Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smark fon

Jakie etui do telefonu?

Polecane posty

Gość smark fon

Zakupiłem nową Lumię 532 i szukam etui. Co polecacie? Taka gumowa nakładka, kabura z ekoskróy? Generalnie chyba wolę coś czego nie trzeba otwierać, czyli jakieś etui silikonowe. Ale ceny są tak różne, że nie wiem na co się zdecydować. Czym się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Nie macie telefonów? Niby taki dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Jakie etui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Mata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSIADACZ NOKII 105
Ja mam nokię 105.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Proszę nie pisać o Namysłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka905
Zależy tylko od Ciebie. Ja kupiłam gumowe firmy beeyo, dałam 20 zł w teletorium i jak dla mnie się sprawdza (a często upuszczam telefon). Jak chcesz coś porządnego to polecam markę madsen, ale tu ceny już wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Dziękuję za konkretną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
A co myślisz o etui silikonowym za 9zł z wysyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałaś czy nie ma czasami jakiegoś etui na ten model na etuo.pl? Warto zobaczyć, bo często mają sporo opcji do wyboru. Ja kupowałam tam rożne obudowy - wsuwki, bumpery z tpu itp i wszystko każda była fajna. Jak nie mają czegoś na stanie to warto się też zapytać, bo być może za parę dni dodadzą, bo czekają na dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie aluminiowy bumper. Kilka dni temu kupilam i niestety ale tel gubi zasieg. Co chwile wyswietla tylko poł alarmowe. Przychodza smsy ze ktos probowal sie dodzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobają te drewniane obudowy na telefon takie jak tutaj - https://iscratch.pl/etui/etui-na-telefon.html Pięknie to wygląda, ja na święta sobie w prezencie taki zamówiłam i wszyscy co chwilę pytają skąd mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weoronka
poszukaj na teletorium, ja kupowałam tam kilka modeli i ani jeden mnie nie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonides
ja z czystym sercem mogę wam polecić etui dla prawdziwych kobiet ze sklepu UbierzTelefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonides
a te drewniane to wieśniacko wyglądają, mozne se je w doopę wsadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje etui kupiłam razem z nowym telefonem na avans.pl. Etui ważna rzecz, bo mój synek już dwa razy rozbił ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specurr
na Frago.pl jest spory wybór etui do wielu telefonów (sam tam zamawiałem) jednak jestem zadania ze nie wazne jakie etui najwazniejsze jest zeby w ogole jakies bylo no i szklo ochronne to tez podstawa jezeli dbamy o telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnie :) ja swoje etui kupiłam od razu jak kupowałam telefon na avans.pl. etui to podstawa bo już rozbiłam dwa razy szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArkadiuszM45
Jeżeli ktoś szuka etui do telefonów Xiaomi to polecam sprawdzić ofertę sklepu internetowego https://www.aze.com.pl/pl/c/Wyprzedaz/145 gdzie na wyprzedaży można znaleźć naprawdę ich duży wybór w o wiele niższej cenie. Będzie to tez fajny upominek dla bliskiej osoby na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenka29
Jeśli chodzi o pokrowce do telefonów Xiaomi, to bardzo trwałe znalazłem na https://www.aze.com.pl/pl/c/Etui-i-pokrowce/61 Dostępne są też różne wzory i kolory. Etui wykonane są z poliwęglanu i termoplastycznego poliuretanu, dzięki czemu odpowiednio zabezpieczają telefon, a jednocześnie nie pozwalają wyślizgnąć z ręki podczas użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze nie wiecie gdzie kupić sobie odpowiednie etui, polecam www.pancernik.eu. Ja jaki telefon bym nie miała, tam zawsze znajdę ciekawe etui na aktualny model telefonu jaki posiadam. Ponad to maja wiele innych, ciekawych akcesoriów do telefonów, wiec warto zajrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammantha
Ja proponowałabym też zerknąć do Teletorium, mają całkiem dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem swoje na tio.pl tam jest wiele różnych akcesoriów do telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crescend0
Fajne i ładne modele widziałam też na stoisku Fonny Funny, mi się bardzo podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście potrzebowały uchwyty i ładowarki samochodowe, to przykładowo ja kupuje u www.absorb.pl, mają również świetne etui na które warto zerknąć przy okazji. Sklep ma wiele różnych akcesoriów do telefonu, warto do niego zerknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedno etui kupiłam we wspomnianym wcześniej Fonny Funny, a drugie na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×