Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Bez sensu to wszystko... Byly starania przy owu a tu dalej nic nie zaskoczylo... A Kurde niektóre raz sie ze tak powiem puszcza i nic ... Chociaz temp nadal wysoka bo 37,5 Myslicie ze moze to byc przez to ze ponad 2 lata brałam tabletki? Odstswilam w październiku wiec 8 miesięcy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 mi sie wydaje ze to nie ma nic wspólnego z tym ze brałaś tabletki, niektóre kobiety zaraz po ich odstawieniu zachodzą w ciąże wiec nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 do poki nie ma @ nie zamartwiaj się wszystko jest możliwe wiem że się martwisz bo to samo przechodzę ale trzeba być dobrej myśli. ja chwilowo zapomniałam bo świętowałam urodzinki w śród znajomych i zapomniałam o zmartwieniach co jakiś czas miałam wrażenie że dostałam @ ale jutro 28 dc bardzo rzadko zdarza mi się mieć 29 dc . Najlepsze jest to że nie mam zadnych obiawow nic a nic ani plecy nie bolą ani podbrzusze ani piersi czuje się tak jak w polowie cyklu a zawsze już czułam objawy zbliżającej się '@ s992 jak jutro nie dostanies z@ testujesz jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Hej dziewczyny. Czytam to forum i sie wciągnęłam na maxa! Mam nadzieje ze moge dołączyc! To może od początku. Mam na imie Klaudia i jestem 11 miesiecy po slubie. Za nami pierwszy cykl starań. Niestety wczoraj przypałętała sie @ ;( Tak bardzo bym chciała na pierwszą rocznicę ślubu zobaczyć II kreski...;) Pozdrawiam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kludia :) mimo że trzeba zaczać nowy cykl już teraz życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
S992 - ja bralam tabletki anty z przerwami ok 10 lat i mimk wszystko udalo sie zaskoczyc ;) Co prawda staralismy sie pół roku i tez juz tracilam nadzieje. Niestety tak jak ktos wczesniej napisal nawet jak para jest zdrowa i stara sie w czasie owulacji to jest tylko 20-30% szans na zajscie co jest mega frustrujace. To jest taka ironia losu, najpierw czlowiek sie boi, ze zaliczy wpadke (ile to razy zdarzalo mi sie czekac na @ jak na zbawienie :P ), a potem okazuje sie, ze zajsc wcale nie jest tak latwo :( A jak ktos nie chce dziecka to wystarczy, ze raz sie nie zabezpieczy i bach. Nie wiem co matka natura chce przez to osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszła .... 27 dc zadnych objawow okresowych zadnego bolu ale jednak przyszla i to dzien wcześniej a ostanio tak umierałam że aż chciałam isć na pogotowie bo nospy nie pomagaly ... ja już nic nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Keli123 przykro mi :( wiec działamy dalej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Keli u mnie dzis się pewnie rozkreci bo mam jak brazowy sluz, temp spadla do 36,7:( i bede pewnie umierac w pracy... Jedyny maly plus to ze bede mogla wypuc na weselu za tydzien i się wybawic:( Myslalam ze będzie lepiej a tu zaczynamy 4 cykl starań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Dziewczyny ile cykli już sie staracie lub starałyscie się o dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wzrost bety z 18400 na 26690 w przeciągu 48godzin to nie jest zbyt mało ??? Martwię się ...pierwsza beta była coś ponad 4000 więc ładnie skoczyło a teraz tylko 31% ....zrobiłam po raz kolejny ,wynik wieczorem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
A to niej jest tak, że ten przyrost później zwalnia?? 3mam kciuki kochana, daj znać jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
KlaudiaKaa my się staramy już 4 cykl, za tydzień się okaże czy się udało. Wczoraj po południu mnie tak strasznie piekly sutki jakby mi się ktoś podpalal, ale dzisiaj już nic się nic dzieje.. Tak bym strasznie chciała, żeby coś z tego było, mąż by miał super prezent na dzień ojca, ale raczej czarno to widzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Klaudia ja dzis rozpoczynam 4 cykl ... @ się juz rozkrecila na dobre,tabletki poszly w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
My staramy się 7 cykl, za 2 tyg termin @. Przed poprzednią ciążą brałam tabletki, po odstawieniu w 2 cyklu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
My tak jak juz wspominalam po pierwszym cyklu. Moja @ zaczęła się przedwczoraj a dzisiaj prawie juz jej nie ma. Pewnie jutro to juz wogole nie bedzie po niej śladu. Zastanawiam sie czy nie kupić testów owu. Bo sama juz nie wiem kiedy moge ją mieć ;/ A za was trzymam mocno kciuki ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Klaudia to krotko masz @. Ja mialam testy owu w ostatnim cyklu i spoko pokazały kiedy jest owulacja, 3 dni przed, w dzien owulacji i dzien po dzialalismy a i tak przyszedl @ ... Także widzisz :( wielka loteria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Jejku jakie to życie jest pokręcone! Ja ostatnio dowiedzialam sie ze siostra męża jest w ciąży, bez starania tak o po prostu zaskoczyło i zaciążyła. To juz wogole dół totalny, my staramy się a u nich "tak po prostu wyszlo" ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
klaudia Kaa ja jestem zadowolona z testów z rossmana chociaz w sumie trochę zmasciłam w tym cyklu. jest ich 5 ale wyglądaja mega że tak powiem porządnie no i niby czułośc 99,9 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Angelowa nie wiem czy cos nie mylę ale nie jest czasem tak ze jakbys teraz albo tydzien pozniej zrobiła bete to Ci już nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Aifoz ja tez mialam dwa rodzaje testów z rossmana i niby pokazaly owylacje i byly wtedy starania ale niestety ciazy nie ma nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 15
Witam , okres miałam regularny spóźnial mi się max 1 dzień , w tym miesiącu spóźnia mi się już 5 dni i wczoraj odbyła stosunek bez zabezpieczenia i narzeczony skończył we mnie . Zawsze tydzień przed okresem miałam ból piersi a w tym miesiącu było tak że bolaly mnie przez 2 dni i już nie bolaly . Dziwne jest też to że nie miałam ochoty na słodkie a zawsze miałam. Czuję czasami lekkie kłucie w jajniku i czasami jakby ciągnięcie w podbrzuszu . Czy waszym zdaniem jest to możliwość zajścia w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Hej dziewczyny.Wiem co przezywacie,ja na drugie czekalam prawie 1,5 roku i najgorsze ze wszyscy wokol zaciazyli i nawet urodzili a ja czekalam to straszne bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kolejne starania w przyszlym tyg.Wiem ze mam juz dwoje dzieci i bardzo jestem szczesliwa,ale trzecie to by byla pelnia szczescia.Gratuluje tym ktore juz maja fasolke w brzuszku i trzymam kciuki za pozostale,bysmy jak najszybciej dolaczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba popadam w paranoje ,odebrałam bete 46420 ,wzrost ok80% w skali 96 godzin ...na tym etapie to chyba ok :o jutro nam do gina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Cześć Wszystkim:) Jak w temacie staram(y) się o maluszka.. wprawdzie to dopiero początek ale czasem warto z kimś o tym pogadać.... Dziś mija 25 dc teest jedna kreseczka a objawy jedynie jak na miesiączkę i choć to początek to jednak człowiek liczył , że może tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa przeciez beta rosnie wiec mysle ze nie ma obaw a czemu sie denerwujesz ? Ze malo czy za duzo rosnie? Jutro napewno okaze sie wszystko ok :) a bete kazali robic Ci po wyjsciu ze szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
I przepraszam dziewczynki weszłam z butami i się nie przedstawiłam:) Otóż lat 29 .. jedno cudeńko już na świecie chodzi 8 lat ( będzie miał skończone w październiku) wcale nie podobne do mamusi :) . Staramy się o dziecko można tak powiedzieć od dwóch cykli.. dlaczego można tak powiedzieć, hm.. że tak powiem niezdecydowanie męża czasem sięga zenitu i raz chce raz nie jeszcze nie teraz .... i tak oto miesiąc temu nakreciłam sie tak, że oprócz braku miesiączki i dwóch kresek na teście miałam wszystkie objawy... później naszła @ ii tak czekałam do kolejnej okazji.. niby 14 dni od cyklu mieliśmy sposobności kilka no ale dziś nic na teście a brzuch boli na okres więc chyba coś czuję ze II cykl starań poszedł na marne... I tak po krótce moja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trafilam w ciazy z corka do szpitala w 6 ym tyg to mialam taka bete : 6959, 17300, 19420.Ale nie pamietam co ile godz mialam to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×