Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość2605
Oby ten Nowy cykl był owocny :) właśnie trzeba próbować tak naprawdę ten cały proces jest skomplikowany tyle rzeczy musi zagrać ale uda się nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
jak nadejdzie kolejny cykl, to będę mierzyć temp, oraz badać szyjkę (może się nauczę ), testy tez kupie, ale już nie na allegro, bo po tym cyklu nie mam do nich zaufania. No i wiesiołek :) Teraz to się musi udać!!!! Tylko niech @ przyjdzie i biorę się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dla mnie najgorszy jest ten czas najpierw do owulacji a potem na @ długo to wszystko trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
gość2605 Doskonale Cie rozumiem, mam identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Niedawno wróciłam z Piszu, było super :) cały czas bolą mnie jajniki i czasami sutki... hmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U mnie jeszcze tydzien do @ a dzis znowu miałam wiecej śluzu takiego przezroczysto białego. Wiec nie wiem czy to moze być owu opóźniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Iwonka u mnie słabo ze sluzem ale ja na Twoim miejscu bym działała nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Wczoraj działaliśmy dzis moze tez jak sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Cześć dziewczyny ! :) Trochę mnie nie było, bo urlopowalam się we Włoszech a jutro wyjeżdżam na tydzień do Chorwacji także znowu trochę mnie nie będzie. Przyznaję się bez bicia, że trochę po lebkach przeleciałam wzrokiem co tu naskrobalyscie pod moją nieobecność ale męczą mnie mdłości I jakoś nie mam sił, padam na twarz... Rzucił mi się w oczy post Milej - moje gratulacje ! Witaj w gronie ciężarówek :) Witam tez wszystkie nowe staraczki :) któraś tu pisała o wieku (jagodowa?) Ja mam 24 lata i jestem w 13 tygodniu pierwszej ciąży ;) Widziałam coś o objawach jak Angelowa pisała - mnie mdłości dopadły dopiero w 8-9tc. Na poczatku byly glownie wieczorami a potem to juz calodniowe... Wcześniej tak od 6-7tc sporadycznie wzdecia. Jedyny objaw który miałam już przed @ to ból cyckow, mleczny obfity sluz o którym Angelowa również wspominała i temp utrzymywała się wysoko ;) od ok 8dpo wzrosła o 1-2 kreseczki a więc ten drugi skok był bardzo niewielki. No nic uciekam spać bo padam na twarz... jak jechaliśmy w zeszła niedziele do Włoch na urlop to mąż 2 razy awaryjnie się zatrzymywał na autostradzie I wymiotowalam za barierki :/ w sumie to zaliczyłam pierwszego takiego konkretnego pawia (był to równo 12t0d) bo tak to na ogół same mdłości z obrzydzeniem wstrętem do jedzenia i odruchy wymiotne. Pozdrawia wszystkie ! Za każdą jedna staraczke trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej Kate A92 ale fajnie masz z urlopem :) dbaj o siebie i maleństwo :) s takie dolegliwości to uroki ciazy:) slyszalam ze migdały podobno pomagają ale tylko slyszalam. Wypoczywaj i pisz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate miło się czyta takie wieści :) cieszę się ,że u Was ok wypoczywajcie i rosnijcie kochani :):):) ja kilka dni temu poczułam się na prawdę ciążowo...weszłam w 10tc ,mdłości męczą mnie cały dzień ,nie mogę jeść a gdy się kładę dopada mnie zgaga...cóż absolutnie nie narzekam ,ale co sobie pobziakam do Was to moje :)trzymam kciuki za staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja tez słyszałam o tych migdałach :) problem jest tylko taki ze całkowicie odrzuciło mnie od nasion i orzechów.. jak mam w ustach chleb z pestkami z dyni to wszystko mi się cofa i odruch wymiotny.. także orzechy tez na razie omijam :( Słyszałam tez o imbirze, ale on tez nie bardzo mi wchodzi bo taki intensywny jest.. to lekarka przepisała mi imbir w kapsułkach ale też nie pomaga... mam też czopki jak juz będzie źle, ale nie chce ich za często brać. Na razie wzięłam je 2 razy to w sumie zaraz po nich zasnelam bo tak otepiaja trochę. Ale z dwojga złego lepiej się przespać jak juz tak fest źle jest. No zobaczymy jak to dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Będzie dobrze zobaczycie, z czasem Wam przejdą te dolegliwości i brzuszek zacznie rosnąć to dopiero będzie piękne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny tez mam nadzieje ze wam szybko przejdzie bo tedlosci to bardzo nieprzyjemna sprawa i bedziecie sieogly cieszyc tym pieknym stanem. Ja narazie mam tylko wiekszy apetyt ciagle glodna jestem. Wizyta we wtorek to dam znac. Pozdrawiam i ovzywiscie 3mam kciuki kochane :):) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Co do brzuszka to ja po sobie widzę już zmianę :) zawsze byłam płaska a teraz za dnia gdy jem i w ogóle to już nawet mąż widzi że brzuszek mi wysadza :) a wiem ze nie od jedzenia go wysadza bo jem naprawdę mało przez te mdlosci. Także dzidzia rośnie :) 2 tyg temu miało maleństwo 3cm także teraz pewnie coś ok 5 cm ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate kawał człowieka z tej Twojej fasolki :) mila czekamy na dobre wieści :) co do tych wszystkich dolegliwości to naprawdę tylko maleńki szczegół ,najważniejsze jest to ,że z dzieckiem wszystko ok :):):)buziaki kochane i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate Angelowa jeszcze troszkę i będzie lepiej, ja dzięki Bogu nie miałam w ciąży żadnych mdłości... Więc mogę sobie tylko wyobrażać czym to pachnie.... BasiekKk Kushina co u was jak wasze fasolki? Jak zyjecie w te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula upaly nie do zniesienia dopiero ta godz a sie normalnie slabo robi ja teraz sobie leze wentylator na maxa skierowany na mnie i nic... Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
My dziś wybieramy się nad rzekę, nie da się wysiedziec bez wody w takie gorąco! Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A u mnie sie wlasnie skończyła burza wiec świeże powietrze mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. rowniez dolaczam do grona starajacych sie. ostatnia miesiaczka 26 maj :) zblizenie 11 czerwiec i do tej pory nie mam@. cykle ostanie dwa 28 dni a tak to roznie z nimi bywa. test zrobilam 20.06. dwa dni przed ewentualna @ i jedna krecha, drugi test 25.06 wczoraj i tez nic. czy jeszcze jest szansa ze sie udalo i tes moze wyjsc jeszcze pozytywny. tak fatalnie soe czulam od momentu ewentualnego zaplodnienia... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam zreszta jak reszta dziewczyn tutaj ze puki nie ma @ wszystko jest mozliwe:) 3mam kciuki:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
hym... jeśli założymy, że cykle masz 28 dniowe, zbliżenie było tylko raz 11 czerwca (to niestety wypada po owulacji). Test z porannego moczu 3 dni po terminie, powinien pokazać 2 kreski (ale różnie to bywa), najlepiej robić o czułości 10 :). Jaki miałaś najdłuższy cykl? Może wystąpiło przesuniecie i akurat 11tego była owu, a na test jeszcze za wcześnie. Dokąd nie przyjdzie @ , jest zawsze nadzieja :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gość, zbliżenie było tylko raz tego 11 czerwca ? Jeśli tak to szanse są bardzo malutkie... a jaki wtedy miałaś sluz ? Wiesz kiedy mniej więcej miałaś owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ze slabo monitorowalam swoje cykle, nie zwracalam uwagi na to kiedy wystepuje owu:l takze nie mam wiedzy na ten temat... ale tak jak wspominalam wczesniej jakos czuje sie inaczej niz zwykle. codziennie mnie muli jak czegos nie zjem:l czasami boli mnie glowa, oslabienie cieplo po calym ciele... marta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Marta: będę okropna :( (wybacz) Twoje objawy jeszcze o niczym nie świadczą (niestety) na mdłości jeszcze za wcześnie, ja mam tak zawsze że jak jestem bardzo głodna to mam zawroty głowy i ogóle chce mi się wymiotować (soki żołądkowe robią swoje). Ciepło Ci bo jest gorąco na dworze. Ile wynosił Twój najdłuższy cykl od początku roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaaaa
: zdaje sobie sprawe ze moje objawy moga byc objawami urojonymi:) ale przelamalam sie po prawie 9 latach na kolejne dziecko i cieszylabym jak by sie od razu udalo. ale oczywiscie to nie takie proste. wlasnie z tymi cyklami to trudna sprawa bo nie sledzilam ich dokladnie pamietam tylko dwa ostatnie cykle 28 kwiecien i 26 maj. o ile mnie pamiec nie zawodzi to w tym roku jeden cykl mialam mocno opoznionyy, ale nie pamietam ile:( w takich sytuacjach taka wiedza duzo by mi dala no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
gość martaaaa: jeśli teraz się nie uda, to warto byś zapisywała cykle, tak dla siebie. Wiele Ci to da. x Dziewczyny a czy Wasi partnerzy badali naniesienie? Bo my się zastanawiamy. Czy tylko prywatnie jest to możliwe? czy można np. dostać skierowanie od lekarza? jeśli tak to od jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaaaa
tak czy owak niedlugo sie wyjasni i watpliwosci sie rozwieja. dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×