Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że Naj szantażuje dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Nie potrafi, bo to paranoiczka. Android ją dobrze podsumował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Po pierwsze napisalam tylko o Wilku i o Naju, a Naj sie zgodzil. Po drugie nie nasmiewalam sie z Cynika. Sama poprosilam go zeby olal zaczepki Wladcy. Cynik jest super facetem i sie zgodzil. Dziekuje Cynik. :) Za temat tez. ;) Po trzecie zenada- nie czytaj. Po czwarte- pewnie masz niebieski nick i tez masz swoja zenade. Po piate- milego dnia. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak . naj by sie zgodził. takie kity to mozesz wciskac mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisała jako Inessa na Bacówce Wilka, po szopce ze ślubami postanowiła zmienić nick na Kobieta z wachlarzem, bo ile można z wilkiem pisać a inni faceci nie zwracali na nią uwagi.:O Jako Kobieta zaczęła bawić się grafomaństwem i poezją w większości ze stron internetowych na zasadzie kopiuj wklej, przyszły osoby , stare niebieskie wyjadaczki uznały że warto się pokazać na temacie, wpisać wierszydło lub jakaś pioseneczkę i temat szedł. Ale coś nie pasowało, bo faceci owszem przychodzili ale i odchodzili szybko bo ile można czytać rymowanki częstochowskie. a towarzystwo przeniosło sie na arkę i zabrało naszą poetkę. Postanowiła więc uciec z tematów a nawet zmienić nick by pozostać na ero. I tak powstało Czwarte Imperium, opowiadania w których sugerowała( bez pozwolenia) o kim pisze zrobiły krótką ale jednak aferkę ale co dalej robić żeby zatrzymać zainteresowanie swoją osobą i swoim ego? Zaczęła pisać posty o ci=pach, kut=asach ru=chaniu itd. a w efekcie wyśmiana i poniżona próbuje łapać się jakiś konfliktów, sporów, sprzeczek, bo tak jak ktoś napisał Miało być Imperium zostało szamberium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też masz niebieski nick Wachlarzu to po pierwsze, bo drugie masz mialaś wiele nicków, po trzecie masz męża, po czwarte gonisz i wyzywasz Muchę bo masz się za ą,ę. Po piąte jesteś ŚMIESZNA :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz idiotko że pisząc właśnie takie posty ujawniasz priw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red Leeleeo to też jej nick :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś tak . naj by sie zgodził. takie kity to mozesz wciskac mezowi Tak. Zgodzil sie. Gdyby tak nie bylo nie napisalabym tego, ale mam dosc. Sorry Naju. Zegnam zaklamani idioci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
W DU=PIE mam wasze zaklamane privy. Sami wiecie o co chodzi. ;) Paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.02 Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większej zakłamanej idiotki niż Red Wachlarz Imperium Inessa ero nie widziało. Idź wbij się na maile Najeczkowi lub poskarż Widmusiowi, zespamuje temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie? Naj ukochał Imperium 😭 A wy z niej wszyscy szydzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy się nawet nie wypowiada w tym temacie już . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie naj się zgodził PO fakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Dlaczego obsmiałaś Cynika? Po uj ta szopka z Lalkarzem? Tak jak już zostało wyjaśnione, nikt mnie nie obśmiał. Już o tym pisałem, jesteś niedoinformowany gościu ;) A podobno goście wiedzą wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Andro to jak to jest z twoja żona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na arce sobie słodzą a tu robią smród. rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tyle z Was jest szantażowane na mailu przez Naja. Może go tam zapytajcie jak to było z opowiadaniem, rozwieje to Wasze wątpliwości ;) Zwłaszcza jedna osoba, która bierze słowa gości za świętą prawdę zamiast poszukać informacji u źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćKobietka, jesteś zazdrosna? Narobiłem Ci nadziei i niewýrúchałem? Chcesz donieść żonie ze złości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno źródło nie odpisuje na maile nikomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Jestem ciekawa jak ona się na to zapatruje- wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był Wilk, był In Spe, był Koke który dla wyrywu przebrał się za Władcę, był i jest Najszybszy. Po drodze był Kojot Sokole, Cynik, Widmo, Detektyw Damian, Androgen i kilka pomarańczy :-D Obrotna dziołcha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne dziewczyny nie wygraja z ta zamezna suka Muszko, Tcc, Madziu szkoda waszego czasu na walkę z nia bo tylko sie ubrudzicie, niech sie bawi karma do niej wroci a ta od zaklamania w milosci wraca szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość od bredni o karmie, tego nam tu brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Andro dlaczego jak jest rozmowa o cyckach to pojawiasz się po chwili. Gdy pytam o coś innego poważniejszego to uciekasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Zwłaszcza jedna osoba, która bierze słowa gości za świętą prawdę zamiast poszukać informacji u źródła oczko.gif x Chodzi o mnie? 1. Dlaczego uważasz, że biorę słowa gości za świętą prawdę? Zakładasz, że nie mogę mieć swoich informacji, przekazanych bezpośrednio od konkretnych osób? Mogę i jeszcze dodatkowo, nie muszę ich ujawniać. To przeczy prawom logiki ? 2 Skąd wiesz, że najpierw pomarańcze nie zapytały naja i dlaczego mnie podciągasz do nich? 3 Dlaczego zakładasz, że powinnyśmy pytać Naja, skoro to imp wszystko rozpętała? Ona jest źródłem :) 4.Zakładasz, że inni nie mogą ocenić jej zachowania? Dlaczego oceniasz moje? Zdaje sie, że czynnikiem zakłócającym Twoje rozumowe podejście jest antypatia do mnie i nadzieje (płonne podobno) .. :( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Jednym słowem Cyniku, dużo zakładasz, przyjmujesz to za prawdę, a mało wiesz i zarzucasz to samo innym :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×