Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że Naj szantażuje dziewczyny?

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
Musze już uciekać Nie mogę przebywać zbyt długo w jednym miejscu, wtedy trudniej mnie namierzyć Oglądanie wszystkich części Bonda wreszcie na coś przydało Mam nadzieje że jeszcze kiedyś będę mógł normalnie żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko uważaj na siebie i ubierz się ciepło 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i butów nie zapomnij zawiązać Mareczku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały Mareczek klasa sama w sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź maila Najeczku i odpisz koniecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasa spec troski. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju to największy d**ek stąd, niech siedzi na tej swojej arce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech dmucha w żagle. Nudziarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa, jaka żenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ty Krecho
gość dziś Wydaje mu się, że robi coś wielkiego… Lecz są to ograniczenia umysłu ciasnego. W życiu prywatnym nie odniósł sukcesów… Dlatego w sieci dąży do ekscesów. Zazdrości wszystkiego tym, których atakuje. Chociaż przez chwilę lepiej się czuje. Jest i będzie już zawsze nikim i zerem... Ledwo klika myszką, a czuje się hakerem. Siedzi w ciasnej norze, stary ekran śnieży… Lecz wyobraża sobie, że jest rycerzem na wieży. Głupcze! Robisz tylko innym za biuro reklamy! A ty? Do szkoły mogłeś pójść za radą mamy! Tymczasem nienawiścią klawiatura płonie… Gdzie się rodzą tak biedne gamonie? Na szczęście zawsze możesz podejść do lustra. Spotkasz kogoś, u którego również głowa pusta X nic dodać nic ująć Krzysiulek jak malowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy chcecie, Najeczek jest milusi aż sie rozpływam :) Mareczku nie zapomnij o parasolu, bo pada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maruś to cwel klamca oszust szantazysta i ma wielki nos 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więkssza żenada ti ten spaślak ja prze snof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera, czytam to :) I rozumiem, że to jest kolejny temat, na którym można się chwalić znajomością z Najem, dosrywając z pomarańczy innym (tym "wbijającym się na maila")? 😴 A można się dołączyć? A można zmyślać :P Rozumiem, że najpierw się pisze z kimś na niebiesko w towarzystwie, dosrywając po wylogowaniu innym z grupki, a potem się już robi tylko to drugie? (przepraszam te Normalne).gość wczoraj A Ty, jeśli jesteś jedną z niewielu "wybrańczyń" losu (albo jedyną), to chyba facet się domyśli kim jesteś? I na pewno jest zachwycony, jak się tu chełpisz publicznie, żeby inną poniżyć :)Ogólnie klasa. I ukłony.Wybacz akurat Naju (to każdy mógłby być, to nie ma znaczenia), po prostu jak widzę takie "cuś"... :ODobra, idę gdzieś jakieś całusy zostawić, czy coś, odgrzebać coś, bo szkoda... Jakaś duma kobieca to chyba jakiś archaizm jest. Już można mi dosrywać za elaboraty i całokształt 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bełkoczesz Eve :o Czytałaś co napisałaś, czy może byłaś tak rozdygotana ze zniecierpliwienia (podniecenia, w końcu pierwszy post po kilkudniowej przerwie), że już czasu nie starczyło? :D I ty jeszcze chcesz kogoś pouczać? Wolne żarty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve gasi cie w dwóch akapitach. Poniżasz sie, ale pewnie nie zdajesz sobie sprawy ze swojego opóźnienia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i pierwszą anonimkę już mamy! :D Klasa, klasa... :) Dawaj dalej, nie krępuj się ;) 🖐️Edit.:gość dziś (...) w końcu pierwszy post po kilkudniowej przerwie), że już czasu nie starczyło? smiech.gifxWidzę, że jesteś doskonale zorientowana, kiedy był mój ostatni post i jak długą miałam przerwę... ;)Wyjaśniać ci, jak żałosna jesteś, ujawniając to, czy nie trzeba?Myślę, że nie trzeba :)Chodź za mną dalej, no chodź, chodź... ;)Szczęśliwsza od tego nie będziesz, ale zawsze kimś się zajmiesz :)xI widzę drugą :) Nie przeszkadzajcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem pomarańcza ma rację Mid, coś "cuś" przedobrzyłaś z kącikiem porad Poradnika Domowego :) Dawaj dawaj Projektuj projektuj Pyk pyk I napisz nam jeszcze jaka masz tę pracę dycyzyjną, czy bujne życie seksualne 💤 Andersen, czytałaś? :) No pewnie, że czytałaś, twoje posty mają podobny klimat, bez urazy bo tu podobno za obrazę niebieskiej celebrytki można zostać hejtowanym :P A nie, celebrytki nie hejtuja :classic_cool: wyrażają tylko wlasne zdanie, a że niepochlebne :) To "cuś" ominę, bo to takie cuś jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I napisz nam jeszcze jaka masz tę pracę dycyzyjnąxCholera, ta czyta wszystkie moje posty! :D(a o bujnym życiu seksualnym nigdy nic nie mówiłam, przecież oczywiście nie mam go oraz jestem bez szans na nie w przyszłości, więc nie musisz się spinać ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Midsummer, przecież to imperium zarzucała wbijanie sie na maila innym z tego co pamietam. Nie jestes ani trochę zdegustowana wczorajszymi wpisami imperium? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Ciężko nazwać dosrywaniem to, że ktoś jej napisał, że ona już nie ma kontaktu z najem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pisdo głupia :D Mało ci gnoju? Do obory!!!! Ale już! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość muszka dziś Muszko, ale ja nie bronię personalnie Imperium, w ogóle. A zdegustowana jestem całokształtem tego, co kobiety mogą robić i mówić do innych kobiet anonimowo z powodu mężczyzny. Jakiegokolwiek. Dlatego m.in. całe to forum tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak wygląda zawdzięczamy również stanowiskom w sprawach i oskarżenia pewnej skrzydlatej maszkary rzyyggggg :o podobno miała już nie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was tu ktoś siłą trzyma na tym forum czy jak? jak się nie podoba to tam jest taki zaje bisty mały krzyżyk, klikasz i cie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sympatie naja keczupiki są słodkimi idiotkami, ale widać jemu odpowiada taki stan rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Wiesz Midsummer, a co było niewłaściwego w tych wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha znów projektuje lecz się psycholko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Siedzi Muszka na grzędzie i przedzie...nić pod kokon. ;) Zdegustowani odbiorcy forum erotycznego z jednej mysiej dziurki. ;) Gdybym jeszcze napisała coś porażającego. :D Nie martw się takie teksty walę cały czas w życiu.Dziwne, nikt nie jest zdegustowany. Co do pani gość, a ja napiszę, że pani gość kłamie. :P I co? :) Acha to się nie liczy, bo to ja napisałam. Muszka wierzy gościom. ;) Więc na swój temat też potwierdza wszystko. Gość ma zawsze rację. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, wyjaśniłam jasno, co uważam o tym poście (zresztą to nie pierwszy tego typu na tematach o Naju, gdy jedna przechwala się przed drugą, która ma z facetem kontakt :O )Reszta naszej dyskusji ewentualnie, ale już nie tu, jakby co ;)xDo pani bystrej, wykształconej (widać po stylu, języku, przecinkach w każdym właściwym miejscu ;) ), która mimo tego zniża się do poziomu śledzenia moich wpisów (nie pierwszy raz), w celu prób upokarzania mnie: może podać ci maila? ;) Wyjaśnisz mi prywatnie, o co jesteś zazdrosna, a ja ci powiem, czy masz powody ;) A jak nie, to nie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×