Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość baskakaka

powiększanie ust

Polecane posty

Gość gość
Tak, kwas hialuronowy jest najlepszą opcją. Ja również miałam powiększane usta kwasem Restylane i z efektu jestem mega zadowolona - usta są powiększone, ale delikatnie, nabrały fajnego pełnego kształtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna223

Jeśli jesteś z okolic Bytomia/Katowic to polecam udać się do Kliniki http://medest-silesia.pl/ tam na pewno nie zrobią ci krzywdy z ustami,  tylko naprawdę naturalne powiększenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguannkaka2

U mnie wystarczył 1 ml kwasu Restylane i usta są pięknie pełne :)))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a kto decyduje o tym co ma być wstrzyknięte w usta? BTW szukam dobrego lekarza medycyny estetycznej z Łodzi lub okolic Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew029

Bylam na powiekszaniu i modelowaniu ust kwasem hialuronowym- u doktor Noszczyk w Melitusie. Polecam... Mialam problem z opadajacymi kacikami ust, przez co górna warga byla nieproporcjonalnie mniejsza w stosunku do dolnej. Pani doktor zaproponowala niewielka ilosc kwasu hialuronowego, zeby powiekszyc i wymodelowac warge. Efekt idealny. No i taki subtelny, bo znajomi sypią komplementami, ale nikt nie zauwazyl, ze byla jakas ingerencja lekarza w moj wyglad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonna

Kluczowa sprawa to dobry wypełniacz do ust, żeby był plastyczny i bezpieczny. Restylane Kysse jest na liście produktów FDA, więc można mu zaufać. Dobry lekarz, odpowiednio dobrana ilość kwasu i będziecie zadowolne z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na to zdecydowałam.

Jeśli chodzi o kwestię bólu to nie było dramatu. Wiadomo,ze nie jest to przyjemne i boli jednak powiekszanie ust nie trwa długo. Ponoc jest możliwość lekkiego znieczulenia skóry, jednak sama tego nie potrzebowałam.

Jeśli chodzi o efekt to za pierwszym razem wydało mi się zbyt mało kwasu w usta jednak za drugim razem osiągnęłam efekt jaki chciałam. Ale może dobrze że było to robione na dwa razy bo dzięki temu efekt jest naturalny.

Polecam zajrzeć sobie na stronę:

http://www.jaw.pl/2019/05/powiekszenie-i-modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-co-warto-wiedziec/

Jest tutaj opisane jak wygląda zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla

Myślę, ze warto powiekszyc usta, szczegolnie jesli to Twoj kompleks. Sama sobie powiekszalam w La Guel na Kabatach. Efekt super i dlugo sie utrzymuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Idę dzień na 1 ml stylage m metoda garunovej- któraś robiła ta metoda? Jest różnica w wielkości? I czy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wcale się nie zastanawiaj, tylko sobie zrób. Ja polecam przede wszystkim doktor Izabelę Lenartowicz z Lenartowicz Clinic w Katowicach. Tutaj masz stronę tej kliniki – a lenartowiczclinic.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBbaonka

Grunt to wybierać też bezpieczne produkty, dobrych i sprawdzonych marek. Jeżeli chodzi o wypełniacze ust to ja polecam wypełniacz Restylane Kysse, u mnie sprawdził się super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja

Ja powiększałam usta w klinice Esderm we Wrocławiu i efekt mnie zachwyca. Jest to bardzo estetyczne, i wygląda mega naturalnie. Najbardziej właśnie bałam się, że będę wyglądać jak glonojad, ale jest przeciwnie. Piękne, naturalne usta! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana

Ja powiększam usta w gabinecie Dermedika w Krakowie i efekt jest świetny. Nie wyglądam jak glonojad, efekt jest bardzo naturalny. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do klientki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikarka

ja z kolei powiększąłma w warszawie, w stolicy zdecydowałams ię na salon Magic Visage na Mokotowskiej 52, efekt jest bardzo naturalny bo zdecydowałams ie tylko na 1ml a do tego wypełniłam usta kwasem hialuronowym, wyszło super, jestem zadowolona z efektu, a trochę się bałam przed pójściem, na szczęście zupełnie niepotrzebnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwas hialuronowy jest coraz bardziej popularny moja mama robiła usta sobie dwa razy i zbiera na trzeci zabieg. Zabieg dość długo się utrzymuje chociaż to pewnie sprawa indywidualna. A i nie jest to też znowu takie drogie jak się wydaje, ważne tylko żeby robić to dobrym produktem (atestowanym) i u fachowca. Jaki kwas miała moja mama to nie wiem, ale zabieg był u doktora Andrzeja Kępy, który przyjmuje w Warszawie i Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliczka

ja też robiłam w salonie magic visage usta, wystarczył mi 1ml żeby poprawić wygląd moich ust, teraz są bardziej widoczne, ale nadal wszystko w granicach rozsądku i naturalności, oczywiście po kilku miesiącach trzeba będzie poprawić zabieg, ale na pewno zdecyduję się na kolejne wypełnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Ja też miałam powiększane usta w Esderm i zdecydowanie efekt mnie zachwyca. Wygląda to tak pięknie i naturalnie, że nie mogę czasem przestać przeglądać się w lustrze. Mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviw444

Ja  się zdecydowałam przed zimą na regenerację ust w Belldermie u dr Oksany.  Tutaj ten efekt powiększenie jest bardzo delikatny i dyskretny, także jeżeli  którejś z was zależy na zdrowym, a przy tym naturalnym wyglądzie, to na serio fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakby ktoś jeszcze był w katowicach, to jest tutaj taka klinika jak Magiczna Klinika. Ja ją wyhaczyłam na facebooku. Widziałam, ze mają bardzo dużo fajnych promocji na tą chwile jak np z na powiększanie ust właśnie takimi kwasami jak Juvederm czy Filorga. Preparaty, które sa dośc popularne i bezpieczne.

Bardzo dobra klinika medycyny estetycznej. Miałam tutaj powiększanie ust oraz wolumetrię twarzy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze nie bęcfe oryginalna jak polecę usługi Magicznej Kliniki. Dysponują super sprzętem, dobrej jakości preparatami i zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Ogromnym atutem są na pewno bardzo atrakcyjne ceny zabiegów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam zupełnie niezadowolona z wyglądu moich ust. Chciałam aby były większe i proporcjonalne do reszty twarzy. Zabieg postanowiłam wykonać w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Katarzyna Kucharska w Nowym Sączu. Usta po zabiegu wyglądają świetnie a dr Roma Zielińska wykonała zabieg bardzo delikatnie. Jestem przekonana, że warto skorzystać z ich usług. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałam bardzo nie proporcjonalne wargi, stąd decyzja o zabiegu. Bardzo fajny i naturalny efekt jest teraz i w końcu pozbyłam się kompleksu. Polecam Klinikę Magnopere z Krakowa - świetne specjalistki i fachowa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo zadowolona z wypełniacza restylane Skinbooster. dał mi efekt naturalny, fajne powiększenie i przede wszystkim wygląda to normalnie. także myślę ze powtórzę to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja bym chciała zrobić górna wargę bo dolna jest dośc duża. Myślicie ze 1ml można tylko w górna czy powinno być 0.5 na dolna i 0,5 na górna wargę ? Tez nie chciałabym efektu takiego ze wszyscy bedą sie patrzeć na moje usta ponieważ znacznie sie powiększyły i tez nie chciałabym tak ze nic nie widać . Jestem juz umówiona na konsultacje i będzie to Juvederm volbella xc kwas. Dodam tez ze to jest moj pierwszy raz 🙂
http://www.dynasplint.com.pl/czy-zabiegi-powiekszania-ust-sa-bezpieczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiększałam swoje usta w Rzeszowie - SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej . Bardzo jestem z uzyskanego efektu. Bardzo doświadczony personel. Nie mam powikłań a usta bardzo ładnie wyglądają 🙂

 

laser.rzeszow.pl/

Edytowano przez judytaban
błąd "literówka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×