Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Wiecie co, juz tyle sie staramy czasu, ja sie przebadałam na kazde mozliwe sposoby. Chyba czas zaciagnać do lekarz tż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
cześć dziewczyny! jutro rano na kolejną betę, zobaczymy przyrost, mam nadzieję, że wszystko będzie w porzadku. Co do waszych spostrzeżeń to mam bardzo podobnie. Pamiętam jak dziś jak współczułam koleżance, która zaciążyła na sam koniec liceum... teraz ma dwie śliczne cóy, świetnie sobie radzi, zawodowo również... za krew mi się burz jak słyszę jak niektórzy rodzice / opiekunowie traktują swoje dzieci, jak wulgarnie do nich mówią, z agresją... a inni marzą o takich małych brzdącach... Dziewczyny testujące, niektóre same z Was pisał, że dopóki nie ma @ jest się w grze, u mnie się sprawdziło, także trzymam kciuki i za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja się staram ponad rok. Pierwsze pol roku to było takie jak będzoe to będzie ale później zaczełam się bardziej przykładać i martwić. Wszyscy możliwi lekarze mnie zlekceważyli mówiąc, że jeszcze mam czas albo że mam szczęście, że pomimo niezabezpieczania się nie zaszłam w ciąże. ... Za 2 dni termin @ doskwiera mi bol w plecach więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jak @ nie bedzie. to w czwartek idę na betę. wtedy bedzie juz 33 dc. 18 dni po ostatnim przytulaniu ( potem mój tż wyjechał). Wtedy chyba juz bedzie 100% wiarygodna ta Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jeżeli dobrze liczę dziś jest 15 dni po stosunku ? Zakładając że wówczas była owulacia plus minus 1-2dni to już powinno dojść do zagniezdzenia i badanie z krwi powinno wykryć ciążę ...nie chce Cię zdołować ale według mnie na 99% ten cykl niestety jest już stracony ...mam nadzieję ,ze się mylę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama próbuje sobie wmówić że jednak nie, no cóż. Życzę wam 2 kresek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Psychika jest najgorsza bo mimo tego ze widzi sie jedna kreskę to podświadomie i tak sie nakręcamy ze moze za wcześnie test itp. To jest najgorsze bo potem @ sie opoźnia a i nic z tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj porod trwal 24h i 15 min dokladnie i zakonczyl sie cesarskim cieciem. Skurcze byly nie do wytrzymania a ja z bolu plakalam jak dziecko. Dlatego sie boje ale moja kolezanka mojej postury czyli bardzo szczupla urodzila w 1.5h i mowilaze nie bylo tak zle takze kazda kobieta inaczej przechodzi porod. My zaczelismy starania chcemy dzidziusia ale sa pewne obawy jak to bedzie juz przyzwyczailam sie do naszej trojki. Dziewczyny wyluzujcie wierze ze kazdej z nas po kolei sie uda i napewno tak bedzie:) a dziewczynom oczekujacym serdecznie gratuluje i bardzo sie ciesze waszym szczesciem:) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ ma przyjsc w weekend ale raczej o tym nie mysle bo tylko 3 razy pod koniec maja przytulalismy sie bez zabezpieczenia takze to.sam poczatek staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej dziewczyny :) u mnie nadal temp wysoka, rano spalam na brZuchu i tak mnie piersi bolaly jak jeszcze nigdy w tym cyklu. Szyjke mam bardzo wysoko ale nie wiem czy otwarta czy zamknieta bo jest taka jakby rozpulchniona. Wczoraj machlam piwko i spalam jak dziecko a dzis juz troszke lepszh dzień:) no chyba ze @ się przypałeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tragicznie bola piersi przed @ ale skoro u ciebie jeszcze nie przyszla to wszystko jest mozliwe:) 3mam kciuki mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gościu mnie piersi bola przed kazda @ juz od owulacji ... Ale w tym cyklu o dziwno bol przyszedl później i byl duzo mniejszy niz zawsze, do dzisiejszego ranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Oby tylko sie nie opuscila... Nawet mie umiem poznac czy jest otwarta czy zamknieta. A jak tam u reszty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nasikałam... równie dobrze mogłam wziąć 10zł i sobie na nie nasikać, bo test miał czułość 25... termin @ dopiero na niedzielę, nie wiem kiedy miałam owulację, bo zaznaczyłam ją w telefonie, a ten się zepsuł... grrrrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S992 no to 3mamy kciuki:) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Villemo84 aplikacje w telefonie wyznacza ci przyblizony czas owulacji... Ja tez mialam w aplikacji i robilam tez testy owu to okazalo sie ze mialam owulacje 3 dni wczesniej niz pokazywalo w telefonie, takze nie polecam sie tym sugerować... Albo do tego mierzyc temp i obserwować sluz. Mila dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkenss
Hej. Mam 25 lat staramy się 2 cykl. Cykle mam 26 dniowe obecnie 3 dni do okresu. Czuję że i w tym cyklu nie wyszło ale nie robię testu żeby już się nie dobijać. Od wczoraj pobolewa mnie delikatnie brzuch. Piersi bolały ale tylko po owulacji. Nadmierna potliwość uczucie zmęczenia ból głowy pojawił się około 3 dni temu... wargi mam zasinione nadwrażliwe ale czy ja wiem czy to objawy? Dodatkowo od tych 3 dni gdy się kochamy czuję jakby szyjka była nie wiem inna nawet trochę powiem wam boli a gdy wchodzi w innej pozycji czuję takie nieprzyjemne pstrykniecia jakby mi coś przestawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) S992 dobre znaki widzę u Ciebie cały czas jest nadzieja. U mnie skolei nic a nic wczoraj bol plecow jak na @ dziś zero jakichkolwiek objawów . Tylko wodnisty śluz naszczęście jutro się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
a mnie coś podbrzusze pobolewa, nie ciągnie a pobolewa... dodatkowo prawy jajnik, choć teraz się też lewy uaktywnił... miała tak któraś??? staram się nie panikować, ale nie podoba mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gość321 teraz u Ciebie będzie wszytsko pracowało:) jesli nie plamiasz ani nie boli bardzo to mysle ze wszystko jest ok. Keli ja tez sie czuje normalnie, bezobjawowo,@ moge miec dzis albo jutro bo cykle mam 27-28 dniowe. Tak wiec co chwile mam wrazenie mokrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
S992 ja wyczuwam u Ciebie II kreseczki, nie idziesz na betę żeby to sprawdzić? Ja mam mieć okres za tydzień dokładnie a od wczoraj mnie tak strasznie bolą jajniki jak nigdy... I sutki mnie strasznie swedzą. Jak w tym cyklu się nie uda to już mnie nic nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @.... bolesna jak diabli....chlapie ze mnie strasznie,żywą czerwoną krwią z czarnymi ,dużymi skrzepami.....w pracy stania 8 godzin...coś strasznego....myślałam że zemdleję.....podsumowując 6 cykli starań poszło w diabły....mąż sam stwierdził,ze jest coś nie tak.... odpuszczamy całkowicie...za dużo nerwów nas to kosztowało....ja zmieniam lekarkę,mąż pójdzie na badania nasienia,hormony,itp...ja tez będę musiała wszystkie badania powtórzyć....jeżeli wyniki badań będą pozytywne to zaczniemy od nowa starania o potomka....musimy "posprzątać" bałagan w naszych ciałach bo czuję,że któreś z nas ma problem z płodnością....nie ma opcji żeby się w termin owulacji nie wstrzelić....będę tu zaglądać czasami,żeby cieszyć się razem z Wami,obserwować te radości z dwóch kresek....trzymam za Was kciuki z całego serducha....pozdrawiam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KasW91 mieszkam na wsi, wyniki bym miala dwa dni pozniej bo u nas nie ma labolatorium... A pozatym pracuje pd 8 do 18 i nie mam kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Beta dzisiaj 296, w pn było 103, padam za szczęścia :)) dalej martwią mnie te bóle, sądziłam, że będzie tylko ciągnęło, mam nadzieję, że wszystko ok. Do wizyty jeszcze tydzień z przechodem :/ @ w ostatnim cyklu też miałam dziwny, jak nigdy, skrzepy takie duże, glutowate, masakra , ale w następnym cyklu zaskoczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny ja juz kończę @ i zaczynam nowe działania zobaczymy juz sie nie nastawiam, jeśli nie uda sie to na jesień gdy będę w Pl pójdę do lekarza moze tam mi cos pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Gosc321 gratulacje trzymajcie sie u dbajcie o siebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 śliczna beta :) a bólami nie masz się co martwić - boli Cię bo ROZWIJA SIĘ W TOBIE MAŁA KRUSZYNKA <3 ty się zaczynaj przyzwyczajać, że teraz to ciągle coś Ci będzie hehe no chyba ze będziesz należała do grona szczęściar które przechodzą ciążę bezobjawowo :) Michiganka przykro mi ze @ przyszła.. trzymam kciuki, aby badania wyszły jednak dobrze i żebyście szybciutko zaskoczyli ;) Za resztę dziewczyn które czekają na malpe dalej trzymam mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie raczej @ sie jutro zjawi bo sluz nie jest juz bialy ale lekko przyciemniony ma brazowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321 beta jak ta lala :) super S992 wielka szkoda ...:( kochane moje ... nie wiem co napisać ....tak zwyczajnie mi przykro że i te cykle zakończyły się fiaskiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×