Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Iwonka u mnie ok doby przed @ wszystko się upuszczalo :) Dziewczyny 31 maja moja beta wynosiła 4460 3czerwca czyli dziś jest 18000 co to znaczy ????to chyba dobry znak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gośćpuma dziekuje ze pytasz:) odliczam dni do terminu @ zeby nie prZyszła:) Pozatym siedze w pracy i czuje ze cos sie niekiedy robi w podbrzuszu ale nie jestem w stanie okreslic czy to klucie czy ciągnięcie. Jutro chyba kupie test i w niedziele bede moze testowac :) Angelowa beta rosnie czyli dzidzia sie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa, beta po 48h (2dniach) powinna wzrosnąć MINIMUM 60%, natomiast po 72h (3dniach) Minimum 110%. Twoja wzrosła o ponad 200% także rośnie zajerąfajnie :D Ja miałam 4560 a po trzech dniach 14992 ;) także twoja wzrosła troszkę więcej jak moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
W czwartek miałam betę 14992 a we wtorek, a więc po 5 dniach zobaczyłam po raz pierwszy 3mm zarodek z maciupkim serduszkiem ! :D także jeszcze tydzień może nawet niecały i zobaczysz swoje maleństwo :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 zamierzam testować 7 czerwca w urodziny może to będzie najpiekniejszy prezent na urodziny. Tobie życzę by 9 czerwca okazał się szczęśliwy dla Ciebie. ;) Jestem cały czas potfornie śpiąca i mam kremowy sluz ale to niby każda z nas ma inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja dzis co zjem bo mam zgage. Rano po czekoladzie i kabanosach, potem po kanapkach a teraz po pizzy. Oby to byl dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
jeszcze ten weekend muszę przetrwać bez testowania, w pn sądny dzień.... kusi kusi, niby się nie nastawiam, ale tak bardzo liczę na to co Wy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Dziewczyny w ciazy-jaka macie szyjke? Bo chyba powinna byc twarda i zamknieta, u mnie jest miekka i taka jakby u wejscia postrzepiona i rozchodzaca sie :/ brzuch boli prawie caly czas od poludnia, jutro wybieram sie do lekarza, niestety nie swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek kochana nie badalam teraz szyjki bo nie chce zaszkodzić dziecku ale czytałam że szyjka macicy jest w ciąży rozpulchniona ,trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja tez jej nie badam, ale to dlatego że nigdy tego nie robiłam i nie mam o tym pojęcia. Nawet bym nie wyczuła pewnie tej szyjki, nie wiedziała bym czego szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej jak u was? Ja jeszcze dzis @ nie mam ale czasem czuje sie jakby nadchodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
dziewczyny nie wytrzymałam, @ powinnam mieć w pn i wiecie co... jest bladziocha!!!!!!!!!!!!!! jest jest jest i wcale nie mam omamów wzrokowych!!!! nie wierzę, popłakałam się ze szczęścia!!! aaaa!!!! życzę Wam owocnego testowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 gratki ! :) bardzo się ciesze :) twój facet juz wie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
mój facet jest nieogarniety! przesłałam mu mms z testem a on się pyta co mi jest, bo on się na testach nie zna... ale zadowolony;d !!! nie wierzę dziewczyny, nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja mimo że mam mdłości, bywa mi naprawdę mega slabo i od poniedziałku zacznę juz 11tc to tez czasami tak myślę i nie mogę w to jeszcze uwierzyć :) chyba do mnie dotrze dopiero jak poczuje pierwsze ruchy :P Jeszcze raz moje serdeczne gratulacje ! :) ale kciuki trzymam dalej dziewczyny także czekam na kolejne testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A ja jutro testować nie będę bo bylam w rossmanie ale nie sama i nie chciałam testu kupowac ;d nawet to mozebo dobrze :) @ dopiero za 5 dni wiec moglo by byc za wczas :) Gosc321 gratuluję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
5 dni przed @ mogłoby być bez kitu za wcześnie. Kupisz test w poniedziałek i zatestujesz we wtorek rano ? :) czy kiedy masz zamiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja @ powinnam dostać jutro....i co najdziwniejsze,nie czuję już nic....ani bólu piersi,ani podbrzusza....śluz jest biały i kremowy w dotyku...albo @ się przesunie albo.....no właśnie :D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
No a ja przywitałam @ wiec tak jak przypuszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321 tak się cieszę :):):):):):)gratuluję Iwonka przykro mi że tym razem nie wyszło :( w następnym cyklu na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Widocznie nie jest mi to pisane, w nic juz nie wierze dzis rano sprawdzałam szyjkę i była tak wysoko ze nie mogłam dosięgnąć a @ i tak przyszła, temp dzis 37,4 i tez nie sprawdziła sie. Wiec muszę sie po prostu pogodzić z tym ze moze nigdy mi sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona25 nie mozesz wiedzieć ze nigdy sie nie uda. KateA nie wiem kiedy pojade sama dp pracy, żeby wstąpić do sklepu bo niekiedy jeżdżę z koleżanka to nie chce jej marnować czasu na sklepy :) takze jesZcze nie wiem kiedy bede testować:) Po prawie wszystkim mam zgage od wczoraj i co zjem to jest mi ciężko. Gdzies tam mam nadzieje ze moze cos bedzie, ale jest tez rozsadek żeby sie nie nakrecac i nie rozczarowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko jeszcze raz ,przykro mi ....natomiast jeżeli chodzi o badanie szyjki ,czy Ty badacz szyjkę systematycznie ? Pytam bo widzisz z fizjologicznego punktu widzenia musi się opuścić i otworzyć przed @ nie ma innej opcji a być może u Ciebie szyjka naturalnie jest umiejscowiona dość wysoko i stąd wrażenie ,ze się nie opuściła ...całuje i tule kochana S992 ,Michiganka sciskam kciuki aż do bólu ,iinnych niz dobre wieści nie będę czytała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Badałam kilka cykli i zawsze dzień przed opuszczała sie i temp spadała o kolka kresek. No niestety mi sie nie udało ale trzymam kciuki za was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Iwona, może to zagnieżdżenie zarodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321 gratuluję :) Angelowa jak samopoczucie? Przykro, ze trafiłaś na oddział. Trzymam kciuki, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Martka niestety nie, jest to na pewno @, przyszła jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×