Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy jestem zacofana bo nienawidzę niemców?

Polecane posty

Gość rerer
też nie lubie Niemców za Historię ... Gdyby nie ich działania w czasie 2 wojny swiatowej , to Polska byłaby dzisiaj w innym miejscu a Polacy nie musieliby wyjezdzać do pracy za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.j.megela - właściwe dla niego bylo by unieruchomić . obciąć ręce nogi - na miejsce rąk wszyć nogi . - na miejsce nóg wszyć ręce ! ,wystawić publicznie i czekać aż zdechnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy mieli plan marszala wiec dostali miliardy na odbudowę kraju z USA Polska nie dostała ani grosza, nawet zrabowane złoto i obrazy przez Niemców nie zostały odzyskane .. Odzyskano mniej niż 40 % obrazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nienawidzę niemców, a na sam dźwiek języka niemieckiego robi mi się nie dobrze i więdną mi uszy. Podobnie nie uznaje hanysów i folksdeutche'ów ,którzy utożsamiają się z niemcami i są dumni , że mają niemieckie pochodzenie. Powinni wypierdalać wszyscy z polski jak im tak niemcy pachną do swojego Reich'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy oczyscili Polskę z Zydów ..Chcielibyście by Polska była Izraelem Europy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoje nieszczęście mieszkam w Katowicach i codziennie na każdym kroku , w sklepie, urzędzie, na ulicy słysze tą "godkę" brzmi to niczym świński kaszel i szczerze, żal mi ludzi którzy zostali wychowani w tej kulturze i nawet nie potrafią mówić po polsku, ino godeją:O [rzyg}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie przesadzajcie. Nie mozna obarczac ludzi za grzechy ich dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu sie mylisz można a nawed trzeba ! ,a jak sie nie podoba to wypijerdalaj .tam są drzwi ! .paszoł won ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Sp babcia Trouta miała niemieckie korzenie a teraz Niemcy nas karmią mój mąż pracuje tam 7 miesięcy w roku Też ich mogę nienawidziec ale chyba Polaków bardziej jakby tu była normalna praca to by nie musiał wyjeżdżać i tak w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście nie mam z takim podejściem problemów. każdy ma swoją wrażliwość i to że ktoś się do błędu przyzna nie znaczy że mamy znów z nim sympatyzować. nie będę ukrywał że każda porażka, problem Niemców daje mi satysfakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niemcy mieli plan marszala wiec dostali miliardy na odbudowę kraju z USA - Ta jasne k***a ! .gdzies takie bzdury wymyślil ,najpierw ich ostrzelali a po tem poczuli się winni . - mam pytanie w domu wszyscy zdrowi ? . może twoja babcia ma wąsy ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic do Niemców. Podziwiam ich za to, że doprowadzili do zjednoczenia, że są bogaci, pracowici i potrafią lepiej niż my zorganizować sobie życie. To potęga polityczno-ekonomiczno-kulturowa. Kraj Schillera i Betovena ale również kiedyś kraj Hitlera. Powinniśmy się od nich uczyć i współpracować z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy to k***y i muszy umrzeć .. Europa byłaby lepsza bez nich , nie byłoby 2 wojen światowych , nie byłoby 2 milionów muziłmanów które ściagnęła merkel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby wymazac Niemcy z mapy Europy 300 lat temu , a Polska graniczyłaby z Wielką Brytanią bądz Francją byłoby pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nie okazać Niemcom podziwu. Nie za II WŚ ale za to co osiągnęli już po wojnie. Animozje do niczego dobrego nie prowadzą. To nie dzięki planu Marshalla Niemcy przodują dziś w Europie. Niemcy to pracowity i mądry naród uzdolniony pod każdym względem. Dziś prowadzą UE a z tego i my mamy wielkie korzyści. Gdyby nie Niemcy to w PL było by dużo gorzej niż jest. Dzięki nim żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no , tak niemcy robili mydła nawet z ludzi ,,.. Potrafili zrobić coś z niczego .. Można poczytać książki z historii do czego byli zdolni .. w obozach ludziom wyrywano złote zęby przed pochówkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moja Sp babcia Trouta miała niemieckie korzenie a teraz Niemcy nas karmią mój mąż pracuje tam 7 miesięcy w roku - Jak tam jest tak dobrze to na choj tu siedzicie wypijerdalać tam ! ,i problem z głowy ,inaczej byś śpiewała jakbyś znalazła się komorze gazowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy wywołali 2 wojne swiatoą , przez Niemców mielismy w Polsce komune , gdyby nie Niemcy Rosjanie nie musieliby nas wyzwalać .. Warszawa była zniszczona w 90 % , a Polska straciła 5 mln obywateli Gdyby nie Niemcy dzisiaj mielibyśmy 55 mln ludzi .. Mamy 35 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też mi różnica, te parę milionów berobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wk****ają mnie takie mendy co szkopów bronią ! .to jebone s****wo ma świński język - szkopa broni tylko szkop ! .inaczej byście śpiewali komorach gazowych won ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ürzestance sie osmieszac rasitowskimi postami. W kazdym kraju sa ludzie i ludziska, fajni, glupi, ciekawi i nudni. Mowienie o Niemcach jak o monolicie to tak jak nadawanie ze wszyscy Polacy to pijacy :O Sa tacy i tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także nie za bardzo lubię Niemców, ale prawda jest taka, że to Rosjanie zamordowali więcej Polaków. Rosjan nie lubię szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wojna musiala byc, bo niemcom po 1 wojnie swiatowej nalozono tak ogromne kary, ze nie dawali rady tego placic. Jakos musieli sie z tego uwolnic. Bylo ogromne bezrobocie, bieda z nedza. Hitler nie byl niemcem. Doszedl do wladzy bo obiecal ludziom prace i dal im ta prace. Budowal drogi, produkowal bron bo szykowal sie na wojne. Warszawa zostala zniszczona przez powstanie Warszawskie. Powstancy rzucili sie z motyka na ksiezyc, walczyc w miescie gdzie ludnosc cywilna , kobiety, dzieci ? Niemcy pozniej szli na warszawe, wysiedlali ludzi z okolicznych wiosek, palili domy i okrazali warszawe ze wszystkich stron. Znam to wszystko z opowiadan mojej babci, ktora mieszkala w wolominie, miala 10 lat jak zaczela sie wojna. Ojciec babci byl w wojne na robotach w niemczech i jak matka babci zmarla to ona poszla do zandarmow niemieckich i powiedziala, zeby wypuscili ojca, bo matka zmarla i zostalo 3 dzieci. No i wkrotce wrocil do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu tych niemcow dobrze znasz , ze tak ich nienawidzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu ludzi ,ktorzy pracuja w niemczech i sa z tego bardzo zadowoleni. Nauczyli sie jezyka i nie musza biedy klepac i pracowac za jakies grosze. A ze jezyk sie komus nie podoba ? Moze innym nasz jezyk tez sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie wreszcie pijerdolć o bronieniu tych szkopskich mend ! .won k***y p****y genetyczne ! . Oświece was może to przemówi do waszych zj******h mózgów ! . - palili ludzi żywcem ! , truli ich komorach gazowych ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych co truli i palili juz dawno nie ma. Ci co teraz sa przjmuja biednych uchodzcow i pomagaja im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sie oswiec baranie :P Wykop tych niemcow co truli i palili i z nimi sie rozprawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.11.21 Trudno nie okazać Niemcom podziwu. Nie za II WŚ ale za to co osiągnęli już po wojnie. Animozje do niczego dobrego nie prowadzą. To nie dzięki planu Marshalla Niemcy przodują dziś w Europie. Niemcy to pracowity i mądry naród uzdolniony pod każdym względem. Dziś prowadzą UE a z tego i my mamy wielkie korzyści. Gdyby nie Niemcy to w PL było by dużo gorzej niż jest. Dzięki nim żyjemy. Tego p****a co to napisał ! .wszawego pok****enca hitler w dope ! ****ał . sk***ysynu zdrajco j****y żywcem taką mendę jak ty spalić to za mało ,jak piszesz pok****ona c***o ! .że tam tak dobrze to po ch,oj .tu siedzisz wypijerdalaj tam i problem z głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.11.22 Sam sie oswiec baranie Wykop tych niemcow co truli i palili i z nimi sie rozprawiaj. To - by było nawed fajne zajęcie . ,żałuję że nie mam takiej możliwości . Prawda - jest taka że obecne mendy które bronią szkopów . - tamtych latach okazały by się tchorzliwymi c*****i ! ,albo zdrajcami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×