Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezzstylowa

dbanie o siebie po 30

Polecane posty

Gość bezzstylowa

Hej. Nie potrafię o siebie dbać. Gdy byłam młodsza nie wiele potrzebowałam żeby wyglądać olśniewająco. Teraz patrzę na młode dziewczyny i chciałabym im jakoś dorównać, ale zniechęcam się szybko, gdyż nie nadążam za dzisiejszą modą, dodatkami, zabiegami. Przeraża mnie to. Kiedyś miałam swój styl fajny i unikatowy, na prawdę miałam powodzenie, kobiety tez mnie komplementowały, pytały jak to robię, a ja po prostu byłam sobą. Teraz jest mega przepych, dużo tego wszystkiego, stylizacje, szafiarki, masakra. Pogubiłam się w tym wszystkim, na swój styl jestem za stara, 20tkom też nie dorównam. Jak chcę się ubrać poważnie wyglądam jak star**** jakaś. Po prostu nie potrafię odnaleźć stylu pasującego do mnie i mojego wieku. Strój to wierzchołek góry lodowej, bo podobnie jest z makijażem i całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszlam sie wczoraj po centrum handlowym i mi szczeka opadla jak wygladaja dzisiejsze 20latki i skad maja tyle pieniedzy na najnowsza mode. i tez poczulam sie jak star***** ktora nie umie nic ze soba zrobic i sie sypie. wiec witaj w klubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstylowa
Mnie też to dziwi, jak one nad tym wszystkim nadążają. To nie są tylko 20latki, bo widzę też kobiety w moim wieku, które ogarniają ten system;-) Nie muszę wyglądać jak księżniczka, ale chciałabym odnaleźć styl, w którym czułabym się pewnie, kobieco i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, ubieraj się w ubrania i buty które ci się podobają, pielęgnuj skórę dobrymi kosmetykami, noś ładną fryzurę która ci pasuje, a makijaż najlepszy jest z max 4 kosmetyków, dla mnie to róż, tusz do rzęs, krem BB (czasami) i subtelna pomadka. Więcej nie trzeba przy ładnej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przychodzi taki moment, że tego już nie wypada założyć, a w tym wygląda sie jak własna matka. Znam to uczucie. Też nie moge się w tym wszystkim odnaleźć. Na razie próbuję zadbać o swoją cerę, żeby mimo wszystko była promienna i odżywiona i chodzę na zabiegi do http://www.esthetique.com.pl/. Zastanawiam się nawet nad umówieniem sie z jakąś stylistką, która by mi może pomogła znaleźć swój styl. Ale jeszcze sie waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami dziewczyny. Dbanie o sobie po 30 to jest naprawdę ważna sprawa. Wydaje się, że trzeba do tego podjeść już bardziej na poważnie. Skóra powoli traci jędrność, ciało przestaje wygladać już jak ciało nastolatki... Ja ratuję sie zabiegami w salonie http://www.aleja-piekna.pl/. No i póki co trzymam dobrą formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się być na czasie z różnymi kremami do twarzy. Ostatnio natrafiłam na Lefery i jestem nim zauroczona. Wiem ze to tylko w mojej głowie ale czuje sie młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkie tematy muszą zaśmiecać reklamy? Przez to topic upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeszcze kretynskie reklamy. Cialo traci jedrnosc - no rzeczywiscie, chyba po 50tce. Jesli ktos uwaza ze po 30tce to albo sie zapuscil, albo jest duzo mlodszy i wyoraza sobie ze 30tki to staruszki. Kochana, przede wszystkim zdrowie -- cwiczenia na fajna sylwetke, pielegnacja wlosow aby nie byly wysuszone, krem z filtrem i sama zobaczysz ze bedziesz mlodiej wygladac i nabierzesz pomyslow co do stylu. Powodzenia zycze tobie i wszystkim dziewczynom po 30tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mowisz ze jestes za stara na swoj styl? To jaki jest ten styl? Opisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jaki aspekt życia chodzi. Tak czy siak krem najlepszym przyjacielem kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzekłabym krem/masło shea i kw. hialuronowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie ubieram tak jak zawsze, a kremow zadnych nie uzywam bo to syf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś używałam tych lagrendów, bardzo je lubię. Od dwóch tygodni używam jeszcze tego czarnego Lefery na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie na 30 urodziny zafundowałam mezoterapię z kwasem hialuronowym, naprawdę fajna sprawa :) Tutaj możecie poczytać o tym zabiegu http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/45-mezoterapia - efekty super :) Najważniejsze to dbać o siebie, aby cera i włosy wciąż zachowywały młodzieńczą witalność :) A ciuchy itp. to zawsze kwestia gustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o szkoda ze przy hashimoto nie mozna miec zabiegow z kw hialuronowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiś kremów z kwasem hialuronowym w ogóle możesz używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy mozna, jakies dobre serum, ale to zawsze ma gorsze dzialanie od wypełnienia takich zmarszczek od wewnątrz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamiarze od beznadziejnych kremów... Po 30-tce w tym cała rzecz, że nie musisz wyglądać jak reszta. Te 20-latki niczym się nie wyróżniają tak na dobrą sprawę. Jak od kalki. Noś to w czym dobrze się czujesz, bo wtedy widać to od razu. I wg mnie klasyka w dobrej jakości to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak nie mam nic przeciwko kwasom hialuronowym, przecież to tylko poprawia nawilżenie skóry i nie powoduje skutków ubocznych. Trzeba sobie jakoś pomagać. W kremach na pewno nie działają, ale wypełnianie zmarszczek z ampułek jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak38
ja zaczęłam dbać o stawy, takie miałam boleści że poszłam do lekarza, ten mi dał arthroblock, zaczęłam kuracje, czytałam opinie w internecie o nim, ludzie chwalą, czekam na efekty mam nadzieję na pozytywne. Zawiera kolagen który regeneruję tkankę, mam nadzieję że to przyczyna moich bóli i że po tym przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam coś o tym Lefery od koleżanki. Podobno rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to trochę to kosztuje ale może jednak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia Benson
Ja postanowiłam po 30 zadbać o swoje sianowate włosy. Ujarzmiła je dopiero keratyna. Chociaż nie lubię specjalnie poświęcać dużo czasu na zabiegi upiększające (chłopczyca) to keratyna od Chantal sprawiła, że włosy normalnie leżą i lepiej się układają, a nie fruwają na cztery strony świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!! banda spamerskich ŚCIER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, a opowiecie mi troszkę o tym całym Lefery? Myślałam ostatnio o takim kremie przeciwzmarszczkowym a ostatnio często się o nim mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, bez zbędnych westchnień nad obecnymi 20-to latkami :D Azjaci mają takie powiedzenie: Nie sztuka wyglądać na 25-cio latke mając 20 lat, Sztuka wyglądać na 25-cio latke mają 45 lat Ale to już cała filozofia: dieta, cwiczenia,medytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to lefery stosowałam krótko bo kupiłam tylko jeden mały słoiczek ale wyglądało to dość obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×