Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozalka 00_00

Podróże!

Polecane posty

Berlin na pewno jest ciekawy, ja jeszcze polecam z sąsiadów to Pragę na pewno 🙂 A jeśli lubisz podróżować i szukasz nowych doznań to polecam gorąco https://morskie.pl/   ja ostatnio z mężem byliśmy na wyprawie, która wiązała się z rejsem wokół Islandii. Przepiękne widoki, cała masa atrakcji, zwiedzania, przewodnik, który świetnie przybliżał nam każdy region i umilał czas, pozwalając wynieść z tej wycieczki mnóstwo ciekawostek. Co do samej organizacji to firma bardzo profesjonalna. Pomogli nam dobrać wycieczkę, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Każdy szczegół dopięty na ostatni guzik, przesympatyczna obsługa. Widać, że kochają morskie podróże i naprawdę bardzo dużo wiedzą o miejscach, które polecają i gdzie organizują wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy gdzie i co się chce zobaczyć. w ciągu roku city breaki, w wakacje dłuższy wypad w ciepłe kierunki! jestem mega zadowolona z ostatniego wyjazdu z Coral Travel do Grecji. Bardzo fajnie odpoczełam, nie było wielu turystów wiec dało się odpocząć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×