Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Martka dziękuję nieźle jutro ostania beta ok 14,00 moi w poniedziałek USG ,martwię się ale staram się być dobrej myśli :) czekam na same dobre wieści kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
dziewczynki drogie powiedzcie mi czy są jakieś wytyczne co ile powinno się sprawdzać przyrost bety?? Wybieram się w pn, a później co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321 jeżeli na pierwszy pomiar wybierasz się w poniedziałek to na kolejny po winna w środę Czekam na wynik ok 14.00 już powinien być ,rano znowu zaczęłam plamic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Angelowa dziękuje:) spokojnie, poczekamy na Twoje wyniki, będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A ja łapie doła bo zbliża sie termin @ :( jak przyjdzie to znowu będzie kilka dni zalamki i nie będę wiedziała co mam ze sobą zrobić:( Wczoraj mój mezus sobie wypil kilka drinków i wzielo go na amory i nie pamiętam kiedy ostatni raz nie miałam takiej ochoty na seks. Nic mnie nie cieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Hej! Kushina dziekuje ze pytasz, jeszcze przed wizyta u lekarza bolal mnie brzuch, jednak u lekarza wszystko wyszlo ok, dzidzius ma 52 mm, serduszko ladnie bije i wszystko jest ok :) W razie bolu mam wziac nospe i tyle :) zaczelam 12 tc. A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Angelowa, jak wyniki?? BasiekKk super wieści :) S992 trzymam kciuki, aby nie nadeszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 jeśli betę zrobisz w pon to potem albo w środę tak jak to Angelowa napisała i wzrost powinien być o min 60% albo w czwartek ale wtedy wzrost o min 110%. Jak tam Angelowa Twój wynik ? I jak lekarze tłumacza te plamienia ? Basiek u mnie dziś równo 10t0d a więc od jutra zaczynam 11tc. U ciebie jest 12tc ? Myślałam że większa różnica między nami :) ale różnica w wielkości maleństwa mamy spora - twoja jest z 2 razy większa od mojej . Bo moja ma teraz tak myślę że ok 2cm może ciutke więcej. Ale ja miałam owulacje późno wiec pewnie dlatego S992 nie dołuj się tak Kochana, tak nie można... ci się odwlecze to nie uciecze - zostaniesz wkoncu mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dzięki KateA za słowa otuchy :) ale przedemna tych kilka najgorszych dni :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiekKk - ciesze sie, ze wszystko ok :) U mnie 11 tydz 0 dz. Troche sie doluje, bo bylam przeziebiona caly tydzien i martwie sie czy z dzidzia ok. 16.06 mam usg prenatalne, wiec teraz odliczam dni :) Natomiast na ten czwartek zapisalam sie na test nifty, wiec jeszcze w tym m-cu powinnam poznac plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - a ja mam dobre przeczucia co do Ciebie ;) Tez przed pozytywnym testem mialam dola, ze sie na 100% znowu nie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie objawy ustały i jak na złość nabawiłam się infekcji boli piecze swedzi :(( tylko sutki mnie bola i w sumie od czasu do czasu takie pulsacyjne bole czuje kolo jajnikow a do @ 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Kate u mnie 12 tc +1 dzien, czyli tak jakby zaczelam 13 tc :) Kushina a co to jest ten test nifty? Bo sie nie orientuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina chcialabym żeby tak bylo :) Keli u mnie podobnie, zgagi dzis nie ma ani nic ... Tylko piersi bola i to mniej niz w normalnych cyklach. Tez mam 4 dni .. Także jestesmy dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie miał być dziś okres i jak na razie nie ma....zero jakichkolwiek objawów nadchodzącej @.....śluz biały i kremowy nadal się utrzymuje....nie mam ochoty na seks nawet....w 8 dniu cyklu miałam pozytywne testy owu ,ale do owu nie doszło bo kolejna pojawiła się znacznie później....zawsze miałam pozytywne testy owulacyjne 15-16 dc a tym razem była 21go z tego co pamiętam....może dlatego się @ przesunie....no chyba,że jednak będzie ciąża.....kilka dni temu robiłam test ciążowy i był negatyw,ale według obliczeń to chyba za wcześnie go zrobiłam....poczekam jeszcze kilka dni i jak @ nie przyjdzie to będę testowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S922 coś czuje że to będą nasze 4 najdłuższe dni sama juz nie wiem czy testować we wtorek czy nie a Ty masz ten biały kremowy śluz czy wgl masz jakiś czy masz sucho ? Bo niby to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiekKk - Nifty to taki nowoczesny test, bezpieczny dla dziecka, bo polega jedynie na pobraniu krwi matki. Potem z tej krwi matki izolowane sa drobinki dna dziecka, ktore poczawszy od 10 tyg ciazy sa obecne w krwi mamy (przenikaja z lozyska). Nastepnie to dna dziecka jest badane, tzn sprawdzane jest czy nie ma wad genetycznych a przy okazji sprawdzana jest płeć :) Minusem jest cena, od 2300zl w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushina z Twojego opisu badanie super, nieinwazyjne, co bardzo ważne dla zdrowia maleństwa. Tylko cena powala. Z ciekawości sprawdzałam ile kosztuje u nas. W stosunku do zarobków to nawet nie tak dużo, bo ok 600€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Keli123 na dzien dzisiejszy sluzu jest troszkę i to w środku. Kilka dni wstecz bylo to więcej i bym kremowy. Ile jestes mniej wiecej po owu? Ja dzis mysle ze będzie kolo 12 dpo. Wydaje się mi że szyjke mam troche wyżej niz kilka dni temu i troszkę mieksza. Ja nie wiem kiedy bede testować bo nie mam kiedy kupić testu, brak czasu ;) pewnie wyjdzie jakis spontan. Ale boje sie zobaczyc jedna kreske:( w sobote ide na panieński a za dwa tygodnie na wesele i chcialabym wiedziec juz czy sie udało czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Michiganka ja się czuje podobnie jak Ty. Choć dzis jest lepiej niz wczoraj. Na nic nie mialam ochoty, mialam doła i ostatnie o czym marzylam to seks ... Ale troche zaniedbalam meza więc musialam to nadrobić. Dzis w sumie nawet mi drobna ochota przyszla ale wiem ze jedno jego slowo albo czyn mnie moze zdenerwowac i chęci przejda ... Ach te kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa ? Zaglądam co jakiś czas a tu żadnej wiadomości od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja jeszcze 3 dni @ i zaczynam od nowa działania :) co prawda juz sie w ogóle nie nakręcam i stwierdziłam ze co ma być to bedzie, żadnych wyliczeń, mierzenia temp, testów owu itp. Chce kochać sie z mężem dla przyjemności a nie myślec tylko o zapłodnieniu, wrzucam na luz, jeśli sie nie uda do końca roku to pójdziemy na jakies leczenie, jeśli to tez sie nie uda to podejmiemy sie adopcji. A za was trzymam kciuki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula a co u Ciebie? Bo dawno sie nie odzywalas:) Dziś kupię testy i jutro rano bede testować, chociaz juz sie z tego tak nie ciesze jak kiedys ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
A ja mam dzisiaj wizytę w gamecie, boję się niemiłosiernie :/ odezwę się po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 jestem mniej wiecej około 11/12 dni po owulacji . Miałam jutro testować ale chyba się wstrzymam coś chora jestem katar mam mięśnie mnie bolą caly czas mi zimno do tego ta infekcja :( dziwnie mi tak na żołądku jakoś lekko mnie mdli ale zawsze tak mam jak mnie grypa łapie więc sobie nie wkręcam. Mam nadzieje, że chociaż Tobie się uda tym razem tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Keli321 ja tez sie staram nie nakręcac ... Choroba cie nie wyklucza :) Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×