Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość2605 - Ile się już starasz i ile masz lat? Bo ja mam 21 i dopiero pierwszy cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
Gosc2605 a skąd jesteś? U mnie wczoraj byl spadek na 36.5 a dzis na 36.3 wydaje mi się ze najbardziej wiarygodne jest miejsce intymne do pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Dobra laski nie wytrzymałam:) według kalendarza zaczynały mi sie dni płodne.. śluz lekki sie pojawił to wczoraj było trzymanie nóg 15 minut na prosto:):): Dziś niby 12 dzień cyklu więc pewnie nie ma na co czekać tylko próbować co dwa dni:) Witaam nowe laseczki... Życe powodzenia w staraniu:) Aneglowa no to całe 19 mm szczęścia pewnie jest dziewczynką:):) jak najpiękniejsza na świecie;) Martyna111 ja będę miała okres 10 lipca więc pewnie pierwsza będę miała nadzieję, że to już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - na prawdę te trzymanie nóg w górze pomaga?? :D Przecież i tak coś zostaje, nie wszystko wypływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Onaa ja ststam sie od poczatku roku a w maju skonczylam 30 wiec milo by bylo jak by sie udalo szybko ale niestety w tym przypadku trzeba byc cierpliwym,a to nie jest moja mocna strona ;) ja jestem z gdanska a Wy dziewczyny ? Onaa zobaczysz szybko Ci sie uda;) wlasnie tak mi sie wydaje ze miejsce intymne bardziej bedzie miarodajne.ja jutro powinnam miec @ zobaczymy co bedzie.trzymam kciuki obysmy wszystkie szybko zobaczyly II kreseczki :)napewno noe mozna sie poddawac o szczescie trzeba walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cierpliwością u mnie też nie jest tak dobrze, zwłaszcza kiedy się czegoś pragnie :) Ja jestem z Łomży ;) w moim otoczeniu jest tak dużo par, które oczekują dzidziusia, a ja się tylko przyglądam, i te rozmowy ich na temat ciąży, dzieci itp. :( no ale nic nie przychodzi tak łatwo, musimy być chociaż troszkę cierpliwe, a tak się mówi, że cierpliwość popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
onaa124 nie wiem czy pomaga, ale napewno placebo jak nic:) Mówił mi, że po prostu nie spływa wsszytsko od razu na doł, tylko daję mu czas na spokojne dojśćie.. Ja jestem z renesansowego Zamościa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróbuję hehe :) zaszkodzić nie zaszkodzi :D a może nie będzie mi już to potrzebne, zobaczymy za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Mój mąż to jednie ze mnie się śmiał, bo zbyt długo ta ja tych nóg w górze nie mogłam utrzymać, ale spoko wsparłam się ścianą i 20 minut wytrzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Martka10 raczej watpie żeby to były objawy bo to zdecydowanie za wcześnie dopiero 19dc ale trzeba cierpliwie czekać:) co do mierzenia temperatury też tego nie robiłam ale od następnego cyklu chyba zacznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola999 - hehe ciekawe jak by mój zareagował na to, pewnie tak samo :) Aleksandra9125 - kiedy mogą pojawić się objawy najwcześniej? dopiero po spodziewanej @ ? Słyszałam, że niektóre już wiedzą, że są w ciąży kilka dni po stosunku hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka10 - Nie martw się, doczekasz jeszcze dwóch kreseczek, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Martka przykro mi ale nie poddawaj sie nowy cykl nowa nadzieja ja juz swoja @ czuje za rogiem :( a czy pomaga lezenie z nogami hmmm nie wiem ale staram sie chwile lezec a co tam. Onaa u mnie podobnie jak chodzi o znajomych rodzine co chwile ktos w ciazy badz urodzil i tylko do nas jakies pytania kiedy i kiedy masakra. A co do objawow ja chybs caly intetnet przeczytalam i wszystkie fora roznie jest ja wiem ze u mnie w kazdym miesiacu cos bylo co wskazywalo na ciaze wiec teraz wszystko ignoruje cokolwiek sie dzieje staram sie trzezwo myslec ale to tak ciezko jak sie czegos pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też słyszę często Zróbcie sobie też takiego maluszka, A wy kiedy zamierzacie?... Nie u każdego to wychodzi tak szybko, a nie każdy chyba to rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta jest inna i inaczej czuję ,osobiście więcej ,,ciazowych,, objawów miałam w cyklach ,które kończyły się @ a ten ostatni szczęśliwy tak jak już gdzieś pisałam był tak zwykły i normalny ,ze spisałam go na niepowodzenie ...a tu niespodzianka :):):)@ nie przyszła a test pokazał 2 kreseczki dopiero 3 dni po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny byłam wczoraj u lekarza w prywatnej klinice leczenia niepłodności i powiedział że pęcherzyki nie rosną (dziś powinna być owulacja) i ze od następnego cyklu prawdopodobnie zaczynamy stymulację owulacji, kolejna wizyta jutro, na której zrobi usg czy dalej nic nie urosło bo może cykl mi się wydłuży :( czy któraś z was miała stymulację owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martka przykro mi , ale wiem co znaczy jedna kreska.. chyba 2/3 z nas to przezywa co miesiąc.. zatem głowa do góry:) Nogi też i może następnym cyklem:) Onaa124 przyznam szczerze ze raczej podświadomość bardziej, anliżeli same objawy, bo przecież to hormony zwiększajace się powodują obajwy a w początkowych dniach ich jest bardzo mało.. zatem wątpię.. pierwsza ciaże to w drugim msc się dowiedziałam:) wiec spokojnie Karolcia przykro mi, ale ważne ze jest przyczyna teraz trzeba leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola mam takie jakieś przeczucie, że te nogi do góry zadziałają i się uda hihi :-) ja dziś mam 5 dc , cykle 26 dniowe, ale właściwie ja ro chyba nie muszę liczyć dni płodnych, bo mąż to od okresu do okresu by chciał cały czas :-) chociaż czy to takie dobre jest, patrząc na waszą metodę to chyba nie do końca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia przykro mi, kiedyś się uda, sama to sobie powtarzam a tu już 8 cykl starań. Trochę dołujące, że osoby ktore chcą nie moga zajść w ciążę, a te, które nie chcą są w ciąży po pierwszym zbliżeniu bez zabezpieczenia. U mnie hormony szaleją, @ sie rozkręca, głowa mi pęka o brzuchu nie wspominając. Katastrofa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
No mój też dzień w dzień najlepiej:) no ale teraz się całe trzy dni przetrzymał.. dziś też robię przerwę i jutro znowu:)4 Jak zajdę prze te nogi to normalnie wycałuje ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Martka ja to się pocieszam tym, że są wakacje i możemy przynajmniej jeszcze z nich skorzystać w pełni :-) a na zimę wszystkie będziemy w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola jak zajdziesz to za miesiąc próbuję Twoją metodę :-) chociaz sama nie wiem czy wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa11, Viola999 czyli, że nie zawsze test wykazuje dwie kreski od razu? Czyli, że zdarza się, że jest się w ciąży a test tego może nie wykazać na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście najlepiej test wykonać najwcześniej w dniu spodziewanej @, a jak dalej jej nie będzie, to za jakiś czas powtórzyć, ciekawi mnie czy zdarza się, że testy mogę kłamać, gdzieś kiedyś o tym czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny, a co wy na to, żebyśmy zawarły taką umowę: test wykonujemy dwa dni po spodziewanej @? Co wy na to? I razem bedziemy sie wspierac zeby zadna nie robila szybciej. Po pierwsze - brak pewnosci, po drugie - strata kasy, po 3- rozczarowanie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka10 ile masz lat ? Nie martw sie u mnie rano byl spadek temp a teraz ciocia zawitala bez tabletki by sie nie obeszlo u mnie nawet 2 dni wczesniej niz zawsze ale mam nadzieje ze w nastepnym cyklu nam sie uda. Martyna1111 ja popieram w tym miesiacu mnie to nie dotyczy w tamtym tyle stracilam na testy ze napewno wczeniej tak jak piszesz nie bede robic testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna1111 ja jestem na taaak! :) ja mam mieć miesiączkę gdzieś za 8 dni, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline super :-) mi tez sie wydaje, ze to najlepsze wyjscie :-) przynajmniej jak sie miesiaczka spoxnia to juz duza szansa, ze ciaza jest i mozna miec nadzieje, a nie robiac testu wczesniej nie bedziemy sie nastawiac. No i pieniazki moxna przeznaczyc na kwas foliowy albo inne witaminki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline mam 35 lat, do tego od 3,5 lat choruję na endometriozę. Jestem w pełni świadoma, że drugiej ciąży może już nie być. Pociesza mnie fakt, że mamy już syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×