Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jakim zawodzie zarabiacie 3 tysiace czym sie tu chwalicie? tez bym chciala

Polecane posty

Gość gość

poprawić sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjer walutowy w kantorze na lotnisku,ale musiałam nauczyc sie prfect angielskiego ,no i mam 8 lat stażu,zaczynałam od podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logistyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po farmacji tyle się zarabia i jest to raczej dolna granica zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik budowy uprawnienia mam od pól roku- 7000. Zrezygnowalem zeby byc z rodzina i pracuje w gminie mam 2500 bo dopiero 7 miesięcy pracuje. Z drugiej pracy jezdzac weekendami na nadzory mam 3000. Chore bo w gminie dniówki mam 120zl a na budowie 380. Dzieki temu zona moze być z corka w domu do 3 lat. Ale studia kosztowały mnie 20 tysięcy. Uprawnienia 2000. Czyli koszt spory bo robiłem zaocznie specjalnie zeby juz miec lata pracy w zawodzie a okazja byla i udalo sie. I tak najlepiej wychodzę na znajomościach bo wszystko taniej bez vatu często darmowe rzeczy uslugi. Ogólnie nie narzekam. Widze jak żyją ludzie i cieszę się tym co mam. Rodziną nowym domem tym ze zona moze iść i kupic sobie buty kiedy chce a na obiad polędwicę czy łososia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratownik medyczny,jeżdżący w karetce - 5000 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystentka stomatologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 10.25 za te 5.5 tys co tu wyłączyłem to chyba na łososia i nowe buty kiedy ma ochotę to nie starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratownik medyczny 5000? jak ostatnio mówili w TV że mają 10 zł/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wyliczyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiegowa. Z nadgodzinami ( srednio ok 15 miesiecznie) zarabiam pomiedzy 3500 a 4000 netto. 6 lat doswiadczenia zawodowego. Pracuje w jezyku angielskim i znam excela w stopniu zaawansowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dziwię się że ten co ma na utrzymaniu żonę i dziecko przy 5,5 tysiąca miesięcznie ma na co chce . Ja mam prawie 7 tysięcy; jestem sama; odkładam na mieszkanie każdy miesiąc 2-3 tysiące i znowu nie ma tak ze wydaje na to co chce bo jak tak robię to szybko mi się pieniądze kończą. Ok wydaje na edukację jakieś 800 zł miesięcznie ( studia podyplomowe plus lekcje angielskiego i niemieckiego ) ale nie mam rodziny na utrzymaniu i jeszcze samochód służbowy więc nie mam dużych wydatków na niego ( place 150 zł podatku za użytkowanie samochodu służbowego do celów prywatnych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim zawodzie masz 7 tys/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:36 Ratownik medyczny jeżdżący w karetce i 5 tysiecy? Niezle cie fantazja poniosła. Pracuje z tym zawodzie 8 lat i obecnie mam 2,4 tys na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zalezy to od miasta? wysokosc pensji ratownika wiadomo, ze w malym miescie inna kwestia niz w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:03 Nie do konca. Ja pracuje duzym mieście wojewódzkim, 8 letni staz pracy w zawodzie i mam 2,4 tys. W mniejszych miastach zarabiają okolo 2 tysiace. Wiec osobe, ktora napisala, ze zarabia 5 tysiecy jako ratownik medyczny w karetce poniosła bardzo fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wlasna działalność gospodarcza, projektowanie domow i ogrodów. Zależnie od ilosci zleceń zarabiam 7-9 tysiecy po opłaceniu wszystkich podatkow, zusu itd. Ale to tez nie jest tak, ze siedze i tylko klepie na komputerze. Jezdze do klientow, z klientami do sklepow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dziwi ze dla was 3 tys to jest cos co ciezko zarobic , przeciez 3tys to nie sa duze pieniaze do zarobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc polakow zarabia najnizsza krajową, a ta mowi ze 3 tys łatwo zarobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem gdzie Ty mieszkasz i jakie masz doświadczenie. Ja jako ratownik medyczny pracuję od 5 lat,jestem po studiach podyplomowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto 400tys - pensje ratowników 2-2,5 tys, także w prywatnych firmach. Więc też mnie to zdziwiło. I to wiem z 1 ręki, od doświadczonego ratownika. Ja nie pracuję aktualnie, a jesli będę w zawodzie to mam szanse na 1200 (jeeej! co i tak byłoby dobre bo by było w zawodzie), ale to mniejsza. Większość osób w moim wieku (23-28) zarabia max do 2tys. Znajoma robi w nieruchomościach to więcej - ale też nie zawsze, bo życie na prowizji to wiadomo. Ile nie wiem bo aż tak wścibska nie jestem. A to, że mnóstwo osób zarabia poniżej 2tys to sa fakty, wystarczy poszukać zamiast opierać się na średnich z GUSu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 Napisalam, ze w zawodzie pracuje 8 lat, jezdze w załodze karetki. Tez jestem po studiach podyplomowych, duze miasto wojewódzkie powyzej 500 tys mieszkancow. Kolega, ktory pracuje 5 lat ma 2,2 tys na reke, tez po studiach. Podpytalam i zaden ratownik medyczny nie zarabia 5 tysiecy, nawet w Warszawie. W prywatnych firmach zarabiają maksymalnie 3 tysiace na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5-3tyś w zależności od premii :) pracownik biurowy w prywatnej firmie. na szczęście maz ma dużo wiecej - informatyk administrator systemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 A mógłbyś napisać czy prywatnie, czy państwowo czy i tu i tu. To nie atak, ale po prostu jak widać, że jesteś jakimś ewenementem i jest to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mgr farmacji, od kwietnia zaczynam pierwszą pracę po stażu, 3,5 tys na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Progtamista na samozatrudnieniu. W podstawowej pracy co miesiac wystawiam fakture na 10,5 tys. Dodatkowo cos tam sobie jeszcze dorabiam, ale to nie systematycznie wiec tego nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie normalny temat, i o dziwo ludzie podają realne kwoty a nie fantazje 100 000 miesięcznie :D Czekam zaraz na wysyp takich przykładów "jak można zarabiać 3 tys. na rękę", "30 tys. to minimum, reszta to patologia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie ze na wszystko mi starcza. Dom mam postawiony bez kredytu z rodzinnego biznesu. Opłaty co miesiąc to 400zl. Samochód sluzbowy paliwo darmowe na wyjazdach oplacony hotel i przejazd. Dzieki znajomościom np taka kostka po cenie zakupu i to jeszcze bez vatu. Nawet za trawę do posiania vat mam odliczony. Ostatnio znajomy wykonal mi usluge na podwórku za darmo ktora kosztuje 10 000. Mamy drugi samochód zagazowany gdzie koszt miesięczny to 100zl. Przedszkole tez jest juz załatwione państwowe za 180zl / msc. Ale ciężko zapracowalem na to. Rodzinny biznes tez nie zawsze przynosił takie zyski. Ale z niego 350 tysięcy spokojnie poszlo na dom. Z tych 5500 zaraz będzie 7500 bo zona wraca do pracy. Teraz zostaje co miesiąc 1500-2000. No ale każdy żyje jak mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mało wpisów, na innych tematach to mnóstwo takich co mają po 5-10tys, a teraz cisza :P Ale no gratuluję, każdy z tutaj wpisanych cięzką pracą do tego doszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.25 to ja z 12.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×