Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konto w banku o ktorym nie wiedzialby maz

Polecane posty

Gość gość
gdybym z nim uprawiala sex to zle, gdybym nie uorawiala tez zle. gdy on mnie zdradza dobrze, gdy ja zamiast pojsc do fryzjera sama ufarbuje wlosy to juz go oszukuje... no ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krytykowalabym autorki jakby np.byla z nim ale nie uprawiala sexu i nie spala w 1lozku..Ona zamiast np.isc do pracy to raz,dwa odizolowac sie od zdradzajacego bydlaka dalej sie wypina ...To tak jak slysze ze kobiety po rozwodzie daja sie piep swoim ex dopoki lepszego nie znajda.Jak prawdziwe kurw..Nie ma ZADNEJ roznicy.Gidza sie na bycie workiem na sperme mimo braku szacunku i pomiatania.Tego nie rozumiem i nie akceptuje.Dlatego autorka dla mnie jest po prostu obrzydliwa i CWANA. Sama mam za soba przejscia zyciowe i w momencie podjecia przeze mnie decyzji ze to koniec byl koniec na sex bliskosc spanie w lozku wspolnym itp.Wrocilam na cito do pracy i zaczelam radzic sobie zupelnie sama.To wymaga oczywiscie zaj sily i psych i fiz i szacunku do siebie-szmaty ktore daja zeby zyskac cos finansowo nie wazne ex czy obecne to wyrachowane zlodziejki. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez autorka nie kradnie,tylko oszczedza pieniadze. To zle ze jest oszczedna,ze sama np farbuje wlosy zamiast do fryzjera a kase woli odlozyc. Przeciez to kasa dla niej i dla dziecka,a nie oddaje jakiemus kochankowi czy komus innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:45 duzo w Tobie jadu, nie sypiam z nim jednak Ty wiesz najpiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci nie pomoże gdyż niezadługo padnie euro a wraz z nim nasze banki i ci co oszczędzali będą płakać, radzę schować do skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolarb
Hahaha, fajna sytuacja :) Mąż się nie dowie o koncie. Podejrzewam, że w oddziale nic mu nie powiedzą jakby chodził od banku do banku ;) Ja zakładałam w Raiffeisen. Bo jest za darmo jak chcesz tylko przechowywać to karta bankomatowa nie jest Ci potrzebna więc mąż nie zobaczy ze masz gdzieś nowe konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnyyyyyyyy
w takim razie trzeba zrobić to przez internet wysyłam link. Na tej stronie znajdziesz różne konta lukaszlodz.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i w końcu mąż się zorientuje i będzie pozamiatane. Bo tak szczerze to Wy sami jak czesto dokonujecie tego typu zmian w życiu. Idź autorko do pracy zamiast okradać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BGŻ BNP PARIBAS Polecam otworzyć konto w tym banku. Wszystko jest za 0 zł !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :) - 0 zł za prowadzenie konta - 0 zł za kartę debetową do konta - 0 zł za wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty za granicą Załóż konto z mojego poleconego linku i otrzymaj bon do H&M Lub IKEA !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×