Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzanka32

Mamy na listopad 2016

Polecane posty

Gość Drapaczek
No tak też właśnie mi się wydaje, że takie leżaczki nie są w stanie zaszkodzić maluszkowi :) To już teraz kupię. Wózek już też zamówiony także prawie wszystko, co niezbędne, mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra dwójkę swoich dzieci też od samego początku praktycznie kładła do bujaczka, oczywiście nie na długo, ale na czas obiadu itp.myślę, że jest to bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa bujaczki od urodzenia i od 3 miesięcy chyba :) te od urodzenia sa takie bardziej kubełkowe. Trzeba patrzeć od ilu kg jest. Ja już wróciłam i jakoś to poszło ;) nie taki diabeł straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Ja ostatnio tak poplakuje ciągle jakoś nie radzę sobie z emocjami za dużo jakoś dla mnie chyba przytłacza mnie odpowiedzialność i świadomość że niedługo juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliska, dasz radę :-* ja tez czasami mam takie płaczliwe dni, boje się że sobie nie poradzimy,że za dużo mam na głowie i nie podołam ze wszystkim. To chyba normalne że napadają nas takie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z racji, że mam niedługo urodziny, zażyczyłam sobie taki bujaczek na prezent :) Można w nie kłaść malucha już od urodzenia. Przecież w fotliku ze szpitala do domu też będzie pociecha jechać, a to mniej więcej ta sama pozycja :) W moim otoczeniu te leżaczki też się sprawdziły, a z kolei huśtawki dla noworodków (te ze stelażem) u nikogo nie zdały egzaminu... Więc postawiłam na leżaczek :) I sama będę spokojna, że córcia będzie koło mnie jak np będę robić coś w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cudownaplaneta.pl/pl/lezaczki-bujaki-i-hustawki-niemowlece/9662-fisher-price-hustawka-zen.html Ja mam dokładnie tę huśtawkę wiec jest troszkę na zasadzie leżaczka no i się odpina leżaczek, ale jest ogólnie strasznie wielka w całości i będzie w salonie i tylko tam. Mam ją używaną po jednym dziecku, bo za tyle kasy bym nie kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela ja też uważam, że takie leżaczki są za drogie... Znalazłam z atestem za 160 zł. i szwagierka z bratową zrobią ściepę i mi go kupią. Zwykły leżaczek bujaczek z pałągiem odpinanym z zabawkami bez bajerów, bez żadnych masaży, pozytywek itp. :) x A jak tam u Was z poduszkami do karmienia typu rogal? Będziecie kupować? x My dziś zamówiliśmy łóżeczko z pościelą, rożkiem i baldachimem... Ohhh nie mogę się doczekać aż przyjdzie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rogala do karmienia, a oprócz tego mam cebuszkę do spania- super rzecz, serio szczerze polecam :-) Weekend spędziliśmy dosyć pracowicie, razem z mężem szyliśmy pościel do łóżeczka, kocyki minky i podusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka6789
wisienka_ Ja kupiłam rogal do karmienia. Myślę, że się przyda. Na razie jak przykładałam go do swojego ciała to nijak to wyglądało, ale wiadomo, jak brzucha nie będzie to fajnie się dopasuje :) X Dziewczyny, mam prośbę do tych, które zamawiały już na allegro ciuszki dla swoich maluchów. Podajcie proszę nazwy użytkowników u których zamawiałyście. Niby mam już sporo kupionych rzeczy, ale cały czas wydaje mi się, że mam tego za mało. Chętnie popatrzę i może coś zamówię, a zawsze lepiej kupować u kogoś już sprawdzonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skusiłam się - kupowałam teraz z kumpelą (rodzi za miesiąc) poduszki klin, pościele i inne rzeczy, i wzięłyśmy po rogalu do kompletu :) Kocham takie zakupy dla córci, jak mnie to cieszy! Nawet mi tej kasy nie szkoda!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka - polecam Użytkownik tiamka - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=484309 Ja kupowałam dużo rzeczy firmy Ewa Klucze (stawiam na polskie produkty) i tu jest spory wybór, szybka tania wysyłka bo kurier 10 zł za dość sporą paczkę no i ceny normalne. Ale większość ubrań kupiłam w sklepach stacjonarnych... Ubranka tylko u tego użytkownika brałam. Co prawda masę rzeczy kupiłam na Allegro, ale tak jak mówię, z ubrankami miałam styczność tylko tu ale mogę z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie czy kupujecie tez Body na ramiączkach? Ja mam tylko długie i krótkie i myśle czy takie tez zakupić bo to jednak raczej zimno już bedzie ale pod bluzeczkę jakaś to chyba sie sprawdza? Jeju moja corka ma 5lat a ja nie pamietam jaka miała wyprawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek to i tak spoko, bo ja nawet nie wiedziałam, że są body bez rękawów :( ja kupuję takie rzeczy, które teoretycznie chłopcy chodzą,w sensie, że na cebulkę ubieranie, to body z krótkim rękawem, tak jak chłopcom podkoszulki i oni na to bluzy, a dziecku zakłada się jedną warstwę jakby więcej, więc dziecku na to bluzeczka z długim rękawem i dopiero bluzę czy pajac i na to kombinezon hehe tak ze pomyśl co Twoja córcia ma na zimę i kup tak jakby podobnie dla dziecka tylko ciut więcej i z tą warstwa jedną więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Ja kupiłam z krótkim rękawem, na ramiączkach nie :) Na wyjścia mamy dużo bluz i ciepłych sweterków, także spodnie takie cieplejsze kupowałam. No a do domu wiadomo, że pajacyki, półśpiochy itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem ze mam ubranka tylko Body pajace i polspiochy i spodenki. Narazie nie kupuje żadnych bluz czy swetrów bo dziecku w tym niewygodnie. Ale może kupie chociaż jeden sweterek w razie jak do lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
No ja właśnie z myślą o lekarzu kupiłam. No i na spacerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy body z krótkim i długim rękawem, spodenki ze stopkami i bez (takie bawełniane po domu i cieplejesze na dwór), pajacyki (bawełniane i pluszowe), śpioszki (bawełniane i pluszowe), skarpetki i czapeczki. Dosłownie może ze 3 szt.kaftaników (uważam ze body z długim rekawem zastąpi kaftanik) i ze 3 bluzy polarowe. Do tego jeden kombinezon pluszowy i jeden taki z ortalionem na wierzchu (tak to się nazywa?). Ogólnie podsumowując moja córka ma już teraz chyba więcej ubrań niż ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Ja musiałam kupić 6 kaftaników bo na liście do kliniki mają taki wymóg. Też uważam, że body wygodniejsze pod śpioszki bo się nie podwijają :) Dzisiaj znów przyszła paczka z ciuszkami ale już jakiś czaś kupuję większe rozmiary, mąż uznał, że mimo tego, że mam bzika na punkcie ubioru, nigdy nie widział, żebym aż się tak cieszyła z zakupów jak teraz, gdy robię je dla synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik6201
Dziewczyny pomóżcie. Odebrałam dzisiaj wyniki ogólne moczu i nie są najlepsze. Miała któraś z Was leukocyty w granicy 11-20, dodatkowo liczna flora bakteryjna i bardzo liczne szczawiany wapnia. Jestem w szoku. Skąd to się przyplątało?! Wizytę mam w sobotę i zastanawiam się czy nie udać się wcześniej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka6789
Asik6201 Z tego co mi wiadomo liczne szczawiany wapnia w moczu mogą powodować kamicę nerkową, ale lekarzem nie jestem więc nie chce Ci za bardzo mieszać w głowie. Co do bakterii to pewnie infekcja dróg moczowych, ale też sobie ręki nie daję uciąć. Leć do lekarza, bo trochę dużo tego Ci się nazbierało na raz, a w ciąży lepiej dmuchać na zimne. Ja wcześniej swoim zdrowiem mało się przejmowałam, ale odkąd jestem w ciąży to jakby ktoś tak popatrzył to by pomyślał, że jakiś hipochondryk mu się nawinął. X Drapaczek Jak każdą kobietę, mnie też zawsze cieszą zakupy ciuchowe, ale dla dziecka to teraz jakiś szał jest :D To co już kupiłam to potrafię co drugi dzień oglądać. Jakbym miała więcej sił to bym chyba gdzieś codziennie po sklepach latała :P Bardzo cieszą takie zakupy, aż się sama sobie dziwię :) X Dziewczyny, odczuwacie jakoś bardziej skurcze Braxtona-Hiksa? Ja do tej pory miałam tak, że odczuwałam lekkie twardnienie macicy, ale nic więcej, a tak od kilku dni to brzuch mnie pobolewa jak przed okresem. Nie czuję tego napinania brzucha, tylko takie lekkie pobolewanie jak miałam na dwa, trzy dni przed miesiączką. Jednej nocy to szczerze mówiąc brzuch mnie dość mocno zaczął boleć, aż się przestraszyłam. Zmiana pozycji nic nie pomogła więc zaczęłam myśleć "czy to już?" Całe szczęście przeszło, ale trochę mnie to przestraszyło. Teraz tylko tak z dwa razy dziennie, tak jak pisałam powyżej, pobolewa mnie ten brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Nelka, nie wiem czy przekroczenie 30. tygodnia ciąży jest w pewien sposób "magiczne" pod tym względem ale ja też odczuwam bardziej te skurcze. Tzn mam wrażenie, że pojawiają się częściej. Są bezbolesne, tylko odczuwam przy nich dyskomfort. Przedwczoraj przeogromnie się wystraszyłam!!! Byli u nas znajomi, długo posiedzieliśmy, a ja od pewnego momentu zaczęłam czuć, że brzuch mi się stawia. Znajomi pojechali, położyłam się i co chwilę skurcz! :O Już wpadłam w panikę, mówię mężowi, że chyba będziemu musieli jechać do szpitala. W międzyczasie wzięłam nospę i na szczęście przeszło. Ale strachu się najadłam bardzo. Od tego czasu spokój. Ale gdy się budzę w nocy to od razu sprawdzam czy brzuch przypadkiem nie jest twardy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka a zażywasz magnez? Może by pomogło? Ja zażywać asmag forte i jak będzie mnie pobolewać mam zwiekszać dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, ja też właśnie asmag zazywam i gin mi powiedziała, ze gdyby coś więcej się działo to wtedy wziąć nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie denerwuje jak pisze na telefonie i takie czasem bzdury mi wychodzą i musze edytować :P ja z końcem tego tygodnia dopiero zakończę 30 tydzień :) trochę mnie bierze na słodko za bardzo, chyba będę tyć teraz hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka6789
Izabela1986, Drapaczek Nie biorę magnezu bo mój lekarz stwierdził, że nie muszę ale dopytam o to, bo jednak może faktycznie pomoże. Nie wiedziałam nawet, że nospę można brać w ciąży. W sumie to ją już bardzo dawno stosowałam, bo z tego co pamiętam to nigdy na mnie nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
;) my siebie poznać nie możemy w lustrze z taką kuleczki przed sobą ale już coraz bliżej heh nie macie tak ze czasem nie daje wam spokoju płeć bo u nas córeczka jest zapowiedziana ale znajomych 4 chyba już pytaliśmy i do 8 miesiąca albo i końca miały być dziewczynki a wyszło inaczej heh. Także nie wiem co sądzić. Jak wasze szkoły rodzenia. Podobały wam się zajęcia? Mam jeszcze prośbę możecie wrzucić nazwy smoczków nie zamierzam przyzwyczaić ale na wszelki wypadek żeby już mąż nie ganiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Juz się ucieszyłam postem musze od nowa napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się z kolei wydaje że teraz od pewnego czasu rzadziej odczuwam te skurcze. Brzuch napięty mam wieczorami,tzn.w miarę upływu dnia jest coraz twardszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×