Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy jestem zacofana bo nienawidzę niemców?

Polecane posty

Gość gość
gość 2016.11.22 Sam sie oswiec baranie Wykop tych niemcow co truli i palili i z nimi sie rozprawiaj. To - by było nawed fajne zajęcie . ,żałuję że nie mam takiej możliwości . Prawda - jest taka że obecne mendy które bronią szkopów . - tamtych latach okazały by się tchorzliwymi c*****i ! ,albo zdrajcami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.11.22 Sam sie oswiec baranie Wykop tych niemcow co truli i palili i z nimi sie rozprawiaj. To - by było nawed fajne zajęcie . ,żałuję że nie mam takiej możliwości . Prawda - jest taka że obecne mendy które bronią szkopów . - tamtych latach okazały by się tchorzliwymi cio - ta - mi ! ,albo zdrajcami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żygam na trzy słowa . 1 - n... c 2 - g... j 3 - m... o jak ktoś dobże pomyśli nie brzydzi się tych słow bez problemu rozszyfróje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rerer 2016.11.21 też nie lubie Niemców za Historię ... Gdyby nie ich działania w czasie 2 wojny swiatowej , to Polska byłaby dzisiaj w innym miejscu a Polacy nie musieliby wyjezdzać do pracy za granicę " Czyżby:P?Raczej to przez solidaruchów od 1989:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
himlera zywcem spalic to stanowczo za malo by bylo. dobrze ze zdechl bo s****wo zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jestes normalna autorko. Niemcy rozpetali 2 wojny swiatowe a teraz sprowadzaja inwazje muzulmanska na europe. Gdyby nie bylo narodu niemieckiego bylby spokoj w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do autorki pelen szacun z mojej strony. mi nawed to slowo na n... nie moze przejsc przez gardlo, rzygam na to szkopskie s****wo maja swinski jezyk. tamtych latach tylu chlopa glodowalo a rozwiazanie bylo proste wybebeszyc raka szwabke usmarzyc i zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do autorki pelen szacun z mojej strony. mi nawed to slowo na n... nie moze przejsc przez gardlo, rzygam na to szkopskie s****wo maja swinski jezyk. tamtych latach tylu chlopa glodowalo a rozwiazanie bylo proste wybebeszyc taka szwabke usmarzyc i zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mogl cofnac sie do 1945 roku ,wybebeszylbm szwabke usmarzyl i zjadl ,jej piersi odciolbym na rzywca zanim by sie wkrwawila wrzeszczac widziala by jak je zjadam .z cipki szwabskiej k***eki bylby pieczony befsztyk ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladalem film o powstaniu, dokument powstanie nie bylo bledem, bledem bylo brak zwartej zewnetrznej pomocy. jedynym bledem bylo branie do niewoli podbite szkopskie oddzialy,ktorw nalerzalo bezwzglednie likwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladalem film o powstaniu, dokument. , powstanie nie bylo bledem, bledem bylo brak zwartej zewnetrznej pomocy. jedynym bledem bylo branie do niewoli podbite szkopskie oddzialy,ktore nalerzalo bezwzglednie likwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdaa
Szkopy unikaja odpowiedzialnosci za 2 wojne (to niedawno bylo bo zyja jeszcze ludzie z tamtego okresu) a kase co zrabowali to nadal uzywaja. A oprocz tego pies im morde lizal. Jesli jakis szkop mi cos gada to ja na niego jak pies zeby wiedzial, chociaz nie umiem dobrze po ich jezyku to wymyslam swoje slowa. Niech Aufp*****lajaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże... jaki piekny temat, moglbym czytac i czytać...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nienawidzę nacjonalistów i faszystów flagi dowolnej. Do Niemców, którzy nie byli / nie są durnymi narodowcami rasistami nie mam nic. Aaa, nie lubię też Polaków narodowców, Anglików narodowców itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 44
Ja również nienawidzę Niemców. Wracają do Polski na wakacje i jeszcze się upominają. Tyle milionów ludzi zginęło z rąk tego bydła. Te matki, które patrzyły na śmierć swoich dzieci. Te katowanie i bicie. Codzienne egzekucje. Ci co bronią szkopów śpiewali by inaczej w komorach gazowych czy pod ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo. Jak pomyśle co to potwory zrobiły, o tych niewinnych dzieciach i matkach o gazowaniu itd to chciał bym wymordować ich wszystkich. Jeżeli kiedyś dowiem się, że umieram na raka to najpierw wybije trochę szkopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy to ludzie jak wszyscy inni, genetycznie nie różnią się od polaków. Równie dobrze można powiedzieć nienawidzę ludzi, albo nienawidzę europejczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku wrzesnia 1939 r. katolicy w Bydgoszczy zamordowali 6 tys. Niemcow. W maju 1945 Polacy przejeli oboz koncentracyjny w Dzialdowie i robili to samo co hitlewowcy, znecali sie na Niemcach. Gdzie wasza prawda historyczna, wytykacie innym a sami nie jestescie lepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa mniej powaleni od Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Uważam że nie jesteś zacofana. A jeżeli tak to ja razem z tobą. Po obejrzeniu ,,Kamieni na szaniec " po tym jak zobaczyłam jak katuja Rudego... Serce się kraja..... Pałam taka sama nienawiścią do Niemców. Nienawidzę ich !!!! Tak samo ruskich !! Uważam że powinni zdychać, cierpieć i wszystko co najgorsze ... Sama chciałabym ich wszystkich wymordowac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.15 niemcy to ludzie jak wszyscy inni, ----- patrzcie folksdojcz się obraził - won psie ! dzieci gwałcić pedofilu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.15 Niemcy sa mniej powaleni od Polaków . ty ! - oberhujfricek po polsku masz czelność pisać won do cwelowni c***o osrana tam ci kanał przeczyszczom ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.15 Na poczatku wrzesnia 1939 r. katolicy w Bydgoszczy zamordowali 6 tys. Niemcow. W maju 1945 Polacy przejeli oboz koncentracyjny w Dzialdowie i robili to samo co hitlewowcy, znecali sie na Niemcach. - to akurat jest powodem do dumy ! - tylko czemu tak mało tam tego s****wa szkopskiego wymordowali ? 6milionów to był by cud .stanowiący dumę polaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellraiser2
ość 2017.05.01 Nie. Uważam że nie jesteś zacofana. A jeżeli tak to ja razem z tobą.jestem zacofany . - podpisuję się pod tobą pełen szacun. dla ciebie - mi nawed to słowo na n... nie może przejść przez gardło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem fajny nr .był pobliżu pojazd na szkopskiej rejestracji - narysowałem powieszoną swastykę i rzuciłem do bagażnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.01 Nie. Uważam że nie jesteś zacofana. A jeżeli tak to ja razem z tobą. Po obejrzeniu ,,Kamieni na szaniec " po tym jak zobaczyłam jak katuja Rudego... Serce się kraja..... Pałam taka sama nienawiścią do Niemców. Nienawidzę ich !!!! Tak samo ruskich !! Uważam że powinni zdychać, cierpieć i wszystko co najgorsze ... Sama chciałabym ich wszystkich wymordowac !! To jeden z najpiękniejszych komentarzy pełen szacun . 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszlistvn
Tak jestes zacofanym ksenofobem. Niemcy to narod wybrany, nasz chlebodawca i pan. Powinnas sie wstydzic i oddawac im czesc codziennie. Dzieki nim mamy obiektywne, prawdziwe media w Polsce. Oni nas uratuja przed faszyzmem, ksenofobia i prezesem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to ścierwo takie cwane ale imigrantów to opanować nie umieją :D Typowi pozerzy to Niemcy , ostatnio gdzieś czytałem ,że śmieją się z naszych wakacji a sami mają taki burdel u siebie ,że turystów co raz mniej . Czas najwyższy by ta nacja upadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich nienawidzę ale mam powody , kilku mnie skrzywdzilo. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×