakcie. Poniżej tej kwoty - nikt sie do ciebie nie przywali, skarbówka nie kontroluje prywatnych kont. x euro ! nie złotych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobną sytuacje do autorki z tym ze ja pracuję i zaniżam dochody,kase odkładam do przysłowiowej skarpety ponieważ zwyczajnie nie ufam bankom,w tej chwili mam dopiero 4 tyś odłozone ,ale wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jej maz kupuje kochance bizuterie czy inne prezenty to nie okrada rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżisas, jaka solidarność języków i dzielenie się doświadczeniem. jak dużo kobiet lubi patologiczne sytuacje, hm. a mnie uczono szacunku do mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te wredne babska zawsze kombinowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję odkąd skończyłam szkołę, za to mąż przez wiele miesięcy nie pracował, potem pracował i g****o zarabiał, więcej wydawał na materiały niż zarabiał, żyliśmy z mojej pensji, każda moja zarobiona dodatkowo gotówka szła na zaległe opłaty, na spłatę pożyczek i męża długów. Teraz mąż jest ważny bo ma lepszą pracę i on uważa że te pieniądze to są jego, a ja jestem materialistą już nie pamięta jak przez niego nie było co do garnka włożyć. Jesteśmy blisko decyzji o rozwodzie z różnych przyczyn w tym jego oszust finansowych i ja będę klepała biedę po pójściu na wynajem. Dlatego póki jesteśmy razem chcę zacząć odkładać pieniądze ale nie wiem jak, jak będę miała drugie konto to będę musiała podzielić na pół oszczędności przy rozwodzie, nie mam na kogo je założyć, zostaje mi skarpeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madra i rozsadna bo odkladała w tajemnicy przed mezem? No laski co z wami! Ja zarabiam tyle ze jestem niezalezna finansowo nic nie musze ukrywac nie musze siedziec 3 lata ze zdrajca i kombinowac :o żalosne :o moge odejsc w kazdym momencie .... czemu nie majac pracy i bedac 100% niezalezna decydowalas sie na dziecko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto powiedzial, ze wczesniej nie pracowalam?? Maz duzo zarabial, wiec zdecydowalismy sie na to, ze do 3rz zostane z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa,okrada rodzine autorka,nasrane macie,czy ona komus daje te pieniądze? przeciez chowa zeby miec dla siebie i dla dziecka,A męzulek skoro ma kochanke to na pewno jakies prezenciki jej robi,bo takich takich głupich kochanek nie ma,one wymagają. A wy kocmołuchy zakochane bezgranicznie w mężulkach możecie kiedys obudzic sie z ręką w nocniku. b dobrze autorko robisz,a nie jak niektore wpatrzone w męża jak w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz duzo zarabial, wiec zdecydowalismy sie na to, ze do 3rz zostane z dzieckiem. xxx czyli powinnaś iśc na macierzyński, potem wychowawczy i wrócić do pracy, a nic o tym nie piszesz czyli nie pracowałaś w momencie decyzji o dziecku wiec głupio postąpiłaś. ja bym bez pracy nigdy sie nie zdecydowała. ale to twoje życie robisz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On cie zdradza to powinien miec wyrzuty sumienia i by je uspokoić to powinien spełniać twoje zachcianki by cie zadoeoluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zamierzam, zamierzam zyc z alimentow, ktore bedzie placil na mnie i dziecko po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to wasza wspólna kasa:Twoja i męża. US nie przyczepi się do legalnie zarobionych pieniędzy (pochodzących z pracy Twojego męża) od których został juz odprowadzony podatek. Wyluzuj. Inna sprawa, że zachowujesz się jak "dziewczynka", odejdź od faceta którego nie kochasz i IDŹ do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez od niego odejde, musz enajpierw z adwokatem porozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materialne s****wo z ciebie. Jakbys miała trochę godności, to byś od razu odeszla. A nie tylko kalkulowala zyski. Nie jesteś wcale od niego lepsza. Haha i zamiast iść do roboty i mieć swoje, to mężowi zabiera :D Leniwe k***isko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje, muszisz pochodzic z glebokiej patologi, ze obracasz takim slownictwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebyscie sie nie obudzily z reka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki postu.Bardzo przykro mi się ten post czyta.Mąż Cię zdradza Ty go oszukujesz,okradasz-planujesz rozwód.A gdzie w tym wszystkim miłość,szacunek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz udajesz, że nic nie wiesz? Nadal normalnie rozmawiacie, śpicie w jednym łóżku i uprawiacie czasami seks? Przecież to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×